Logo
0 800 30 17 30

Лікування простатиту в Одесі

Що таке простатит?

Прийнято вважати, що простатит – запальне захворювання передміхурової залози (запалення простати), яким страждають чоловіки старше 60 років. Однак це далеко не так. Звичайно, серед пацієнтів дуже багато людей похилого віку. Але часті випадки, коли допомога потрібна й двадцятирічним хлопцям. І тоді питання, як позбутися простатиту й де лікувати простатит, стають дуже актуальними.

Симптоми простатиту

Симптоми простатиту в період загострення захворювання досить характерні. У першу чергу, це проблеми із сечовипусканням, яке є переривчастим і супроводжується ріжучим болем. Крім цього, багато пацієнтів відчувають важкість в паху й тягнучий біль у нижній частині живота. У цьому випадку потрібно негайно почати лікування гострого простатиту. Однак у більшості випадків простатит у чоловіків, особливо на початковій стадії, протікає безсимптомно. І єдиною ознакою, яка може вказувати на наявність цього захворювання, є чоловіча безплідність.

Причини появи простатиту

Причин, які можуть призвести до розвитку цієї недуги, досить багато. У першу чергу, це шкідливі звички, які негативно впливають на функції статевих органів будь-якого чоловіка. Крім цього, у групу ризику потрапляють ті з представників сильної статі, хто за родом діяльності змушений вести сидячий спосіб життя. У результаті, в органах малого тазу порушується циркуляція крові, що найчастіше призводить до запалення простати. На розвиток цього захворювання також може вплинути нерегулярне статеве життя, часті простудні захворювання й переохолодження, різні вірусні інфекції сечостатевої системи.

Діагностика простатиту

Безумовно, коли простатит набуває гострої або хронічної форми (хронічний бактеріальний простатит), то діагностувати захворювання не становить особливих труднощів. Але приховані форми цієї недуги можна виявити лише при ретельному медичному обстеженні з використанням сучасного обладнання. Тому, якщо ви дійсно цінуєте власне здоров'я, то варто звернутися до урологів медичного центру «ОН Клінік Одеса». Скористайтеся унікальними технічними можливостями, які сьогодні має ця медична установа, яка швидко й точно здійснює діагностику чоловічих захворювань сечостатевої системи та за допомогою яких можна без проблем лікувати чоловічий простатит.

Що буде, якщо не лікувати?

Слід ураховувати, що навіть у прихованій формі простатит (інфекційний) впливає на здоров'я, позбавляючи чоловіків повноцінного статевого життя й радості батьківства. Крім того, запущені запальні процеси передміхурової залози нерідко сприяють розвитку доброякісних або злоякісних пухлин, позбутися яких можна лише хірургічним шляхом. Тому своєчасна діагностика простатиту дозволить представникам сильної статі не тільки уникнути ускладнень захворювання, але й позбутися його завдяки ефективному медикаментозному лікуванню за досить короткий проміжок часу.

Пам’ятайте, ефективне лікування простатиту є!

Грейліх Денис Андрійович
Грейліх Денис Андрійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування простатиту у Одесі

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Одеса

Відгуки про лікарів-урологів у Одесі

Обурює що адміністрація не дає жодного зворотного зв'язку. Звернення залишали кілька разів.
Наталія , 27.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Лікар уролог Главацький Ігор, некоректно працює . 16.02.2024 була онлайн консультація , де лікар мав на основі зданих аналізів призначити лікування , але він у...
Вадим , 16.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу поблагодарить доктора уролога Стайкова Владимира Викторовича. Замечательный доктор, специалист своего дела. Очень добрый, приветливый человек. Успокоит бол...
Наталья , 02.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Чернійчука Юрія Юрійовича. Лікар кваліфікований, задоволений прийомом. Раджу всім. Обслуговування на вищому рівні.
Влад , 29.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже сподобалась клініка, гарне відношення, персонал уважний. Лікар Грейліх Денис Андрійович дуже уважний.
Лілія , 26.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
У клініку звернулася вперше, не шукала якогось конкретного лікаря за відгуками чи з великим досвідом, записалася до вільного у зручний для мене час. Дуже рада,...
Алла , 24.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Прекрасний лікар. Легко знайшли спільну мову, допоміг із проблемою і дав корисну пораду. Усім рекомендую
Чебан Костянтин , 21.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Був сьогодні на консультацію у лікаря Чернійчука Ю.Ю. Консультацією задоволений. Пройшов лікування, воно було успішним. Лікар доступно пояснив лікування та комф...
В'ячеслав , 21.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.