0 800 30 11 77
Мав сильно виражений блювотний рефлекс, який заважав мені робити повсякденні речі, після проходження курсу лікування він пройшов, дякую лікарям за надану мені допомогу.
Андрій Володимирович
Черкаси, 07.06.2023
Оцінка:
Результатом будь-якого лікування є правильно встановлений діагноз і призначення лікування, та ще більше значення має шлях проходження до цього результату. Не останню роль у цьому відіграє уважність і допитливість лікарів та персоналу. Дякую, що окрім медичних термінів ви бачите людські долі і душі. Респект! Все буде Україна!
Сергій Анатолійович
Черкаси, 07.06.2023
Оцінка:
Після обстеження у Канівській лікарні, результатів та діагнозу точного не виявлено. Звернулись у діагностичний центр "ОН Клінік", де при обстеженні лікарів було направлено до лікаря Селіванова О.Г., при обстеженні виявлено діагноз, який спричиняв болі. Дуже вдячні також лікарю Фроловій Еліні Юріївні.
Олександр Вікторович
Черкаси, 07.06.2023
Оцінка:
Перед записом до лікаря я пояснила, що у моєї бабусі проблеми з кишечником є ​​підозра на геморой. пояснила представнику кол-центру, що вестиму бабусю до лікарні з села (це 2 години їзди) і нам потрібне повне обстеження, у тому числі й кишечника. у день прийому проктолог Пастушок В. подивився за 5 хв бабусю і сказав, що геморою немає, треба дивитися кишечник, а він цим не займається, сказав, що у бабусі все ок! коли нам роздрукували на адміністрації заводчанин від лікаря, там було вказано діагноз, про який лікар навіть не розповів!! і він рекомендував записатися наступного разу на калоскопію. адміністратор Віта хотіла вже записати на слід день, на мої слова "я не хочу знову прокататися з бабусею 78років просто так" їй все одно було, аби записати!!!!. а потім з'ясовується, що до цієї процедури треба готується 3 дні, що людині похилого віку в такому віці не можна робити цю процедуру в приватній клініці, тільки в стаціонарі. і адміністратор бачила скільки років бабусі. Жахливо те, що в цій клініці лікарі дійсно зацікавлені тільки в грошах. Інтересу до своєї роботи нема, людяності також.
Анастасія
Черкаси, 30.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Нам важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. На жаль, ми не маємо можливості особисто поспілкуватися з пацієнтом. Зазначаємо, що в кожній конкретній ситуації лікар враховує усі об'єктивні дані на момент звернення. Під час первинного прийому фахівець проводить профільний огляд, на підставі об'єктивних клінічних даних встановлює попередній діагноз та визначає подальшу тактику, в тому числі обсяг додаткових обстежень за необхідності. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазвичай, для проведення певних діагностичних маніпуляцій пацієнту необхідно пройти додаткову підготовку. Можливість проведення процедури амбулаторно або в стаціонарних умовах визначається індивідуально, враховуючи усі об'єктивні дані. Завжди готові до продовження предметного діалогу у разі наявності у пацієнта альтернативних медичних документів з іншою думкою фахівця. Будемо раді поспілкуватися особисто з пацієнтом за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вадим Борисович дуже відмінний спеціаліст. Все дуже добре
Наумець Ян
Черкаси, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яне. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви маєте позитивне враження від звернення до нашого лікаря Федоткіна Вадима Борисовича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку спеціалісту-неврологу Єгоровій Марині Валеріївні за професіональне ставлення. Уважно вислухала скарги, призначила обстеження та лікування, після якого настало полегшення. Рекомендую.
Світлана
Черкаси, 23.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу відзнаку професіоналізму нашого фахівця. Для нас є важливим, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря Єгорової Марії Валеріївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати клініці за професійного лікаря -ендокринолога Головченко Олену Валеріївну. Дуже уважно розглянула мою проблему та призначила лікування, котре мені допомагає. Ніяких зайвих обстежень та аналізів. Олена Валеріївна ще дуже доброзичлива та позитивна людина, що потрібно нам, пацієнтам. Лікуюсь в неї вже півроку та рекомендую всім своїм знайомим.
Тетяна
Черкаси, 20.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зворушені теплими словами на адресу нашого лікаря Головченко Олени Валеріївни. Для нас важливо, що Ви маєте позитивний результат лікування та високо цінуєте професіоналізм лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все влаштовує. Лікар уважний, професійний! До рецепції претензій немає. В черзі не очікувала. Все добре!
Яна Едуардівна
Черкаси, 19.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно Едуардівно. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашого лікаря та клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Фроловій-Романюк Еліні Юріївні за її професіоналізм, знання своєї справи та співчутливе ставлення до клієнта. Лікування дало мені позитивні результати: нормалізувалася вага після операції, покращилася робота ШКТ, кишечник працює ефективно та майже регулярно. Продовжую лікування та впевнена, що результати будуть відмінними. Усім бажаю здоров'я! Мирного неба!
Ілона Миколаївна
Черкаси, 19.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілоно Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям і Ви задоволені результатом звернення до Еліни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Фроловій Еліні Юріївні за лікування. Можна сказати "поставила" мене на ноги. Уважна, чуйна, фахівець своєї справи. Можу рекомендувати лікаря та клініку іншим. Дякую Лікарю з великої літери!
Світлана Олександрівна
Черкаси, 18.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Олександрівно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Нам приємно знати, що лікар допомогла Вам вирішити проблему зі здоровям, яка турбувала. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка Фролова-Романюк Еліна Юріївна за професіоналізм і за якісну роботу. Завдяки Еліні Юріївні я побачив результат вже на наступний тиждень після консультації. Так само хочу відмітити роботу Кулик Кароліни Гаврилівни. Лікар призначив правильне лікування та направив до потрібних лікарів для вирішення моєї хвороби. За тиждень завдяким цим двом лікарям я отримав бажаний результат, який не зміг отримати в інших клініках за декілька років лікування. Велике прохання відмітити лікарів матеріально за плідну працю.
Іван Костянтинович
Черкаси, 18.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване Костянтиновичу. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу наших фахівців. Цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що наші лікарі Еліна Юріївна та Каролина Гаврилівна допомогли Вам вирішити проблему зі здоровям, яка турбувала тривалий час і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Повністю задоволена
Тетяна
Черкаси, 17.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00; Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.