5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Катерина 04.04.2025 залишала теж відгук на цього спеціаліста, серед усіх її відгук був один негативний і здавалось дивно, або що це все індивідуально. Вчора я відвідала лікаря і впевнено можу сказати, що справа не в Катерині або, як мінімум, вона не одна.
Все, що описала Катерина, відчула і я. Відсутність емпатії, знецінення проблем. Відчувала дискомфорт та шкодувала, що взагалі поділилась своїми переживаннями. Відчувалось нехтування. Я прийшла вже з певними проблемами, які мене турбували: збільшення ваги, порушення сну, тривожні стани зранку, які тяжко подолати. Мене запевнили, що це все ок і взагалі, що коли погано, треба сісти поприсідати, піти на спорт або ліпити свічки)
Дякую, що в кінці все ж таки виписали препарати, щоб долати тривогу, хочу лікар протягом консультації запевняв, що взагалі нічого страшного не відбувається, треба самооціночку підняти.
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Безумовно, для досягнення успіху у лікуванні, має виникнути довіра до лікаря. Звісно, що в комплексному лікуванні розладів такого профілю використовуються не тільки медикаментозні курси, а й інші методи терапії. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями фахівця та вільно обирати лікаря. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт при спілкуванні зі спеціалістом. Зичимо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щороку маю проходити обстеження нирок, так як маю нюанси на обох нирках. Лікар не побачила жодного, обстежувалась повторно в іншого спеціаліста іншої клініки. Онищак не компетентна, не рекомендую, даремно витрачений час і кошти(
Лікар:
Онищак Світлана Анатоліївна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація стосовно проведеної діагностичної процедури і зворотній зв'язок по ситуації надано Вам особисто в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, зичимо міцного здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Были с ребенком на приеме у Врача Мангушева В.Ю.Не в коем случае не рекомендую этого врача,если конечно можно ее так назвать!Деньги дерут,а лечить не лечат!
Виктория
Харків,
18.11.2025
Була на прийомі у Ірини Олександрівни. Вражена, що ще є такі кваліфіковані, позитивні лікарі до яких хочеться повертатися. Все досконало запитала, ще раз зробила УЗД , провела огляд, виписала ліки (без зайвого)! Дякую.
Лікар:
Русіна Ірина Олександрівна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Негативний відгук. Під час огляду у дерматолога, лікар виявив необхідність показати мою проблему хірургу. Для полегшення моїх страждань (за словами дерматолога) необхідно зробити мінімальний надріз і почистити ранку від гною. Хірург, оглянувши проблему, сказав що з такою роботою може справитись будь який хірург, що я можу піти в державну клініку і мені там все зроблять. Я не відповів нічого, зробив висновок про якість підбору персоналу всієї клініки за роботою даного хірурга. Мабуть, скористаюсь його порадою, піду на прийом в державну клініку, а в ОН-клінік більше мене не буде. За результатом залишення скарги на дану ситуацію мені повідомили що в той день приймав хірург- Бабак Микола Володимирович. Якщо він читає даний відгук- хочу нагадати йому що клятву Гіпократа для хірургів ніхто не відміняв. Якщо я не цікавий як клієнт для клініки- клініка мені не цікава тим більше.
Лікар:
Бабак Микола Володимирович
Доброго дня, Олеже. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. В нашій клініці всі послуги надаються згідно встановлених стандартів і вимог нормативної документації МОЗ України. У разі, якщо немає можливості надавати медичну допомогу в амбулаторних умовах клініки, пацієнт може бути скерований на подальший етап. Перш за все, клініка і лікар діють в інтересах збереження життя і здоров'я пацієнта з урахуванням супутньої патології і прогнозу в динаміці. Зичимо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала з дитиною лікаря-гастроентеролога дитячого влітку. Спершу враження було позитивне, але на другому прийомі лікарка проявила себе не дуже чемно та професійно. Не думала, що таке можуть казати лікарі. Єдине, що чітко зрозуміла з повторногт прийому - це те, що лікар очікує похвали та заробітку, при чому без якихось зусиль з боку. В дитини складний випадок і лікар нічим допомогти не може. Тому погано оцінюю її роботу
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. Нам шкода, що Вам не сподобався прийом лікаря. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що пропонована лікарем лікувально-діагностична тактика коректна і відповідає об'єктивним клінічним даним на момент звернення. Для досягнення бажаного результату від лікування рекомендуємо пацієнтам дотримуватись призначень лікаря в повному обсязі. В іншому випадку у лікаря немає можливості впливати на хід подій. Всі послуги в клініці надаються згідно встановленого прайсу, оплата проводиться в добровільному порядку в касу клініки. Завжди готові допомогти за необхідності, зичимо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважний, кваліфікований лікар. Призначене лікування швидко допомогло. Дякую.
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря проктолога Федоткіна Вадима Борисовича. Професіоналізм, уважність зі сторони як лікаря так і медичноі сестри Ілони. Ніякого дискомфорту при обстеженні. Прийомом задоволена.
Лікар:
Федоткін Вадим Борисович
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Нам приємно знати, що Ви почувалися комфортно під час візиту до лікаря та залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив у Олександра Ігоровича операцію по видаленню геморою 2-3 стадії. Дуже приємна людина і гарний спеціаліст. Початок операції був приблизно об 10-30, а в 13-30 вже був вдома, з усіма необхідними ліками і планом лікування. Повне відновлення зайняло приблизно місяць, впродовж котрого Олександр Ігорович постійно був на звʼязку, проводив планові огляди і корегував лікування. Зараз почуваю себе просто чудово, стан здоров’я не можливо навіть порівняти з тим, що було до операції. Дуже дякую Олександру Ігоровичу за його професіоналізм.
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кас Вікторія Юр'євна - лікар від бога,до якої треба звертатись відразу після захворювання і не займатись самолікуванням.Професійна, уважна ,як спеціаліст і дуже приємна людина.Дякую за надане правильне лікування.
Валентина
Біла Церква,
17.11.2025
Дуже вдячна за допомогу лікарю пульмонологу Кас Вікторії Юр'ївні. Уважний,професійний лікар. Вислухала мої скарги на стан здоров'я, а саме головне - призначила правильне лікування, яке призвело до значного покращення здоров'я, і згодом, надіюсь на повне виздоровлення.Дуже раджу звертатись до Вікторії Юр'євни і не займатись самолікуванням.Щодо самої клініки - організація і відношення до клієнтів - на високому рівні.
Лікар:
Кас Вікторія Юріївна
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Кас Вікторії Юріївни. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося досягнути позитивних результатів у лікуванні. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік