5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Дуже гарний лікар, професіонал своєї справи, рекомендую!!
Лікар:
Кіча Анна Ігорівна
Доброго дня, Карино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД. Враження вкрай негативні.
З самого початку лікар зустріла мене з відверто незадоволеним виразом обличчя, створювалося враження, що я прийшла не на медичний прийом, а до неї додому без запрошення. Поведінка була гордовитою і зарозумілою, без елементарної лікарської етики і поваги до пацієнта.
При записі на прийом мені повідомили, що потрібно випити 1,5-2 літри води. Записувалася я всього за 2 години до процедури, і фізично випити такий обсяг за такий короткий час вкрай складно, тим більше що це моя денна норма води. Крім того, у мене діагностовано кісту яєчника, і при переповненому сечовому міхурі без можливості сходити в туалет у мене починаються сильні болі. Ці особливості мого стану лікар повністю проігнорувала.
Замість спокійного і професійного пояснення я отримала презирливий тон, моралізування і демонстративні коментарі. Лікар показала мені зображення на екрані зі словами «ось твоя вода, вона в шлунку, а не в сечовому міхурі», сказаними у відверто гордовитій і хамській формі.
Після чого крикнула своїй асистентці, щоб та дістала порожній бланк і написала в ньому, що я не готова до прийому.
Окремо хочу зазначити, що лікар дозволяла собі звертатися до мене на «ти», що вважаю неприпустимим в медичному закладі, тим більше при платному прийомі.
Йдучи в клініку, розраховуєш на ввічливе, коректне і людське ставлення, а не на зневагу і хамство. На жаль, мій досвід виявився протилежним. З огляду на таку низьку оцінку лікаря (2,3 з 5) і велику кількість негативних відгуків, про які я дізналася вже після прийому, я б ніколи не записалася до цього фахівця, якби побачила їх заздалегідь.
Поведінка лікаря Лебедєвої більше відповідає застарілим підходам минулого (СРСР), ніж стандартам сучасної клініки.
Вкрай розчарована. Такого ставлення з боку лікаря бути не повинно.
Лікар:
Лебедєва Світлана Миколаївна
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам важливо знати зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування. Безумовно важливо, щоб пацієнт почувався комфортно у спілкуванні з лікарем та виникло взаєморозуміння під час прийому. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт у спілкуванні з нашим фахівцем. Зазначаємо, що у разі необхідності у пацієнта завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Ми раді, що надана у телефонному режимі інформація для Вас була прийнятною. Сподіваємося на продовження співпраці. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах та завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я був у Русіной Ірини Олександрівни на прийомі і був приємно вражений консультацією лікаря і лікуванням. Я обов'язково буду рекомендувати цього лікаря-ендокринолога усім своїм знайомим.
Лікар:
Русіна Ірина Олександрівна
Доброго дня, Сергію Васильовичу. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені консультацією нашого лікаря Русіної Ірини Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професійно дуже сподобався лікар Басенко Валентин Валентинович. По відгукам потрапили до лікаря. Рекомендую до нього звернутись в разі необхідності. Клінікою дуже задоволені.
Доброго дня, Володимире Володимировичу. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Раді знати, що візит до нашого лікаря Басенка Валентина Валентиновича виправдав Ваші очікування. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю УЗД Кожухар Наталії Валентинівні за професіоналізм, людяність, створення комфортних умов при проходженні УЗД
Лікар:
Кожухар Наталія Валентинівна
Доброго дня, Олександро Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Кожухар Наталії Валентинівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я колишній медичний працівник щиро дякую Вам за Вашу клініку. На рецепції зустрічають і обслуговують дуже ввічливо. Всі три оператори дуже хороші люди. В маніпуляційному N106 кабінеті Олена, медсестричка, з золотими руками. Швидко, з першого разу взяла кров з вени. В приміщенні дуже чисто, в туалетах дуже чисто. Все охайно, акуратно. Дуже задоволена обслуговуючим персоналом. Всі ваші працівники добрі, чуйні, з розумінням відносяться. Дякую. Дякую за те, що ви є. Я не знала три місяці, я випадково до вас зайшла і ось обстежуюсь знову. Бажаю всьому колективу і керівництву гарного здоров'я, море щастя і океан любові. Хай Бог всім вам допомагає. Дякую!
Доброго дня, Лідіє Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки та команди фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємні Ваші щирі, теплі слова. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Гомозова Олена Анатоліївна дуже-дуже гарний спеціаліст. Перш за все має підхід до пацієнта. Дякую!
Лікар:
Гомозова Олена Анатоліївна
Доброго дня, Тетяно Юріївно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Гомозової Олени Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на на прийомі в лікаря Бабака М.В., прийом був такий від Бога, це людина з великої літери, це лікар вищої категорії для мене. Це лікар в якого велика доброта та дешвність. Прошу адміністрацію закладу заохотити і виділити йому премію. Ще я хочу подякувати адміністраторам, які від душі відносяться до людей.
Лікар:
Бабак Микола Володимирович
Доброго дня, Ніно Миколаївно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі, теплі слова. Для нас важливо знати, що наш лікар Бабак Микола Володимирович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені уважним ставленням і рівнем професіоналізму фахівця. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була у чудового лікаря від Бога Легенчук Юлії Василівни, проводили узд органів малого тазу та молочних залоз. Приходжу до гінеколога не перший раз і однозначно повернулась ще. Це фахівець своєї справи, дуже чемна, професіонал своєї справи. Однозначно рекомендую!
Лікар:
Легенчук Юлія Василівна
Доброго дня, Ірино Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень нашого лікаря Легенчук Юлії Василівни та залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Протягом деякого часу лікуюсь у гастроентеролога Фролова-Романюк Еліна Юріївна. Це дуже уважна, приємна, висококваліфікована людина, лікар від Бога. Взагалі весь персонал привітний.
Лікар:
Фролова Еліна Юріївна
Доброго дня, Юліє Афанасіївно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу лікування у лікаря гастроентеролога Еліни Юріївни, і дуже задоволена результатом лікування! В мене були сильні болі та погане самопочуття. На разі маю гарне самопочуття та стабільний позитивний рух по лікуванню. Дякую Еліні Юріївні за кваліфіковану допомогу. Вона гарний спеціаліст. Також дівчата на реєстратурі завжди привітні та ввічливі.
Лікар:
Фролова Еліна Юріївна
Доброго дня, Анно Андріївно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого спеціаліста Ви отримали позитивний результат лікування. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Оганезова Сюзанна Ованесівна професійно займається «разводом» людей на гроші, пропонуючи пройти курс апаратного лікування зору з 10 сеансів. Коли спитала, де я можу ознайомитися з даними процедурами, почитати їх принцип дії, відповідь була - «ніде». Фактично пацієнт платить за кота в мішку в надії відновити зір, який як запевняє лікар Оганезова, ще можливо повернути. І вірогідно, це має сенс, але апаратів сучасних в клініці немає. Застарілі 2-3 апарати замість прописаних в прайсі 6. Замість лікування крутять мультфільми та дають грати на примітивних компʼютерних іграх 1995 року під соусом, що це тренування очей. Доречі, за діагнозом, який написала в висновку Оганезова С.О., зір апаратним лікуванням взагалі не відновлюється. Все поставлено на грошовий потік. Подумайте тричі, перш ніж йти до цього лікаря.
Лікар:
Оганезова Сюзанна Ованесівна
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікар визначає об'єм лікувально-діагностичної тактики на підставі об'єктивних клінічних даних і встановленого діагнозу. Як правило, пацієнти звертаються до лікаря, щоб отримати його професійну думку. Нами перевірено інформацію стосовно лікувальних рекомендацій - визначені коректно. Лікувальний комплекс використовується в подібних ситуаціях з метою тренування м'язового апарату очей. Тож контент використовується не з розважальною метою і не має бути інформаційно цікавим. Кожен пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні із запропонованим лікуванням і його вартістю. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік