5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Довго обирала лікаря-проктолога, і дуже рада, що потрапила саме до Олександра Ігоровича. Це прекрасний лікар і справжній професіонал своєї справи.
6 травня була на першому прийомі. Огляд пройшов дуже делікатно та абсолютно безболісно, лікар створив спокійну й комфортну атмосферу. Після консультації одразу запропонували провести видалення, і я погодилася. Уся процедура тривала близько 15 хвилин та пройшла без болю. Протягом усього часу лікар уважно цікавився моїм самопочуттям і підтримував.
9 травня була на повторному огляді — усе чудово заживає. Дуже вдячна Олександру Ігоровичу за професіоналізм, уважність і людяне ставлення. Однозначно рекомендую!
Найгірший досвід спілкування з лікарем у житті. Страхова записала до травматолога Ніжевенка Дмитра після перелому руки для повторної консультації після первинного огляду в іншого лікаря в іншому місті (був у Харкові проїздом).
З першої хвилини лікар демонстрував зневагу та неповагу. Токсична манера спілкування продовжувалася до кінця консультації. Лікар встиг нахамити і страховій, які довго не брали трубку.
Візит мав бути рутинною консультацією на 5 хвилин, а замість цього вже третій день не проходять негативні враження, тому і пишу відгук.
З позитивного, організація в клініці на хорошому рівні, а на рецепції приємний і ввічливий персонал.
Лікар:
Ніживенко Дмитро Сергійович
Доброго дня, Ілля. Вдячні Вам, що знайшли можливість поспілкуватися зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас залишились неприємні враження після звернення до клініки і перепрошуємо за дискомфорт. Ми прийняли Ваші зауваження та вжили заходи для покращення сервісу. Будемо раді бачити Вас стінах нашої клініки і готові допомогти за необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю-проктологу Шевчук Валерії Геннадіївні за проведену операцію та підтримку на всіх етапах відновлення. Для мене це було дуже непросте рішення, я сильно переживала і боялася, але поруч з Валерією Геннадіївною завжди відчувала спокій і довіру.
Мені дуже сподобалося ставлення лікаря — спокійне, уважне і людяне. Вона завжди детально все пояснювала, терпляче відповідала на всі питання і підтримувала мене в моменти, коли було особливо страшно, боляче і важко. Її впевненість і професіоналізм дійсно допомагали не опускати руки.
Окремо хочу відзначити, що все виявилося саме так, як лікар заздалегідь пояснила ще перед операцією, без порожніх обіцянок і несподіваних “сюрпризів”. Також великим плюсом було те, що в вартість операції входили всі витрати на реабілітацію.
Дуже вдячна і можу сміливо рекомендувати Шевчук Валерію Геннадіївну всім, хто шукає дійсно професійного, досвідченого і уважного спеціаліста!!!
Катерина Б.
Одеса,
17.05.2026
Дуже чудовий лікарь травматолог Гончаренко Олександр Сергійович, який підскаже людині та дасть гарні поради, які дійсно допоможуть вилікувати всі ті проблеми з якими звернулась людина. Дякую йому я дуже задоволена прийомом. Раджу кожному.
Наталья
Суми,
17.05.2026
Наталья
Суми,
17.05.2026
Проктологічна проблема сама по собі неприємна і незручна, вибираючи лікаря, робила акцент на досвіді, віку доктора і відгуках про його роботу... Нічого не маю проти лікарів у віці, але... Проблема болюча, тому потребує підтримки доктора, іноді і психологічної😅, знаходжусь далеко територіально, змоги підійти запитати чи оглянути лишній раз не було, Віталій Миколайович був весь час на зв'язку, допомагав, входив в положення... Шлях пройдений не легкий, але, надіюсь на краще... Не хочеться більше хворіти. Хто дбає про своє здоров'я, рекомендую звернутися до Віталія Миколайовича, ціни до речі, в Он клінік адекватні, така сама процедура в інших центрах України в рази дорожчі.
Доброго дня вчора була по запису у лікаря Литвинова Мар'яна Володимирівна, запізнилася на 15 хвилин на стійці реєстрації сплатила відразу прийом до лікаря, дівчинка з реєстратури пішла до лікаря повернулася о 14:17 попустила маму з дівчинкою у яких була запис на 14:20, мені ніхто нічого , вона мені сказала що лікар сказала вона зараз прийме людей які на 14:20 , а нас можливо приймуть коли буде час на нас , а після того як вийшла мама з дівчинкою , нам все також нічого не було зрозуміло потрапимо ми до лікаря тому що після мами з дівчинкою заходили ще двоє хлопчиків старше ніж мій трьох однорічний дитина, час подумати і сказати що з дитиною, почали на мене підвищеним тоном говорити давайте швидше у нас тільки 12 хвилин часу ви і так запізнилися на прийом до мене. Мені було не приємно перебувати з такою людиною в одному приміщенні.
Доброго дня, Карино. Ми вдячні всім нашим реальним пацієнтам за висловлену думку, головне - щоб вона була об'єктивною. Нам шкода, що у Вас залишились неприємні враження після звернення до клініки. Всі послуги в клініці, в тому числі прийоми лікарів і діагностичні дослідження, проводяться за попереднім записом. Це допомагає ергономічно використовувати час пацієнтів та працівників. Тому просимо всіх пацієнтів не запізнюватись на свій час згідно запису. Ми не можемо нехтувати прийомами пацієнтів, які прийшли на свій час без запізнень. В свою чергу ми безперервно вдосконалюємо процес покращення сервісу під потреби сьогодення. Будемо раді допомогти за необхідності, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не сподобалося ! Лікарка лякає страшним діагнозом, запевняє що окрім лазерного видалення нічого не допоможе, рекомендує здавати купу аналізів тільки в своїй клініці за шалену купу коштів, хоча не факт що всі ці аналізи дійсно потрібні. Коли я відповіла що у мене при собі немає такої суми коштів і хочу щоб мені призначила вона лікування, то вона не відмовилась і почала пропонувати придбати у неї якісь мазі яких не має в аптеці а є тільки у неї.. якось шарлатанством завіяло...... і тут я відмовилась бо не довіряю препаратам які не мають ліцензії і сертифікатів якості..... тож все ж таки вона назначила аптечні препарати, але при цьому запевнила що вони все одно не допоможуть та суттєво не покращать мій стан. З призначених мені 4-х препаратів, ознайомившись зі складом та показаннями можу сказати що три з них діймно мені не допоможуть. Тож нажаль я дуже розчарована тим що у клініці я не отримала професійної консультації та лікування !
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Безумовно, для досягнення успіху у лікуванні, має виникнути довіра до лікаря. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями фахівця та вільно обирати лікаря. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт при спілкуванні зі спеціалістом. Зичимо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Всем здоровья! Хочу выразить уважение как к человеку и как к доктору Кочеровскому Александру Игоревичу который делал мне операцию по удалению геморроя третьей четвёртой стадии. Операция прошла под общим наркозом, я ничего не чувствовал и ничего не видел и в этот же день уехал домой. Как было и обещано Александром Игоревичем дискомфорт, боли, и кровотечение возможно будут в течение одной-двух недель. Кровотечение практически не было, но дискомфорт и боли были действительно как и обещанный врачом в течение двух недель после чего было значительное облегчение. На протяжении полтора месяца в клинике и обслуживался совершенно бесплатно. До этого я обращался в проктологию которая находится возле метро Московский проспект городская больница Шалимова. Пообщавшись с несколькими врачами я сразу понял что тут обычная операционной конвейер с местным наркозом и отношения врачей к пациентам как к товар в овощном магазине. По финансовым затратам могу сказать одно что вышло бы практически то же самое но обслуживание в онклинике у Александра Игоревича отличаются в лучшую сторону кардинально !!! Очень рекомендую врача проктолога Александра Игоревича ! Очень жаль что у нас таких профессиональных и внимательных докторов очень мало ! Спасибо Александр Игоревич за то что вылечили меня это недуга которая реально мне мешал жить ! Ещё раз огромнейшее вам спасибище !
Дуже вдячна Тетяні Віталівні. Лікар з великої літери. Дуже довго лікувала шлунок різними препаратами у різних лікарів і все одно болів. Вона професійно встановила діагноз, призначила мінімальну кількість аналізів і підібрала правильне лікування.Дуже їй вдячна!!!!
Лікар:
Шканд Тетяна Віталіївна
Большое спасибо Лаппо Андрію Олександровичу! Все было на высшем уровне.
Лікар:
Лаппо Андрій Олександрович
Записувався в ON Clinic на взяття зішкрібу шкіри. Під час запису мені запевнили, що вартість аналізу вже входить у вартість прийому. Після оплати консультації та візиту 16.05.2026 лікар одразу повідомив, що аналіз оплачується окремо, і виписав нову квитанцію. По факту консультація практично зводилась лише до взяття зішкрібу, а для призначення лікування сказали чекати результатів аналізу. Максимум, що порадили, — змінити шампунь.
Найбільше розчарувало те, що під час запису надали одну інформацію про вартість, а вже на місці вона змінилася. Така комунікація вводить клієнтів в оману й залишає дуже неприємне враження.
Доброго дня, Ігоре. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами детально перевірена інформація по запису на прийом до лікаря - консультування оператором проведено цілком коректно, про безкоштовні аналізи не повідомлялось. Зазначаємо, що у своїй діяльності клініка керується відповідними вимогами чинного законодавства, нормативними документами МОЗ України, протоколами та стандартами надання лікувально-діагностичної допомоги. Як правило, пацієнти на свій розсуд приймають рішення користуватись або ні платними медичними послугами. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Ми раді, що інформація зрозуміла і більше нема питань. Будемо очікувати на повторному прийомі згідно рекомендацій лікаря і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік