Logo
0 800 30 17 30

Лікування еректильної дисфункції в Одесі

Що таке еректильна дисфункція або ЕД?

За даними статистики, близько 50% чоловіків віком старше 25 років сьогодні страждають різними видами сексуальних розладів. Одне із провідних місць у списку захворювань займає еректильна дисфункція або слабка потенція, яка виражається в ослабленні ерекції або її відсутності, що не дозволяє чоловікові досягти оргазму під час статевого акту.

Причини виникнення еректильної дисфункції

На розвиток еректильної дисфункції впливають як психологічні (імпотенція психологічна), так і фізіологічні фактори. Ця недуга може бути наслідком відхилень у роботі головного мозку й нервової системи, а також різних психічних розладів, стресів і депресії. Крім цього, еректильна дисфункція (лікування) нерідко розвивається при ендокринних і серцево-судинних захворюваннях, виразці шлунку або дванадцятипалої кишки, цукровому діабеті, простатиті і т.д. Однак у більшості випадків медики діагностують цілий комплекс причин, які призводять до ослаблення ерекції, і лише послідовне їхнє усунення дає можливість пацієнтові відновити повноцінне статеве життя.

Що буде, якщо не лікувати?

Про те, наскільки важлива в цьому випадку допомога кваліфікованого уролога, також свідчить невтішна статистика. Переважна більшість випадків чоловіків, які страждають еректильною дисфункцією, соромляться звертатися до лікарів, воліючи підсилювати потенцію за допомогою стимулюючих препаратів (таблетки від імпотенції, народні засоби від імпотенції). У результаті їхній організм настільки звикає до ліків, що вже не в змозі самостійно регулювати процес ерекції. Як наслідок, на тлі інших захворювань, що негативно впливають на статеву функцію, розвивається чоловіча імпотенція, вилікувати яку вкрай складно. З питаннями, як відновити потенцію, потрібно звертатися, насамперед, до лікарів.

Діагностика еректильної дисфункції в медичному центрі «ОН Клінік Одеса»

У той же час звернення в «ОН Клінік Одеса» при перших ознаках еректильної дисфункції (порушення потенції) дає шанс будь-якому пацієнтові в максимально короткий термін повернутися до повноцінного статевого життя. І, у першу чергу, завдяки точному й своєчасному діагностуванню захворювання, що дозволяє нашим медикам не тільки виявити причину захворювання, але й розробити комплексну методику лікування (поліпшення потенції). У кожному конкретному випадку фахівці підбирають для пацієнта найефективніший варіант боротьби з недугою, використовуючи сучасні досягнення в області медицини й новітнє обладнання. Не варто також забувати, що на ранній стадії еректильна дисфункція набагато легше піддається лікуванню, і шанси пацієнта знову відчути себе повноцінним чоловіком у цьому випадку набагато вищі.

Вазоактивний тест в Одесі

У медичному центрі «ОН Клінік Одеса» урологи діагностують еректильну дисфункцію за допомогою інструментальних методів обстеження статевої сфери чоловіків (вазоактивного тесту, біотезіометрії, УЗД статевого члена). Вазоактивний тест дозволяє оцінити стан судинних функцій статевого члена, досліджувати його чутливість, визначити швидкість та обсяг ерекції.

Перед тестом на ерекцію уролог проводить огляд, збирає анамнез, призначає потрібні аналізи. Вазоактивний тест проводиться без спеціальної підготовки і полягає у введенні у статевий член спеціальних препаратів, що викликають ерекцію. Тест вазоактивними речовинами показує якість ерекції (швидкість наступу, інтенсивність) та дозволяє урологові визначити причини її порушення.

Записатися на вазоактивний тест в Одесі можна в «ОН Клінік Одеса» через форму запису на прийом або за телефоном, вказаним на нашому сайті.

Нехай проблеми з потенцією ніколи не будуть для Вас актуальними!

Біотезіометрія в Одесі

Виникли проблеми з потенцією? Не завжди виходить, коли хочеться? Не варто ставити хрест на своєму сексуальному житті - достатньо вчасно звернутися до лікаря, з'ясувати причину виниклих проблем, виконати всі вказівки лікаря і продовжувати насолоджуватися тілесними втіхами. На щастя, зараз в арсеналі урологів/андрологів є сучасне діагностичне обладнання, яке допоможе поставити діагноз і призначити ефективне безпечне лікування вже на первинному огляді. Один з видів інформативного і безболісного обстеження - біотезіометрія. Цей вид діагностики допомагає виміряти чутливість статевих органів.

Біотезіометрія: як проводиться?

Цей вид діагностики широко застосовується в сучасній урології/андрології. Процедура досить проста і абсолютно безболісна. До пеніса чоловіка кріпиться невеликий датчик, який посилає коливання різної інтенсивності. Поступово вони збільшуються - доти, поки пацієнт не зможе їх відчути. Отримані дані доктор звіряє зі спеціальною шкалою, яка і визначає чутливість статевого члена і його іннервацію (постачання органів і тканин нервами, що забезпечує їх зв'язок з центральною нервовою системою). Якщо чутливість відсутня - це може означати, що нерви в області таза уражені. І саме це дуже часто призводить до еректильної дисфункції. Протипоказань така процедура не має. Зате вона допомагає встановити причини захворювання і призначити максимально ефективне лікування.

Не варто бояться візиту до уролога. Тим більше, що кожен чоловік повинен проходити медогляд у андролога не менше, ніж раз на рік. Навіть якщо його нічого не турбує. А якщо турбує, тоді записатися на прийом потрібно негайно, відклавши всі свої термінові справи. Тому що звернення на пізніх стадіях захворювання можуть призвести до незворотних процесів. А ось прихід в ті дні, коли неприємні симптоми тільки-тільки дали про себе знати, - це запорука швидкого одужання.

Записатися на прийом до уролога/андролога в медичний центр «ОН Клінік Одеса» можна за цілодобовим номером для вашого міста. Запис проводиться у зручний для Вас час. Або Ви можете залишити заявку на нашому сайті, і ми вам обов'язково зателефонуємо. Не хворійте!

Грейліх Денис Андрійович
Грейліх Денис Андрійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування еректильної дисфункції у Одесі

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Одеса

Відгуки про лікарів-урологів у Одесі

Лікар уролог Главацький Ігор, некоректно працює . 16.02.2024 була онлайн консультація , де лікар мав на основі зданих аналізів призначити лікування , але він у...
Вадим , 16.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу поблагодарить доктора уролога Стайкова Владимира Викторовича. Замечательный доктор, специалист своего дела. Очень добрый, приветливый человек. Успокоит бол...
Наталья , 02.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у Чернійчука Юрія Юрійовича. Лікар кваліфікований, задоволений прийомом. Раджу всім. Обслуговування на вищому рівні.
Влад , 29.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже сподобалась клініка, гарне відношення, персонал уважний. Лікар Грейліх Денис Андрійович дуже уважний.
Лілія , 26.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
У клініку звернулася вперше, не шукала якогось конкретного лікаря за відгуками чи з великим досвідом, записалася до вільного у зручний для мене час. Дуже рада,...
Алла , 24.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Прекрасний лікар. Легко знайшли спільну мову, допоміг із проблемою і дав корисну пораду. Усім рекомендую
Чебан Костянтин , 21.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Був сьогодні на консультацію у лікаря Чернійчука Ю.Ю. Консультацією задоволений. Пройшов лікування, воно було успішним. Лікар доступно пояснив лікування та комф...
В'ячеслав , 21.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Проходив лікування в ОН Клінік на Таїрова у Чернійчука Ю.Ю. Залишився максимально задоволений. Професіоналізм лікаря відчувався одразу, приємний у спілкуванні,...
Євген , 19.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.