5
(9886 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(216 оцінок)
1
(1611 оцінка)
4.4
11875 відгуків
Дякую хірургу Шпаку Володимиру Володимировичу, анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу та медсестрам за професіоналізм, турботу, кваліфіковану допомогу, увагу та чуйність!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Рекомендую!
Звернулася з 4-стадією геморою. Операція пройшла на відмінно! Велике дякую!!!
Лікар:
Шпак Володимир Володимирович
Доброго дня, Карино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашої команди фахівців. Для нас важливо знати, що з допомогою наших спеціалістів Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Вдячні за рекомендації. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Єрмак Євген Іванович лікар-хірург,судинний хірург, флейболог. До цього спеціаліста моя дружина картка 1360483 звернулася 04.09.2025р. з захворювання нижніх кінцівок. Після консультації було винесено діагноз та признчено лікування та по проходженню 1 місяця прийти ще на прийом. на той час в неї мали місце невеликі трофічні виразки та набряк обох ніг. Після одного місяця вона знову прийшла на прийом 02.10.2025. На цей час в неї були виразки більшого розміру з яких виходила лимфа з дуже неприємним запахом. Після чергового прийому огляду кінцівок вищевказаний лікар порекомдував їй звернутися за консультацією в Інститут невідкладної хірургії , пояснив що він тут нічого зробити не може. Ніякого діагнозу з покращення чи поліпшення стану кінцівок не надав. Звернулися ми в вище вказаний інстітут на кареті швидкої невідкладної допомоги тому що дружині стало дуже погано. Але попали ми не консальтацію, а на ампутацію обох кінцівок. Тому моє прохання всіх хто буде звертатись за допомогою до вище вказанного лікаря бути обережними та обходити його стороною, як і саму он клінік.
Володимир
Харків,
09.10.2025
дуже позитивне враження! відчувається серйозний підхід до виконання своїх обов'язків. високий професіоналізм. приємне спілкування. рекомендую!
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороші відносини до пацієнтів
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку лікарю від Бога Воробйовій Ларисі Еткарівні, яка вилікувала отит моїй дитині без антибіотиків, назначила правильне лікування яке було ефективним і показало позитивний результат. На відміно від попереднього лікаря також з цієї клініки, яка окрім антибіотиків нічого дієвого не назначала. Я безмежно рада, що знайшла такого лікаря як Лариса Еткарівна, в наш час це рідкість. Моя щира рекомендація.
Лікар:
Воробйова Лариса Еткарівна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого лікаря Воробйової Лариси Еткарівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, Євген Іванович, за те, що вбив мою маму, з виразками і набряками на ногах. Мама в реанімації, вчора їй ампутували ногу вище коліна.
Хоч би слово сказав, що потрібно терміново госпіталізувати маму, всі лікарі, які за ці дні займалися моєю мамою, в шоці від такого вчинку! Ви на місяць відпустили маму пропити таблетки, через місяць виразки були ще більшими і лімфа витікала з ноги. Ти не лікар! Тебе в шию гнати треба! І не підпускати до людей! Лікарі, які лікують і роблять операцію, в шоці від рішення Євгена!
Доброго дня, Володимире. За Вашою скаргою нами вже розпочато клініко - експетну оцінку якості надання медичної допомоги. У зв'язку з цим, за бажанням, просимо Вас завернутися до медичного закладу для детального розбору. До отримання реального підтвердження вини лікаря чи медичного закладу просимо Вас утриматися від безпідставних публічних звинувачень. Дякуємо і очікуємо на зворотній зв'язок.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую!!!
Лікар:
Орлов Станіслав Юрійович
Доброго дня, Вікторе. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Орлову Станіславу Юрьєвичу, Його Помічниці Євгенії Чорній ( вибачте забув по батькові ) за те що можу ходити і робити. Це прекрасні спеціалісти і люди! Також хочу подякувати всьому персоналу Он Клінік - до Людини звертаються як до Людини. Раджу всім цю клініку. Так, це не безкоштовно, але і всі державні на справді не безкоштовні. Але в Он Клінік до Вас ставляться як до Людини. Ще раз - Величезна Повага і Подяка! ❤️
Лікар:
Орлов Станіслав Юрійович
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки та команди фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку і поділилися досвідом звернення до нашої клініки. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Гафинець Владислави Іванівни, на УЗД молочних залоз і органів малого тазу. Неймовірно приємна комунікація і професійний підхід. Якщо в Ужгороді, то тільки в до цієї клініки і лікаря.
Лікар:
Гафинець Владислава Iванiвна
Доброго дня, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у невролога пані Сайко Ельвіри Сергіївни. Уважний доктор, усе розпитала і вислухала. Призначила обстеження. Зараз проходжу. Сподіваюся, вона мені допоможе.
Лікар:
Сайко Ельвіра Сергіївна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Сайко Ельвірою Сергіївною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді вітати й готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку анестезіологу Крилю Руслану Вікторовичу, хірургу Шпаку Володимиру Володимировичу, всім дівчатам, які були присутні на операції, Юлі, медсестрі, яка доглядала за мною всю ніч. Все на найвищому рівні, професійно і якісно! Дякую за вашу працю!
Лікар:
Кріль Руслан Вікторович
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік