Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-офтальмологів ОН Клінік

Була на прийомі у офтальмолога. Оганезова Сюзанна Ованесівна супер лікарь! Уважна, емпатична, професійна!
Наталія
Дніпро, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Оганезовою Сюзанною Ованесівною. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю офтальмологу Ждан В.В. за професіоналізм. Вірно підібрала мені лікування і окуляри. Лікар задавала багато запитань для визначення моєї проблеми і провела повну діагностику на різних приладах.
Фещенко Леся
Біла Церква, 10.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ждан Варвари Вікторівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався в окуліста Ждан В.В., лікар уважна, компетентна. Підібрала правильне лікування, чітко дотримувався рекомендацій і видужав. Дякую лікарю і медичному центру за професіоналізм.
Віталій Шитий
Біла Церква, 10.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ждан Варвари Вікторівни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар офтальмолог Економ Христина Петрівна дуже фаховий спеціаліст. Я дуже задоволена якістю і підходом до пацієнтів. Рекомендую даного спеціаліста іншим пацієнтам.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Економ Христини Петрівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира подяка лікареві Подгорній Вікторії Василівні за високий професіоналізм, увагу до клієнта, якісне обслуговування. Лікарка дуже уважна до дрібниць. Дає рекомендації. Приємна у спілкуванні. Рекомендую медичний центр «ОНКлінік», а також, за нагоди, перевірте зір та зверніться до Вікторії Василівни. І у вас все буде гаразд.
Вікторія
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Подгорної Вікторії Василівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Вдячні за рекомендації. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сімчинська Катерина П. зделала осмотр ребенку, прописали очки. Остались довольны осмотром, приятная врач
Софія
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сімчинської Катерини Павлівни. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря Економ Х.П. Задоволений консультацією та діагностикою лікаря. Комунікативна, діагноз роздруковує з поясненням, що навіть людині без медичної освіти легко зрозуміти що і до чого. Уважна до деталей. Багато додаткових питань для складання комплексної картини ситуації. Консультацією задоволений. Радитиму знайомим та близьким!
Ігор
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Економ Христиною Петрівною та залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Рипянчин Василь Васильович
Миколаїв, 16.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди задоволена візитом до центру. Кращий в Харкові. Завжди всі ввічливі.
Тетяна
Харків, 04.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря офтальмолога Сімчинська Катерина Павлівна. Прийом провела дуже добре, дослухалась до нашої проблеми, уважна. Дала гарні поради та рекомендації.
Аміна
Оцінка:
Доброго дня, Аміно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Сімчинською Катериною Павлівною та результатом звернення до фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар був чемний Прийом відбувся вчасно
Любов
Полтава, 07.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Подгорної Вікторії Василівни, дуже привітлива лікарка, отримала море вражень, все чітко мені розповіла, надала рекомендації, заспокоїла. Мені дуже все сподобалося, рекомендую.
Галина
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Подгорної Вікторії Василівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.