5
(9886 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(216 оцінок)
1
(1611 оцінка)
4.4
11875 відгуків
Вдячний. Гарний спеціаліст. Приємна людина.
Лікар:
Шевченко Наталія Олексіївна
Доброго дня, Борисе. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро вдячний Сівцевій Юлії Віталіївні за консультацію та надану допомогу. Вже з перших хвилин розмови я зрозумів що потрапив до справжнього фахівця. Призначене Вами лікування одразу призвело до поліпшення мого стану. Дякую Он клінік за можливість лікуватися у найкращих лікарів.
Лікар:
Сівцева Юлія Віталіївна
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Сівцевої Юлії Віталіївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі Мандзяк Тетяни Ігорівни перший раз , дуже приємний і кваліфікований лікар. Чудово все пояснює. Призначила необхідні аналізи. Проконсультувала по моїм запитанням. Атмосфера була доброзичлива, приємно було спілкуватися. Наступного разу тільки до неї! Дуже дякую!
Лікар:
Мандзяк Тетяна Ігорівна
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем та Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Мандзяк Тетяни Ігорівни. Завжди раді вітати та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую Орлову Станіславу Юрійовичу за надану допомогу в лікуванні коліна. На першому ж прийомі виявив проблему, зробив малоінвазивну операцію. Після стало набагато легше ходити і почали зникати болі. Призначив доступні діючі ліки та рекомендації. Лікар приємний в спілкуванні. Дуже дякую за лікування!
Лікар:
Орлов Станіслав Юрійович
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Раді знати, що наш спеціаліст допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Яно. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися дуже неприємним досвідом відвідування лікаря-невролога Пасюти Олександри Андріївни в ОН-клініці.
Я звернулася з конкретною скаргою на оніміння великого пальця правої руки. Також я надала лікарю висновок рентгену правих кінцівок, який був зроблений раніше у зв’язку з цими симптомами.
Проте у своєму медичному висновку лікар викривила суть моїх скарг — вона зазначила, що у мене “висип на пальцях правих кістей” (дослівно), чого не було взагалі. У мене не було жодного висипу, і я не скаржилася на це — лише на оніміння одного пальця. Складається враження, що лікар просто формально заповнила документ без належного опрацювання моїх слів.
Більше того, у висновку вказано, що неврологічних симптомів не виявлено, але при цьому мені було призначено медикаментозне лікування. Як можна лікувати те, чого не виявлено? Така суперечність виглядає щонайменше непрофесійно.
Мене також запросили на повторний візит — незрозуміло, з якою метою, адже діагнозу поставлено не було.
Коли ми попросили викликати адміністратора або директора клініки, який відповідає за персонал, нам спочатку сказали, що його викликають, а потім — що його немає на місці. Це виглядає як відкрите уникнення відповідальності.
Після такого візиту залишилось враження повної некомпетентності, формального підходу та відсутності будь-якого професіоналізму — як у лікаря, так і в організації роботи клініки загалом.
Категорично не рекомендую лікаря Пасюту О.А. та ОН-клініку. Витрачений час, гроші й нерви — і жодної реальної допомоги.
Лікар:
Пасюта Олександра Андріївна
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що у своїй професійній діяльності лікар керується відповідними вимогами чинного законодавства, нормативними документами МОЗ України, протоколами та стандартами надання лікувально-діагностичної допомоги. Ми керуємося принципами доказової медицини, тому кожний встановлений діагноз має бути аргументованим та підтвердженим об'єктивними клінічними даними з урахуванням результатів додаткових досліджень. Рекомендовані додаткові лабораторні дослідження мають свою діагностичну цінність як такі, що використовуються з метою диференційної діагностики та підтвердження або виключення певних змін у стані здоров'я пацієнта. Кожен лікар має право на свою професійну думку та надає рекомендації пацієнту щодо лікувально-діагностичної тактики в рамках своєї компетенції. Бажаємо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена візитом до лікарки: Галієва Ірина Валеріївна.
Лікарка якій дійсно цікаво допомогти у вирішенні проблеми, розбирає всі аналізи до деталей та проговорює важливу інформацію, для усвідомлення взаємозв'язків між ними.
Не нав'язує зайвого, а лише все по справі!
Буду звертатись ще, лікарка дуже приємна !
Лікар:
Галієва Ірина Валеріївна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Галієвою Іриною Валеріївною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Вдячні, що Ви особливо відзначили уважне ставлення лікаря до пацієнта. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чоловік робив на Корольова рентген двох стоп і ЕКГ, сказали, що у них не працює принтер, знімки роздрукувати не зможуть, але порадили під'їхати до філії в центрі міста (вул. Мала Арнаутська). Приїхали туди і нам кажуть, що потрібно додатково заплатити за роздруківку знімків.
Заздалегідь ніхто про це не попереджає, а коли людина після обстеження в безвихідному становищі, просто ставлять перед фактом.
ЧОМУ ТАК? Хіба в ціну спочатку не закладається послуга роздрукувати результат?
Чекаю відповідь, дякую
Добрий день, Єлизавето. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Комфорт для наших пацієнтів - одна із пріоритетних задач. Нам шкода, що звернення до клініки було дискомфортним і приносимо вибачення за незручність. Всі послуги в клініці надаються згідно з встановленим прайсом. Дана ситуація була опрацьована і зворотній зв'язок надано пацієнту особисто. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний лікар. Призначення чіткі і зрозумілі.
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою щиру вдячність лікарю-дерматологу Горошко Олені Миколаївні за професіоналізм, уважність та чуйне ставлення до пацієнтів. Завдяки її детальному підходу до діагностики та лікуванню моя шкіра значно покращилася, і я нарешті відчуваю себе впевнено. Рекомендую цього спеціаліста всім, хто шукає кваліфіковану допомогу та турботу про здоров’я шкіри. Дякую за вашу працю та турботу!
Лікар:
Горошко Олена Миколаївна
Доброго дня, Ніко. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пані Наталія чудовий лікар-ендокринолог і справжній фахівець! Кожен прийом чудова комунікація. Дуже вдячна за виявлення проблеми, правильно підібране лікування на назначену діагностику, яка дала можливість вчасно виявити проблеми в організмі, про які я навіть не здогадувалась. Дякую! Звертатимусь до цієї лікарки як у цілях профілактики, так і за поганого самопочуття у майбутньому.
Лікар:
Ліщинська Наталія Миколаївна
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень нашого лікаря Ліщинської Наталії Миколаївни. Вдячні, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого фахівця. Завжди раді вітати на профілактичних візитах та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Поплавській Кароліні Сергіївні за лікування мого чоловіка.
Після невдалої операції на колінному суглобі в іншій лікарні, вона взялася за наш складний випадок. Провела вдалу терапію після занесеної інфекції. Була проведена успішна складна операція.
Чоловік, після двох років мук буквально ожив!
Також велика подяка анестезіологу і всьому колективу операційного відділення!
Такої стерильності та турботи не було ніде.
Велике дякую♥️
Доброго дня, Алло. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Поплавської Кароліни Сергіївни пацієнтові вдалося досягнути позитивних результатів у лікуванні та вирішити проблему зі здоров'ям, що турбувала тривалий час. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік