5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Була у лікаря дерматолога Черняк Н.О., лікар проводив видалення, все пройшло успішно, лікар гарний фахівець, ввічлива, на своємі місці, раджу даного лікаря.
Лікар:
Черняк Наталія Олександрівна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря Касумова Юлія Олександрівна, чудовий лікар. Зробили всі обстеження. Назначили лікування, все допомогло. Я вдячна.
Лікар:
Касумова Юлія Олександрівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Раді знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касумової Юлії Олександрівни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря Смолового В.В. і медсестри Єшенко О.М., яка допомагала лікарю. Низький уклін і побажання миру і здоров'я таким професіоналам. За їхній професіоналізм і велику любов і турботу. Нехай Бог береже цю лікарню і всіх людей в ній: і пацієнтів, і медперсонал.
Лікар:
Смоловий Валерій Васильович
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі, теплі слова та побажання. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах й готові надати кваліфіковану медичну допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря дерматовенеролога-трихолога Черняк Н.О. Лікар дуже ввічлива, уважна, добре знає свою справу. Допомогла мені з вирішенням моєї проблеми висипи на тілі. Лікування пройшло без всяких проблем. Дуже вдячна лікарю за це. Рекомендую дану клініку і лікаря.
Лікар:
Черняк Наталія Олександрівна
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни, вона уважно вислухала наші скарги, провела ретельний огляд і призначила ефективне лікування.
Юлія Олександрівна – детально пояснила кожен крок лікування. Я дуже задоволена прийомом.
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю-мамологу Безпалько Марині Геннадіївні! Професіонал своєї справи, уважний та чуйний фахівець.
Я звернулася до неї з певними побоюваннями, і вона дуже делікатно провела огляд та УЗД. Вона вичерпно відповіла на всі мої запитання, розвіяла страхи і дала чіткі рекомендації щодо подальших дій.
Сподобалася її уважність до деталей і заспокійливий тон. Після консультації я вийшла з кабінету з повним розумінням свого стану здоров'я.
Лікар:
Безпалько Марина Геннадіївна
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Безпалько Марини Геннадіївни. Ми раді, що візит до лікаря виправдав Ваші очікування та Вам сподобалося спілкування з фахівцем. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертався до лікаря Короткевич гастроентеролог, говорив лікар напів суржик напів російська, і лікування просто жах 90% того що було назначено це різні біодобавки та решта сміття, що не має жодної доказової бази серед лікарів, а що стосується обстеження все чудово просто 5 з 5 дуже швидко якісно професійно!
Лікар:
Короткевич Ірина Іванівна
Доброго дня, Андрій. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація по візиту до лікаря і підтверджуємо коректність рекомендованих призначень. Хочемо зазначити, що лікар визначає об'єм лікувально-діагностичної тактики на підставі об'єктивних клінічних даних і встановленого діагнозу. Як правило, пацієнти звертаються до лікаря, щоб отримати його професійну думку, яка зафіксована в консультативному заключенні. Вибір торгових марок або виробників препаратів за пацієнтом. Всі призначення носять рекомендаційний характер і право пацієнта погоджуватись з ними або ні. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати своєму лікарю-гінекологу Кудиновій Вікторії Вікторовні за професіоналізм, уважність і турботу. Це лікар, який дійсно слухає, пояснює кожен крок і створює атмосферу довіри та спокою. Завдяки її підтримці я подолала страхи та отримала якісне лікування. Дуже приємно відчувати, що лікар щиро зацікавлений у твоєму здоров’ї. Рекомендую від усього серця! ?
Лікар:
Кудінова Вікторія Вікторівна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Кудінової Вікторії Вікторівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Вдячні за рекомендації. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися сьогодні за допомогою до лікаря, так як у нашого постійного педіатра сьогодні не приймальні дні. Було віконце до Литвинової Мар'яни Володимирівни, і на мою думку, вона пробила дно медицини. Відмовити в прийомі 3-ох річній дитині з температурою 39+, через запізнення, хоча законний час на прийом ще залишався і ми просили просто послухати, і огляд повністю не потрібен. І в цей момент у неї не було інших людей на прийомі, вона просто так вирішила - не приймати. У той час, коли в місті стоїть транспорт і причини запізнення можуть бути цілком обґрунтовані. Нерідко були випадки, коли у відділеннях ОнКлінік ми чекали лікарів і 20 хвилин, і більше, ніколи не влаштовували з'ясування, входили в становище і розуміли, що випадки бувають різні. І ці люди давали Клятву Лікаря, має ж бути хоч трохи людської емпатії. З огляду на те, що вся сім'я регулярно користується послугами ОнКлінік, в т.ч. і оперативними, враження про клініку в цілому, через один такий візит повністю зіпсоване.
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки. Нам шкода, що у вас залишились неприємні враження після звернення до клініки, але ніяких порушень з боку клініки і лікаря не було. Всі послуги в клініці, в тому числі прийоми лікарів та діагностичні дослідження, проводяться за попереднім записом. Це допомагає ергономічно використовувати час пацієнтів та працівників. Тому просимо всіх пацієнтів не запізнюватись на час запису. Нами перевірено інформацію і зазначаємо, що час запізнення пацієнта складав практично на весь час прийому. У 3 хвилини, які залишались, лікар не може фізично провести повноцінний прийом, за який несе відповідальність клініка і лікар. Також ми не можемо відмовити у прийомі пацієнтам, які прийшли на свій час запису без жодного запізнення. Просимо утриматись від безпідставних звинувачень і образ в сторону лікаря. Ми в свою чергу безперервно вдосконалюємо процес покращення сервісу під потреби сьогодення. Будемо раді бачити Вас стінах нашої клініки і допомогти за необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ну дуже приємна лікар, дякую вам, тепер тільки до неї ходити, гінеколог-це не страшно, завдяки таким лікарям
Лікар:
Касумова Юлія Олександрівна
Доброго дня, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Делала лабиопластику у Соболь Светланы Григорьевны год назад. Прошло уже довольно много времени, чтоб я оценила, какую огромную глупость я сделала, решившись на эту процедуру. Соболь С.Г по сути ампутировала мне полностью малые половые губы до миллиметра. По сути, моё влагалище это как дыра в колодец ничем теперь не прекрытая. Более того, "доктор" умудрилась так отрезать, что когда зажило, ткани вокруг влагадища потянули за собой внутренние (уже слизистая) вывернув их немного наружу. Таким образом, эти ткани касаются белья и ср-в гигиены, доставляя мне неимоверные, ежедневные страдания. Кожа раздражается при трении о белье. Это просто ужас!!!! Влага внутри не задерживается теперь. Постоянная сухость. Зимой мёрзнет. Летом сохнет. Туда задевает ветер. Этот просто кошмар!!!! И все эти проблемы, я купила себе за свои же деньги! Я уже молчу, что выглядит это тоже плохо. Просто обрубок, неженственно и неестественно. Конечно, ни о каких последствиях доктор не предупреждала. Разметку перед обрезание не делала. Сколько отрезает не показала.
Пришла к "доктору" на прием, она даже не захотела глянуть, как выглядит теперь её творение. Сказала, что это у меня вагина какая-то нестандартная. Так может, надо было учесть мои особенности????
Попыталась пожаловаться руководству Onclinic, со мной не захотели разговаривать. Сказали писать жалобу. Обещают передать отделу "проверки качества" :) Буду писать конечно. Потом допишу, как на нее отреагировали.
P.S. Интересно, опубликуют ли мой отзыв...
Лікар:
Соболь Світлана Георгіївна
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік