5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Неймовірно вдячний Олександру Ігоровичу за високий рівень професіоналізму та людяне ставлення. Вже на першій консультації я отримав вичерпну та зрозумілу інформацію щодо всіх деталей і важливості проведення операції на куприковій кісті, що одразу викликало довіру до лікаря.
Операція була проведена на надзвичайно високому рівні - чітко, професійно та без ускладнень. Окремо хочу відзначити післяопераційний супровід: перед кожним прийомом лікар обов’язково цікавився моїм самопочуттям і відчуттями після операції. Перев’язки виконувалися максимально якісно, охайно та з великою увагою до деталей.
Лікар ретельно контролював процес загоєння, завжди детально пояснював усі рекомендації та відповідав на всі запитання. Особливо приємно здивувала охайність післяопераційного сліду, оскільки шов був виконаний надзвичайно охайно та не викликав жодних больових відчуттів.
Щиро рекомендую Олександра Ігоровича як висококваліфікованого хірурга та лікаря, який справді дбає про своїх пацієнтів.
Доброго дня, Ілле Романовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Ми вдячні, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого фахівця. Наш пріоритет - це кваліфікована медична допомога нашим пацієнтам. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до спеціаліста і проблему зі здоров'ям було вирішено. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю пульмонологу Пірській Ярославі.
В двух словах. Хворів більше місяця. Звертався в різні медичні заклади, з речами їздив в лікарні на госпіталізацію, але лікарі дивлячись на мої аналізи хватались за голови і посилали мене лікуватися в другі лікарні. Через місяць хвороби звернувся в ON Clinic . Направили к Пірській Ярославі. Заходжу, бачу молоду лікарку. Думаю, знов толку не буде. Але так як вона мене обстежувала ніде такого не було: і слухала, і стучала по легеням, і просила мене ходити по сходам, щоб слухати мою задишку. Розповіла мені що мені робити далі і як лікуватися. І нарешті це дало швидкий результат і я зараз здоров. І саме головне вона перша поставила мені повний діагноз: Запалення легенів з плевритом. Дякую, Ярослава!!!!!
Лікар:
Пірська Ярослава Анатоліївна
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Пірської Ярослави Анатоліївни та відзначили високий професійний рівень спеціаліста. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудове обслуговування, приємні дівчата на ресепшн, кваліфіковані лікарі, які дійсно знають свою справу. Окреме дякую лікарям – Приходько Наталії Петрівні та Потапенко Марині Володимирівні – за людяне ставлення та виконання своєї роботи!
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобався лікар та прийом.Уважнг розпитала про симптоми,обережний та уважний огляд,детально розповідає схему лікування,яке одразу допомогло.Дякую за Вашу роботу,уважність, чуйність.
Лікар:
Полевода Наталя Юрiївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми вдячні, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого фахівця та особливо відзначили високий професійний рівень й уважне ставлення лікаря до пацієнта. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якщо ви хочете почути порушення етики, та що ваш манікюр виглядає так «наче ти нігті гризеш», то йдіть до лікаря Хмара)
Лікар:
Хмара Анна Олександрівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо Ви відчули дискомфорт у спілкуванні з нашим лікарем, перепрошуємо. Зазначаємо, у пацієнта завжди є можливість звернутися до іншого фахівця за профілем, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чесний відгук про роботу даної клініки в Чернігові . Ні в якому випадку не здавайте аналізи в цій клініці бо тут працюють дуже не професійні медсестри , побережіть своє здоров'я та нерви .
Зазвичай дуже рідко пишу відгуки але в цьому випадку хочу щоб люди знали і обходили дане місце стороною .
Деруть гроші за аналізи, які насправді не потрібні , беруть великі гроші за консультації на яких нічого не проводиться і не зʼясовується. І головне дуже погане та зневажливе ставлення до пацієнтів .
Дуже багато питать до медсестер клініки і їх професійності, враховуючи вартість послуг. Окрім того, мені на новий рік зробили сюрприз у вигляді синців після аналізу через непрофесіоналізм медсестри . Я здавала до цього кров в інших клініках і ніяких проблем не було. Мною були дотримані всі рекомендації: про тримання руки 5 хв зігнутою , не нести тяжке і тд . Після мені передзвонили з їхнього центру контролю якості і почали розповідати в зневажливій формі , що я сама винна і можливо то через.стан мого здоров'я а їхня золота медсестра у всьому права .
Для порівняння :
В ОН клінік в Чернігові мені нарахували 500 грн за консультацію і 1400 за аналізи, не потрібні в цій ситуації , + 3700 за видалення маленької атероми .
В іншій приватній клініці, досвідчений лікар, посміхнувся , що викинули стільки на вітер , полікували руку і видалили атерому за 1000 грн без проблем і нервів і залишилось приємне враження від спілкування та відношення.
Будь ласка , цінуйте час , гроші і ставлення до Вас , не звертайтесь до ОН клінік Чернігів.
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно встановленого прайсу. Як правило, пацієнти свідомо приймають рішення користуватись або ні платними медичними послугами, оплата проводиться в добровільному порядку. Зазначаємо, що венозний доступ залежить від маси фізіологічних факторів на момент забору і є різна його складність. Персонал клініки кваліфікований і виконує щоденно багато аналогічного забору матеріалу, при цьому подібні ситуації трапляються рідко. Також важливо виконувати рекомендації після венепункції. Нами проведено детальний розбір ситуації - із інформації персоналу забір виконано з першого разу успішно, не переколювали, що Ви також підтвердили в діалозі. На жаль, Ви відмовились від пропонованого нами огляду гематоми лікарем. В будь-якому випадку шкодуємо, що склалася така ситуація і перепрошуємо за дискомфорт. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо Вам добра і міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова вдячності лікарю ендокринологу Царьовій-Колісник Олені Геннадіївні. Дякую за вашу професійність, розуміння пацієнта. Ви дуже гарний лікар.
Велика подяка лікарю Гапоновій Ірині Василівні за високий рівень професіоналізму, толерантність, емпатію, підтримку, турботу та все найкраще, що є у цього лікаря. Бажаю Ірині Василівні міцного здоров'я та вдячних пацієнтів.
Лікар:
Гапонова Ірина Василівна
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гапонової Ірини Василівни. Ми вдячні, що Ви особливо відзначили комфорт у спілкуванні та уважне ставлення лікаря до пацієнта. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Коротких Ольга Сергіївна дуже гарний фахівець, до того ж що робив перший раз дуже швидко та все гарно зробила та дала дуже гарні поради рекомендую
Лікар:
Коротких Ольга Сергіївна
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коротких Ольги Сергіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація на вищому рівні! Чітко, змістовно! Повністю задоволена консультацією!
Лікар:
Герман Валерій Миколайович
Доброго дня, Віто. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тактовність, професіоналізм і чуйність - це саме про Ольгу Володимирівну. Лікар вислухала, розпитала, чітко встановила діагноз і підібрала лікування. Однозначно рекомендую і дякую за допомогу.
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Фаражалли Ольги Володимирівни. Для нас важливо знати, що Ви почувалися комфортно у спілкуванні з фахівцем та залишилися задоволені результатом звернення. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік