Відгук від Олена 08.12.2021

Проходячи первинну консультацію в клініці, я зустрілася з лікарем-гінекологом Соболь Світланою Георгіївною, яка виявилася компетентним спеціалістом професіоналом своєї справи. Консультація та огляд був максимально комфортним та тактовним на психологічному та фізичному рівні. Діагноз було встановлено правильно, т.к. просто підтвердив діагнози лікарів, яких я проходила раніше. Але три роки я просто не ходила на консультацію (в моїй то далеко "за 40"). Здавши потрібні аналізи, нарешті я зважилася поставити ВМС Мірена, установка пройшла на найвищому рівні. Дякую ОН Клінік за лікаря, який займається улюбленою справою та знаходиться на своєму місці!
Олена
Харків, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Одним із головних стандартів роботи медичних центрів нашої мережі є комфортний емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, використовується сучасне обладнання. Нам приємно отримувати відгуки та побажання від наших пацієнтів. Завжди готові допомогти у разі потреби, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Соболь Світлана Георгіївна

Найкращий лікар якого я знаю , дуже компетентний , приємний, добрий. Я спостерігаюсь у Світлани Георгіївни, вже не меньше п'яти років, і я завжди йду до цього лікаря, як на свято, вона завжди підтримає , дасть корисні поради , а найголовніше- це людина свого діла, вона знає що робить ,...
Владислава , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки