5
(9864 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11847 відгуків
Проходила процедуру гастроскопіі з наркозом у лікаря Панасюк, все пройшло легко і добре.Дякую лікарю і анестезіологу та дівчатам медсестрам
Нещодавно звернувся за медичною допомогою в ОН Клінік.Де було встановлено правильний діагноз, надано своєчасну допомогу та призначено і проведено операцію кваліфікованими фахівцями,лікарем Кухарик Володимиром Петровичем,анастазіологом Кріль Русланом та медичним персоналом, який асистентував лікарю.Хочу подякувати за проффесіоналізм,тепле ставлення та турботу працівникам ОН Клінік.
Лікар:
Кухарик Володимир Петрович
Добрий день. Дуже хочеться сказати величезне спасибі за такого фахівця, як Алексєєва Карина. Масажист від Бога. Завжди привітно зустрічає, протягом сеансу дуже уважна, але найголовніше, що після її масажів я відчула себе зовсім іншою людиною, ніби «крила вирвали». Те, з чим я до неї прийшла, вже після першого прийому я змогла зробити те, що довгий час ніхто не міг мені допомогти. Величезне їй людське спасибі з великої літери. Більше б таких уважних і професіоналів своєї справи. Алексєєва Карина - супер!!
Лікар:
Алексєєва Каріна Юріївна
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця з лікувального масажу Алексєєвої Каріни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую Валентину Валентиновичу за попередні консультації та проведену операцію! Лікар допоміг правильно до неї підготуватись і підтримував зв'язок у післяопераційний період. Задоволений результатом і рекомендую його як кваліфікованого спеціаліста!
Доброго дня, Ілле. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Басенка Валентина Валентиновича. Нам приємно знати, що наш спеціаліст допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям. Вдячні за рекомендації. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу та будемо раді вітати на профілактичних візитах. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороший офтальмолог Гарбер Ігор Альфредович. Зверталася до нього за консультацією, вилікував вже запущений стан (наслідки звернення до іншого офтальмолога). Задоволена, що потрапила саме до нього.
Раніше вже стикалася з ним і те, що моя дитина не носить окуляри, коли всі лікарі Філатова говорили, що цього не уникнути, його заслуга.
Лікар:
Гарбер Ігор Альфредович
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий професійний рівень нашого лікаря Гарбера Ігоря Альфредовича та поділилися досвідом звернення до фахівця. Для нас важливо знати, що наш спеціаліст допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасний лікар Юрченко Л.В.
Лікар:
Юрченко Лілія Василівна
Доьброго дня, Олено. Дякуємо за відгук, ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря офтальмолога Економ Христина Петріївна , перевіряли зір , у себе та дитини 8 років , дуже сподобалась по відношенню , все перевірила і гарно пояснила. З дитиною залишилися дуже задоволені як лікарем , так і людиною. Дуже раджу її !
Лікар:
Економ Христина Петрівна
Вітаю. Хочу залишити щиру подяку лікарю-гінекологу ( Шляхтіна Людмила Петрівна), яка проявила до мене надзвичайну уважність, чемність і повагу. У моєму житті було чимало гінекологів, і, на жаль, не всі з них ставилися професійно чи етично. Тому для мене особливо цінно зустріти спеціаліста, який не лише добре виконує свою роботу, а й створює відчуття безпеки та довіри. Вона все спокійно пояснила, підтримала і поставилася до мене по-людськи. Дуже вдячна за її роботу та хочу, щоб до такої лікарки було відповідне, добре й шанобливе ставлення. ?
Лікар:
Шляхтіна Людмила Петрівна
Дуже приємна лікар Ліпінська М.А ендокринолог. Все розповіла, пояснила дуже зрозуміло і професіонально. Велике дякую такому лікарю професіоналу і кліниці за те, що маєте гарних фахівців
Шитюк В.М. дуже приємний лікар,професіонал своєї справи.
Дуже уважний до своєї роботи.
Сподобався його підхід до поставленої задачі.
Дякую.
Були на прийомі у лікаря нейрохірурга Москаль Ілля Валерійович, прекрасний лікар, знаходить підхід до пацієнтів, найкращий лікар, якого зустрічала за останній час. Рекомендую!!!
Лікар:
Москаль Ілля Валерійович
Проходила лікування у лікаря Заіка Лариси Петрівни, оскільки мала проблему з випадінням волосся, зникла густота. На першому прийомі лікар дослідила стан волосся і призначила ліки та засоби для догляду відповідно до моєї ситуації. Водночас, я приходиила до неї на процедуру плазмоліфтинг, і вже після перших кількох процедур, з'явився результат. З'явилась шапочка з нового волосся, і поступово відростає.Також завдяки призначеним препаратам вдвічі підвищили рівень феритину. На даний момент курс плазмоліфтингу пройдено, продовжую приймати ліки та чекати повного відростання. Для повного результату виконую вказівки лікаря. Відмічу уважне ставлення, прагнення до результату, любов до своєї роботи. Рекомендую лікаря Заіку Ларису Петрівну, оскільки залишилась задоволена результатом.
Лікар:
Заїка Лариса Петрівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Заїки Лариси Петрівни. Для нас важливо знати, що наш спеціаліст допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу і будемо раді вітати на профілактичних візитах. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік