5
(9885 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(216 оцінок)
1
(1609 оцінок)
4.4
11872 відгука
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доповнення до відгука нижче. Лікар Ляшенко Тетяна Андресівна дуже професійно мені допомогла. Дуже дякую. Всім рекомендую.
Лікар:
Ляшенко Тетяна Андресівна
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Юлії Миколаївні!
Прийом пройшов у спокійній і комфортній атмосфері. Все детально пояснила, відповіла на всі запитання, поставилась уважно та з розумінням. Відчувається професіоналізм і турбота. Рекомендую!
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що візит виправдав Ваші очікування і Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Іващенко Юлії Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за професійну допомогу лікаря.
Лікар:
Ляшенко Тетяна Андресівна
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мій візит до лікаря-трихолога Зої Анатоліївни виявився не просто розчаруванням, а демонстрацією абсолютної зневаги до пацієнта та професійної некомпетентності.
З перших хвилин прийому лікарка поводилася неприпустимо. Будь-які мої відповіді, що її не влаштовували, супроводжувалися демонстративним закочуванням очей. Замість збору анамнезу, Зоя Анатоліївна дозволяла собі нетактовні, особисті поради щодо мого життя, які не мають жодного стосунку до лікування. Постійний зверхній тон та гнітюча атмосфера в кабінеті унеможливили будь-який діалог.
Найголовніше — мені не надали жодних пояснень ані щодо мого стану, ані щодо поставленого діагнозу.
Вершиною абсурду стало призначення аналізів.
Я двічі наголосила, що наразі приймаю конкретний вітамінний препарат. Попри це, лікарка призначила аналіз на вміст саме цього вітаміну, що робить такий аналіз завідомо неінформативним та є марною тратою моїх грошей.
Окремо обурило призначення аналізу на сифіліс. Я неодноразово чітко заявила про відсутність статевого життя. Це свідчить про те, що лікарка або не слухає пацієнта, або сліпо слідує протоколу, ігноруючи наданий анамнез.
Візит залишив по собі відчуття розпачу. Я зіткнулася з хамством, некомпетентними висновками та призначеннями, зробленими «для галочки». Це не та медична допомога, на яку заслуговує пацієнт, сплачуючи кошти. Вважаю такий підхід абсолютно неприпустимим.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Доброго дня, Єлизавето. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, повага, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливими для взаємодії та досягнення успіху у лікуванні. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Ми розуміємо, що особисте враження про лікаря має велике значення, однак може бути суб'єктивною реакцією. Зазначаємо, якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, то завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Воробйовій. Поставила діагноз гострий фарингит. Одразу повідомила лікаря що хворію на діабет та гіпотеріоз, тобто маю аутоімунні захворювання. Лікар виписав траумель С та гексаліз. Купила, вже дома прочитала в інструкції, що їх не рекомендують при моїх захворюваннях. На хвилинку, це дорогі ліки, і куди мені їх діти? Лікар не уважний і не відповідальний, не рекомендую його.
Ще питання до оплати консультації . Чому не видають одразу фіскальний чек? Це порушення Закону № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій" та Положення №13.
Лікар:
Воробйова Лариса Еткарівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Зазначаємо, що всі процеси в нашій клініці проходять згідно з вимогами чинного законодавства і встановленими стандартами обслуговування. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Усі призначення лікаря по діагностично-лікувальному процесу є рекомендаціями. Право пацієнта погоджуватись або ні з рекомендаціями фахівця. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Процедура: вапоризація ГВ 3 ст.
Як пройшло: заснув, прокинувся - все :)
Консультування, підготовка до процедури, період відновлення - все було дуже професійно, уважно до деталей, максимально дружньо до пацієнта.
Однозначно рекомендую!
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Власюка Станіслава Володимировича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вільєжанін Дмитро Сергійович дуже уважний лікар, делікатний, робив лігування геморою, все професійно, дякую.
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ендокринолог Латій Олександра Сергіївна — чудовий лікар! ?
Незважаючи на молодий вік і невеликий стаж, вона справжній професіонал, який любить свою справу й віддається їй на всі 100%. Дуже уважно вислухала, провела детальний огляд, пояснила все простими словами і відповіла на всі запитання. Я в захваті від прийому — за своє життя мені доводилося бувати у багатьох лікарів, але це, без перебільшення, найкращий лікар, якого я зустрічала !
Щира, уважна, компетентна і з великим серцем ❤️ Рекомендую від душі!
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова на адресу нашого лікаря Латій Олександри Сергіївни. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Щиро вдячні за рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати й готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Заключила декларацію з лікарем Алексєєва Юлія. Все роз'яснила як треба. Спокійна, приємна в спілкуванні. Залишила хороші враження.
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Алексєєвої Юлії Олексіївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Капленку А.В. та мед. Сестрі Марині Володимирівні. Прийшла до лікаря з двобічним гайморитом. Лікар оперативно діагностував проблему та в той же день зробив першу пункцію, дуже професійно, обережно та з моральною підтримкою, після якої я вже ввечері почала відчувати запах і смак і поступово почало повертатись дихання через ніс. Після трьох процедур і коректно призначеного лікування, дихання було повністю відновлено та пройшли побічні симптоми (гол. біль, температура). Щира подяка вам та міцного здоровʼя!
Лікар:
Капленко Андрій Віталійович