Logo
0 800 30 11 77
Хочу поделиться своим душевным теплом от посещения «ОН Клиник», мне за короткое время было предоставлено услуги: УЗИ, обследование и консультации высококвалифицированных специалистов. Современное оборудование, идеальная чистота, внимательность и сопровождение клиента, легкость и комфорт. У меня был удивительный опыт общение, к примеру со Стайковым Владимиром Викторовичем, практикующий хирург с 10-летним стажем. Встреча началась с рентгеновского взгляда врача, пышущий здоровьем, в великолепной спортивной форме и к тому же с чувством юмора. Он выслушал мою сумбурную историю о себе и провел деликатный осмотр без дискомфорта и смущения.
Татьяна
Одеса, 20.06.2024
Оцінка:
Візит до жіночого лікаря-уролога сподобався. Лікар був уважним та надав професійні рекомендації та призначення Дякую Стайков В.В.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні був на прийомі у лікаря уролога, Стайкова В.В. Консультацією я задоволений, у доступній формі лікар пояснив і призначив аналізи.
Василь
Оцінка:
Доброго дня, Василю. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація у лікаря Чернійчук Ю.Ю. Звернулася з болем у лівому боці. Консультація пройшла в позитивній обстановці. Загалом залишилася задоволена, лікар привітний, рекомендації дані лікарем буду виконувати. Оцінка 10 за 10 бальною шкалою :)
Таня
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чернійчука Юрія Юрійовича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороша клініка з добрими адміністраторами
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
23.05.2024 року під час взяття крові з вени медична сестра проколола вену з обох сторін, як наслідок велика гематома, набряк та біль !!!! Дякую за «спеціалістів»!!!!!
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що склалася така ситуація. Зазначаємо, що в нашій клініці працюють досвідчені фахівці та, на жаль, в медичній практиці не рідко трапляються технічні моменти по венепункції. Перепрошуємо за дискомфорт. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідав лікаря-уролога Чернійчука Ю.Ю., під час бесіди був приємно здивований компетентністю лікаря, добрим ставленням до проблеми. Як правило інтимна тема завжди хвилює всіх чоловіків. Дуже приємне спілкування з лікарем. Із задоволенням будемо обстежуватися в клініці "Он клінік". Хочу відзначити приємне спілкування з дівчатками на ресепшені. Буду радити своїм знайомим і родичам.
Генадій
Оцінка:
Доброго дня, Геннадію. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Чернійчука Юрія Юрійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у уролога Стайкова В.В. дуже задоволений результатом аналізу, високопрофесійний рівень доктора, отримав на мою думку компетентні відповіді на свої питання. Буду пропонувати своїм друзям щоб прийшли на консультацію та прийом.
Олег
Оцінка:
Доброго дня, Олеже. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила на прийом до уролога - Стайкова Володимира Вікторовича в "Он Клінік Одеса" (Таїрова). Тільки найкращі відгуки. Уважний, компетентний, доброзичливий. Підходить до проблеми комплексно і вдумливо. Рекомендую.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Стайковим Володимиром Вікторовичем та результатом звернення до фахівця. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря Чернійчука Ю.Ю. Лікар уважно поставився до мене. Розпитав про причини візиту. Ставив навідні запитання. Усе це проходило у ввічливій формі. Визначив первинні процедури і призначив наступне відвідування для визначення ходу лікування.
Валентин
Оцінка:
Доброго дня, Валентине. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чернійчука Юрія Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поблагодарить доктора уролога Стайкова Владимира Викторовича. Замечательный доктор, специалист своего дела. Очень добрый, приветливый человек. Успокоит больного, все подробно расскажет. Выходишь с кабинета его уже наполовину здорова, только от его слов. Такие люди должны работать в медицине. Спасибо вам доктор!
Наталья
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Чернійчука Юрія Юрійовича. Лікар кваліфікований, задоволений прийомом. Раджу всім. Обслуговування на вищому рівні.
Влад
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чернійчука Юрія Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.