Logo
0 800 30 17 30

Лікування передчасної еякуляції в Одесі

Що таке передчасна еякуляція?

Передчасна еякуляція або, як її ще називають раннє сім'явиверження, є досить поширеним чоловічим захворюванням, яке не становить серйозної загрози для здоров'я, проте вельми ускладнює статеве життя, вносячи в нього дисгармонію. Річ у тім, що під час передчасної еякуляції оргазм у чоловіка настає набагато раніше, ніж у жінки, внаслідок чого інтимні стосунки навряд чи можна назвати повноцінними та такими, що приносять радість обом партнерам. Тому швидка еякуляція не йде на користь стосункам. І досить багато чоловіків у наш час шукають відповідь на питання, як позбавитись передчасного сім'явиверження.

Причини передчасної еякуляції

Причини передчасної еякуляції можуть бути різними. Неможливість контролювати процес сім'явипорскування медики насамперед пов'язують з різними порушеннями ендокринної системи. Також на передчасну еякуляцію або мимовільне виверження впливають психологічні чинники, наприклад, невпевненість або ж надмірно збуджений стан чоловіка під час статевого акту. Варто відзначити, що часто передчасна еякуляція або швидке сім'явиверження розвивається внаслідок підвищеної чутливості головки статевого члена. Крім цього, ранні оргазми найчастіше є наслідком різних травм хребта.

Причини передчасної еякуляції

Причини передчасної еякуляції

Що буде, якщо не лікувати?

Якщо вчасно не звернути уваги на цю проблему і не проконсультуватися з досвідченим урологом, то цей фізіологічний недолік ризикує перетворитися на серйозну психологічну недугу, внаслідок чого статеве життя чоловіка буде зведене до мінімуму. Це, в свою чергу, призводить до розвитку таких захворювань, як еректильна дисфункція і простатит, лікування яких далеко не у всіх випадках може бути успішним. Лікування передчасної еякуляції не можна відкладати в довгу шухляду.

Діагностика передчасної еякуляції

Варто враховувати, що одного факту констатації передчасної еякуляції абсолютно недостатньо, щоб визначити методи лікування захворювання. Для цього необхідно пройти комплексне обстеження з використанням сучасних методик і устаткування, яке сьогодні є в медичному центрі «ОН Клінік Одеса». І тільки коли причина розвитку недуги буде виявлена, досвідчені фахівці нашого медичного центру призначать лікування передчасного сім'явиверження.

Лікування передчасної еякуляції в медичному центрі «ОН Клінік Одеса»

Для початку ми пропонуємо нашим пацієнтам пройти курс профільного лікування (лікування еякуляції) та усунути фактори, які впливають на процес передчасного сім'явиверження. Психологічні причини недуги на початковій стадії досить легко виявити грамотному лікарю-андрологу. Що ж стосується підвищеної чутливості головки статевого члена, то для збільшення тривалості статевого акту в цьому випадку використовуються спеціальні медикаментозні препарати. І рання еякуляція більше не створюватиме вам клопоту.

Що ж робити?

Звернувшись у наш медичний центр з настільки делікатною проблемою, ви можете бути впевнені, що досвідчені фахівці нададуть вам кваліфіковану допомогу, і позбавлять вас однієї з найпоширеніших проблем, з якою зазвичай стикаються чоловіки.

Грейліх Денис Андрійович
Грейліх Денис Андрійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування передчасної еякуляції у Одесі

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Одеса

Відгуки про лікарів-урологів у Одесі

Хочу поділитися своїм душевним теплом від відвідування "ОН Клінік", мені за короткий час було надано послуги: УЗД, обстеження та консультації висококваліфікован...
Тетяна , 20.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Візит до жіночого лікаря-уролога сподобався. Лікар був уважним та надав професійні рекомендації та призначення Дякую Стайков В.В.
Катерина , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні був на прийомі у лікаря уролога, Стайкова В.В. Консультацією я задоволений, у доступній формі лікар пояснив і призначив аналізи.
Василь , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Консультація у лікаря Чернійчук Ю.Ю. Звернулася з болем у лівому боці. Консультація пройшла в позитивній обстановці. Загалом залишилася задоволена, лікар привіт...
Таня , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже хороша клініка з добрими адміністраторами
Анна , 30.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
23.05.2024 року під час взяття крові з вени медична сестра проколола вену з обох сторін, як наслідок велика гематома, набряк та біль !!!! Дякую за «спеціалісті...
Юлія , 23.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідав лікаря-уролога Чернійчука Ю.Ю., під час бесіди був приємно здивований компетентністю лікаря, добрим ставленням до проблеми. Як правило інтимна...
Генадій , 17.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у уролога Стайкова В.В. дуже задоволений результатом аналізу, високопрофесійний рівень доктора, отримав на мою думку компетентні відповіді на сво...
Олег , 03.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.