5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Зробили УЗД вагінальне, при мені не поміняли захисний чохол для узд, на наступний день почався свербіж, думала що це здалося але стало все гірше, а вони хотіли щоб я за свій рахунок проходила гінеколога і здавала мазки. Жах просто. Знаходиться вона біля парку перемоги
Доброго дня, Марино. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що в клініці використуваються одноразові розхідні матеріали. Жодних захисних чохлів на датчиках не передбачено, для проведення діагностики використовуються одноразові презервативи для датчиків УЗД. Просимо не генерувати не існуючі причинно-наслідкові зв'язки практично через 2 місяці після діагностики. Для визначення обсягу подальшої тактики рекомендовано звернутись до профільного спеціаліста. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю-кардіологу Саркісяну К.І. за професіоналізм, увагу до пацієнтів, людяність. Завдяки правильному призначенні лікування маю значне покращення стану здоров'я.
Лікар:
Саркісян Костянтин Ігорович
Доброго дня, Алло Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря Саркісяна Костянтина Ігоровича. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Самий кращий анастазіолог Кріль Руслан Вікторович,пазітівчик ,внімательний,і хірург Шпак Володимир Володимирович внімательний все розказує.Після операції заходять,все питають.Мені дуже, дуже сподобалося.Дякую вам величезне.
Лікар:
Кріль Руслан Вікторович
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашої команди фахівців. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я попала до Тетяни Олегівни Попової випадково: захворіла і записалась до першого вільного терапевта, який був.
У мене досвід вийшов дуже позитивний: мене уважно вислухали, назначили ліки, назначили аналізи (і пояснили, які з них більше з профілактичною метою, а які необхідні для корекції лікування), відповіли на всі мої питання.
В той же час я проходила обстеження і коригувала лікування по ендокринології з іншим лікарем, але у мене виникла потреба отримати додаткову консультацію. Тетяна Олегівна мене так само вислухала уважно, розповіла, як проходить лікування згідно зі встановленими протоколами, скоригувала ліки, які мені назначили, і дуже зрозуміло пояснила, що варто робити далі. Окремо маю зазначити, що мені ще пояснили, що я можу продовжувати в моїй ситуації здавати кров як донор, що для мене дуже важливо в ці важкі часи, і що протипоказань для цього нема згідно з міжнародними стандартами.
Приємно мати справу з лікаркою, яка слідкує за міжнародними вказівками і готова допомогти.
Лікар:
Попова Тетяна Олегівна
Доброго дня, Алісіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого фахівця. Щиро вдячні за змістовний відгук та особливу відзнаку високого професійного рівня нашого лікаря Попової Тетяни Олегівни. Ми раді знати, що Ви почувалися комфортно під час спілкування зі спеціалістом, а консультація була інформативною та виправдала Ваші очікування. Запрошуємо завітати до лікаря та клініки на профілактичні візити. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка Олегу Анатолійовичу за його професіоналізм і золоті руки, від мами Тимофія. Сину 4 місяці , звернулися з проблемою гіпертонусу , проходили курс масажу. Вже з четвертого сеансу побачили результат та прогрес у фізичному розвитку , а саме: освоїв навик перевертання зі спини на живіт та вже має спроби до самостійного сидіння , за що дуже вдячна лікарю! Як результат ,Дитина задоволена та розслаблена, а мама спокійна !
Лікар:
Байдецький Олег Анатолійович
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Вдячні, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого фахівця з лікувального масажу Байдецького Олега Анатолійовича. Ми раді знати, що з допомогою нашого спеціаліста було вирішено проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Потеряйко В.В., медичним сестрам за їх професіоналізм, увагу, доброту та приємну атмосферу. Зробила лазерну вапоризацію - задоволена та відчуваю значне покращення. Бажаю всім гарного здоровʼя, успіхів та мирного неба!
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашої команди професіоналів. Ми раді знати, що наш лікар Потеряйко Валентин Васильович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні робила колоноскопію.Хороший лікар,приємний Павлик Ю.Г.Все пройшло дуже добре.Анастазіолог і медсестра дуже приємні і привітні,знають свою роботу.Дякую вам.
Лікар:
Павлик Юрій Георгійович
Доброго дня, Еріко. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідую лікаря на постійній основі вже років 5, постійного повертаюсь де б не була та ходжу лише до Паліводи. Завжди дуже коректне та правильне лікування, все чітко та ввічливо
Узд завжди роблю у Головченко, професіонал своєї справи
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила видалення новоутворення у лікаря Портняги. Все пройшло чудово та безболісно. Швидко загоїлося
Лікар:
Портняга Євген Михайлович
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Портняги Євгена Михайловича. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Глєба М.Я. дуже чуйним спеціаліст. Сподобалось відношення
Лікар:
Глєба Маргарита Ярославівна
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Глєби Маргарити Ярославівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив лікування у Кочеровського Олександра. Було дві операції. Обидві пройшли успішно. Дуже уважний і відповідальний лікар.
Доброго дня, Михайле. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік