Logo
0 800 30 11 77
Дуже вдячна моєму лікарю за допомогу. Швидко, якісно, професійно, я отримала допомогу без зайвих нав'язувань, черг. Лікар Еліна Юріївна справжній професіонал своєї справи. Дякую за лікування, яке мені допомогло, зараз себе почуваю набагато краще.
Наталія Миколаївна
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячний лікарю Фроловій Еліні Юріївні за лікування. Це дуже професійний, чуйний, турботливий лікар. Це лікар з великої літери. Вона змогла своїми призначеннями зменшити болі і вилікувати. Хочемо побажати їй здоров'я і рясних Божих благословінь, надалі допомагати людям. Миру всім і перемоги!
Микола Панасович
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо Панасовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Фролова-Романюк Еліна Юріївна - неймовірно чудовий спеціаліст. Професіонал вищої категорії. Саме завдяки їй я позбулася проблем у жовчному міхурі. Чуйна, делікатна. Щиро їй вдячна і пишаюсь, що буду під її наглядом і надалі. Здоров'я і Божої благодаті цій Людині.
Світлана Миколаївна
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Островському О.В. за гарне відношення, повагу до хворого. Рекомендую звертатися до лікаря-травматолога, лікар від Бога!
Світлана Володимирівна
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Островського Олександра Вікторовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку лікарю Фроловій Еліні Юріївні за її увагу, професіоналізм та справжній лікарський талант. Після безуспішних спроб лікування у кількох лікарів та відчуття повної безвиході мені пощастило зустріти лікаря, яка допомогла повернутися до нормального життя. Вона не лише виявилася справжнім фахівцем у своїй галузі, але й проявила велику уважність до моєї проблеми. Завдяки її індивідуальному та ефективному підходу я дуже скоро відчула суттєве полегшення. Рекомендую її кожному, хто шукає якісну та ефективну медичну допомогу. Ще раз величезне дякую за вашу працю, Еліно Юріївно!
Олена Калинська
Черкаси, 05.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого фахівця та відзначили високий рівень професіоналізму лікаря. Для нас важливо знати, що Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні та Ви залишилися задоволені зверненням до Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зараз проходжу курс лікування у лікаря гастроентеролога Фролової Еліни Юріївни. До цього лікувалась у різних гастроентерологів, у кожного був «свій» діагноз і досить агресивний підхід до лікування (з точки зору препаратів). Але вперше зустріла лікаря, в якому поєднується людяність, увага до пацієнта і високий професіоналізм. Особливої уваги заслуговує персональний підхід. Як з’ясувалося, щоб вилікувати гастрит, не потрібно вживати кілька антибіотиків з нейролептиками. Всім, хто зневірився в пошуку або вперше шукає хорошого гастроентеролога – рекомендую звернутися до Еліни Юріївни в On-clinic. Еліно Юріївно, дякую Вам, що Ви обрали саме наше місто!
Лариса
Черкаси, 02.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом та враженнями від спілкування з лікарем та особливо відзначили чуйне ставлення та індивідуальний підхід до пацієнта. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Головченко найкраща. Професійний лікар з досвідом. Дійсно лікує. Дякую.
Олександр
Черкаси, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Єгорова Марія крутий спеціаліст, вона мені дуже допомогла.
Олена
Черкаси, 29.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук. Ми раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Єгорової Марії Валеріївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Декілька разів була на прийомі у лікаря Залозного Андрія Сергійовича з ускладненим діагнозом, який лікувала раніше в інших клініках, але не допомагало вилікувати остаточно😔. Андрій Сергійович чітко виявив причину, назначив вірне лікування, яке ми проходили поетапно, після якого я одужала😊 Фахівець своєї справи і допоміг виявити причину не лише в урології, чуйна людина, гарно все пояснює, ознайомлює з рекомендаціями надалі, щоб уникнути повторного загострення👍. Від душі рекомендую усім своїм знайомим лікаря Залозного Андрія Сергійовича і саму клініку!
Галина
Черкаси, 25.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Залозного Андрія Сергійовича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Володимир
Черкаси, 19.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, уважні лікарі
Ольга
Черкаси, 12.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна гінекологу Ткаченко Е.О. за такі теплі прийоми. Надзвичайно приємний лікар, турботлива і уважна до проблем пацієнта. Зробили всі аналізи, дослідили проблему, вилікували і надали всі необхідні рекомендації. Найкраща!
Катерина
Черкаси, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Ткаченко Елли Олегівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.