Logo
0 800 30 11 77

Дегтярьова Анна Анатоліївна

Дегтярьова Анна Анатоліївна Дегтярьова Анна Анатоліївна
Лікар-інфекціоніст. Перша категорія.
Стаж роботи 16 років
Лікар проводить консультативний прийом, первинну діагностику та підбір схем лікування. Лікує інфекційні захворювання. Постійно удосконалює рівень своєї кваліфікації.
Повернутися назад до опису лікаря

Лікар інфекціоніст в Білій Церкві надає послуги

2008 - закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» за спеціальністю «Лікувальна справа».
2010 - атестація та присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціалізацією «Інфекційні хвороби».
2010 - лікар-інфекціоніст Білоцерківської міської лікарні №3.
2023 - всеукраїнський симпозіум «Актуальні діагностичні та терапевтичні досягнення в гастроентерології та гепатології» на базі ГО «Української гастроентерологічної асоціації».
2023 - науково-практична конференція «Сезон респіраторних захворювань 2023/24. Особливо небезпечні хвороби» на базі ГО «Всеукраїнської асоціації інфекціоністів».
2023 - всеукраїнська науково-практична конференція «Інфекційні захворювання мандрівників. Сучасні виклики і стан проблеми в Україні» на базі ГО «Клінічна інфектологія та медицина подорожей».
2023 - науково-практична конференція «VI Український гастроентерологічний тиждень» на базі ГО «Української гастроентерологічної асоціації».
2023 - науково-практична конференція «Інфекційні та паразитарні хвороби сучасності: загрози, актуальні питання діагностики та терапії, невідкладні стани» на базі ГО «Всеукраїнської асоціації інфекціоністів».
2023 - курс лекцій на тему «Особливості створення електронного рецепту. Курс для лікарів» на базі Білоцерківської міської лікарні №3.
2024 - науково-практична конференція «Глобальні інфекційні виклики сьогодення» на базі ГО «Всеукраїнської асоціації інфекціоністів».
2024 - всеукраїнський симпозіум «Сучасні підходи для профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення та супутньої патології» на базі ГО «Української гастроентерологічної асоціації».
2024 - майстер-клас «Що нового в діагностиці та лікуванні коморбідного пацієнта за останній рік. Погляд гастроентеролога та ендокринолога» на базі ТОВ «МЛ «Діла».
2024 - науково-практична конференція «Вірусні гепатити: особливості діагностики та лікування. Тактика ведення хворих із мікст- та супер інфекцією» на базі ГО «Всеукраїнської асоціації інфекціоністів».
2024 - лікар-інфекціоніст в «ОН Клінік Біла Церква».

Вартість консультації інфекціоніста у Білій Церкві

Консультація інфекціоніста
ОНЛАЙН Консультація інфекціоніста

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.