5
(9844 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11821 відгук
Видаляв атерому на лиці. Операція пройшла швидко та комфортно. Лікар Кочеровський О.І. чудовий, рекомендую!
Доброго дня, Дмитре. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю "Onclinik" та, зокрема, лікаря-кардіолога Сівцеву Юлію Віталіївну з прийдешнім Новим Роком! Здоров'я Вам, миру та оптимізму! Дякую Юлії Віталіївні за людяність, профессіоналізм, відповідалне ставлення та уважність до пацієнтів!
Олексій
Харків,
31.12.2024
Сьогодні мені випала честь потрапити на прийом до лікаря хірурга Смолового Валерія Васильовича це людина з великої літери , майстер своєї справи і просто дуже гарна людина. На прийомі було проведено видалення. Все відбулося так швидко , легко та з посмішкою , тому що люди на своєму місці ! Також хочу виразити велику подяку медичній сестрі Людмилі Федоровні це дуже гарна та чуйна жіночка яка зігріла мене свїм теплом , посмішкою та професіоналізмом! Дівчатка на рецепції теж великі молодці дуже тепло мене зустріли. В наш тяжкий час добре коли є такі світлі та щирі люди !!! Велика подяка
Лікар:
Смоловий Валерій Васильович
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Смолового Валерія Васильовича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу виразити Андрію Віталійовичу подяку і низький уклін!!! Цей лікар за один прийом знайшов причину мого кашлю і вилікував ! Я три місяці їздила по лікарях ,здавала всі аналізи,жодний з них не поставив діагноз ! Андрій Віталійович , бажаю Вам здоров’я !!! Велике дякую !!!
Лікар:
Капленко Андрій Віталійович
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що наш лікар Капленко Андрій Віталійович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені позитивним результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я нарешті знайшла свого лікаря :) Дуже вдячна Соболь Світлані Георгіївні за професійність, уважність, делікатність і дуже турботливе ставлення. Дякую велике!
Лікар:
Соболь Світлана Георгіївна
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємні враження, гарно скоорденована робота персоналу, все по часу.
Окрема подяка хірургу Кочеровському Олександру Ігоровичу
Доброго дня, Євгеніє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашої команди фахівців. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
1 за те, що непогана людина, 0.5 за пораду лікувати одним антибіотиком дві проблеми, 0.5 за те, що знайшла ці проблеми, але з такою кількістю аналізів (на все) і без лікаря сам їх знайшов. Абсолютно незрозуміло навіщо я платив за повторну консультацію, якщо вся її суть полягала в «вам до гастроентеролога» - спасибі, кеп, це і так було зрозуміло з аналізів і можна було якось заздалегідь попередити, а не підтверджувати дерматолога.
Лікар:
Мангушева Вікторія Юріївна
Добрий день, Даніїл. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Шкодуємо, що Вам не сподобалась консультація лікаря. Зазначаємо, що на первинному прийомі лікар встановлює попередній діагноз на підставі об'єктивних клінічних даних, визначає план необхідних додаткових обстежень і симптоматичне лікування у разі необхідності. Пацієнт на руки отримує консультативне заключення, що було і в даному випадку. На повторному візиті після отримання результатів додаткових обстежень лікарем скориговується подальша тактика відповідно до виявлених етіологічних факторів. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Микитенко В.С. Процедура була швидкою і безболісною. Дуже вдячна йому, рекомендую всім.
Лікар:
Микитенко Віталій Степанович
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Раді знати, що Ви задоволені візитом до нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Шумовської А.Г. Дуже вдячна лікарю за високий професіоналізм, доброзичливість та уважність до пацієнта. Рекомендую!
Лікар:
Шумовська Анфіса Георгіївна
Доброго дня, Галино. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені візитом до нашого лікаря Шумовської Анфіси Георгіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар ендокринолог Павлів Артем Ігорович дуже ввічливий, приємний, знаючий. Допоміг розібратися в моїй ситуації. Призначив ефективне лікування. Дякую за допомогу!
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова на адресу нашого лікаря Павліва Артема Ігоровича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дуже компетентна, дуже гарний спеціаліст. Вперше мені попався такий гарний лікар, як Войхевич А.А. З моєю проблемою назначила дійсно якісне лікування. На всі питання відповідає чітко, по темі, слухає все, що турбує, дає дієві поради, ну і як людина мені дуже сподобалася!
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Войхевич Анастасією Анатоліївною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік