5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Соболь - некомпетентний лікар, якому байдуже на вас.
З вересня місяця я купу грошей залишила, щоб послухати, що з кровотечею, рецидивуючими кістами, гіперплазією ендометрію послухати, як у мене "все ідеально". Я втратила час - і зараз відходжу від операції, бо 2025 рік я зустріла з масивною кровотечею. Мені видалили ендометрій, поліп, ще й ерозію велику брали на біопсію, а вона, явно не за 3 місяці виросла.
Це лікар, який буде розказувати про сумну долю жінки з посмішкою на обличчі, буде використовувати слова "перетонітік". А ще вона буде заспокоювати тим, що в неї сьогодні інша пацієнтка була, так в неї аж дві кісти, ще й жовтого тіла. Легше стало? А має бути. Бо назначає серйозні ліки, після яких запалення кишківника лікуєш, але це все "ну, буває".
І лікар знала, що в мене є хронічна хвороба щитоподібної. Але жодного дообстеження, жодних рекомендацій. Нічого, окрім "приходь через рік". Я не дотянула. Потрапила в операційну раніше.
Лікар УЗД Поліщук теж байдужа лікарка, яка може вас послати до Соболь, бо чого до нею з болями по-жіночому йти. Ав тому-то й справа, що Соболь вже сміється з того, що ти не можеш витерпіти "жіночу долю". Діалог в кабінеті у Поліщук з Соболь, коли я лежала на кушетці: "Дивись, щось у неї ендометрій нерівний, якось дивно. - Та ні, все нормально, то збій циклу. В мене он взагалі пацієнтка з двома кістами зараз". І Соболь пішла.
Я їй довіряла. Її компліментам моїм яєчникам.
А в результаті втратила час. І купу грошей.
Я звернулася до адміністрації Он Клінік. Ще звернуся в МОЗ. Бо я купу грошей за посмішку Соболь заплатила. А зараз мучуся від болю і не можу нормально працювати через операцію.
Не довіряйте їй. Їй байдуже. Вона буде все на жіночу долю списувати. При тому, що вона ендокринолог ще й. А на дообстеження мене відправила тільки Мамедова. І там щитоподібна показала, що й як.
Кожний прийом у Соболь, а їх було 4+ за цей час мого колапсу з вересня, коштував близько 1000 гривень, бо з УЗД. Буду вимагати повернути мені ці кошти.
Не ведіться на посмішку.
Лікар:
Соболь Світлана Георгіївна
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Всі послуги клініки платні і зазвичай пацієнти свідомо обирають, користуватись платними послугами або ні. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що клініка і лікарі цілком виконали свої зобов'язання з урахуванням всіх наявних об'єктивних даних. У разі, якщо пацієнт не в повному обсязі або несвоєчасно виконує рекомендації лікаря, в тому числі і по діагностичним призначенням, то у лікаря обмежені можливості для коригування подальших дій. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відверто вдячний клініці за Професіоналізм, Людяність та Небайдужість!
В першу чергу, лікарю кардіологу кардіологу Коваленко Вікторії Юріївні за оперативну допомогу моєму батькові.
Особливо - Юлії Лаврентович - керівнику клініки за турботу та відданість своїй справі.
Попри відмову напередодні приймати у лікарні та відвертого спротиву бригади швидкої, завдяки вам вдалося все ж таки покласти батька на лікування до кардіології.
Сподіваюсь на стабілізацію та поступове відновлення.
Обов'язково будемо до вас звертатись за подальшою підтримкою.
Однозначна рекомендація усім, в кого є запит на якість та гуманізм у сфері охорони здоров'я в наш не простий час.
Процвітання вам та вдячних клієнтів!
Лікар:
Коваленко Вікторія Юріївна
Доброго дня, Анатолію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Коваленко Вікторії Юріївни. Ми завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Очень хорошо.
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні (28.01) була на прийомі у Пасюти Олександри Андріївни, дуже сподобалась лікарка, я не соромилася розказати про те, що мене хвилює, не боялась задавати питання, пані Олександра чітко "по полицях" все пояснила, дуже доступно розказала висновок. Прийом пройшов максимально комфортно. Пані Олександра як спеціаліст мені дуже сподобалась.
Лікар:
Пасюта Олександра Андріївна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Пасютою Олександрою Андріївною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не дуже приємний лікар, зверхнє ставлення, купа непотрібних аналізів (усі призначення мала свіжі вже здані з собою, лікар навіть не стала дивитися - звичайне викачування грошей). Звернулася до іншого лікаря з тим самим питанням - усе чудово. Цей лікар залишив неприємні враження своєю некомпетентністю.
Лікар:
Шляхтіна Людмила Петрівна
Доброго дня, Яно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий кожен відгук від наших пацієнтів. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Зазначаємо, якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, то завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Зичимо добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Руфановій Анні Анатоліївні за професіоналізм і доброзичливе ставлення. Дуже кваліфікований та уважний лікар, рекомендую! Номер картки 194934.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Діано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую медсестрі, яка ставила мені крапельниці та робила уколи. Завдяки їй я не боюсь їх робити. Вона мене підтримувала, так як це були мої перші рази.
Дякую моєму терапевту, за те що з такою турботою відносилася до мого здоров'я :)
Дякую ?
Лікар:
Юрченко Лілія Василівна
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, Бурлака Ірина Володимирівна, хочу поділитися враженням від вашої клініки.
Обслуговування чудове, як в самій клініці так за телефоном. Дівчата адміністратори всі позитивні, зустрічають з усмішкою та кавою. Щодо самих лікарів у яких я обслуговувалася, всі ввічливі, привітні та компетентні! Не жалкую що потрапила саме до вас.
Дякую вам за гарну та злажену команду.
З повагою, Бурлака І. В.
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені рівнем сервісом та якістю медичних послуг у нашому медичному центрі. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря ендокринолога Кияшко О. М. Неодноразово зверталася до цього лікаря. Дуже відповідальна, ввічлива, компетентна, лікар своєї справи. Буду рекомендувати такого лікаря як Оксана Михайлівна.
Лікар:
Кияшко Оксана Михайлівна
Доброго дня, Віто. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Кияшко Оксани Михайлівни. Вдячні за рекомендації, цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Загальне враження про клініку позитивне. Зверталась до лікаря дерматолога, все сподобалось, дуже уважні та ввічливі
Сервіс та обслуговування на високому рівні.
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Наш пріоритет - це якісний рівень медичних послуг та сервісу. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати Юлії Олександрівні, чудовому лікарю-отоларингологу, за професіоналізм і турботу. Завдяки її грамотному підходу я змогла позбутися «залежності» від крапель для носа, з якою боролася роками. Лікування було ефективним, комфортним і дійсно допомогло. Щиро рекомендую!
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми вдячні, що Ви публічно виказали щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка створена для викачування грошей. Була у дерматолога з кропив'янкою, призначила аналізи, всі прийшли в нормі, окрім глобуліну Еg (підвищений), лікарка поставила діагноз алергія, проігнорувавши мої слова, що я не алергік і ніколи не була і це перший раз у моєму житті. Уточнила, що перенесла значний стрес, що теж було проігноровано лікарем (занадто стара, щоб це було на нервовому ґрунті), що перехворіла місяць тому дуже. Лікарка з 20+ стажем направила здати алергопроби під час прийому антигістамінних і кортикостероїдних препаратів. У підсумку лікували 10 днів від алергії, після крапельниць усі руки в синцях. Призначала лікування на 5 днів, хоча аналіз мав прийти через 8, та й прийшов пізніше, довелося дзвонити самій. Коли звернулася до іншого лікаря і розповісти, він покрутив біля скроні, сказав, що з аналізами алегропроб можна сходити кудись далеко (оскільки не здається цей аналіз на тлі ліків), призначив правильний аналіз, виписав лікування, яке допомогло (зокрема заспокійливі). Служба підтримки не допомогла, перекрутили все так, що це правильно, а реально для них правильно брати на роботу лікарів, які викачають побільше грошей, молодці, дай бог вам здоров'я. Завтра буду дзвонити в МОЗ. Досить людей обманювати.
Лікар:
Рожкова Наталія Вікторівна
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика визначається на підставі об'єктивних клінічних даних і результатів обстежень. Під час первинного прийому лікар встановлює попередній діагноз та призначає необхідні обстеження для виявлення причин наявної патології. На повторному візиті лікар встановлює кінцевий діагноз та призначає лікування з урахуванням отриманих результатів аналізів. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Вартість медичних послуг клініки зафіксована в затвердженому прайсі. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік