0 800 30 11 77

Відгук від Зоя 27.10.2022

Дуже задоволена, що потрапила до Сербіної Ліліани Вікторівни! Пів року тому записала маму на прийом, вона залишилася під таким приємним враженням, що коли прийшов мій час перевірятися, я без роздумів вирішила йти до цього фахівця. У компетентності лікаря я не сумніваюся, подобається, що все докладно пояснює простими словами. Тільки позитивні емоції після візиту! Із задоволенням рекомендую, хто в пошуках грамотного фахівця, а я рада, що знайшла нарешті свого гінеколога! ?
Зоя
Оцінка:
Доброго дня, Зоя. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова лікарю. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю наданої медичної допомоги, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас і Вашої мами. Безперечно, що встановлені довірливі відносини та взаєморозуміння між лікарем та пацієнтом мають тільки позитивний вплив на подальший результат. Доброго здоров'я Вам та Вашим близьким, завжди будемо раді бачити в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Сербіна Ліліана Вікторівна

Хочу сказати велике дякую лікарю — гінекологу Ліліані Вікторівні! За її професіоналізм, за підхід і відношення до пацієнтів. Маючи такого лікаря забуваєш про всі тривоги і на всі питання отримуєш чітку відповідь. Попри те, що Ліліана Вікторівна знайде до вас підхід, вона звичайно ж за потребою призначе правильне і щадливе...
Яна , 25.02.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Одесі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.