Logo
0 800 30 17 30

Видалення гострих кондилом і папілом у чоловіків в Одесі

Виникнення гострих кондилом є беззаперечною ознакою наявності в організмі чоловіка папіломавірусної інфекції статевих органів. Раніше вважалося, що ця інфекція передається тільки статевим шляхом, проте сьогодні встановлено, що вірус може легко передаватися від матері до дитини під час вагітності, пологів, а також грудного вигодовування. Крім того, висока ймовірність передачі ВПЛ через побутові предмети та кров.

В організмі людини папіломавірус розповсюджується за допомогою крові та закріплюється в клітинах епітелію статевих органів і заднього проходу. Через деякий час вірус вбудовується в клітини ДНК, порушуючи їх роботу. Уражена ВПЛ клітина починає збільшуватися, внаслідок чого і з'являються папіломи та кондиломи.

Прояв гострих кондилом

Кондиломи — це дуже маленькі утворення, розмір яких становить всього кілька міліметрів. Однак кондилом може бути досить багато, що створює чималий дискомфорт в інтимному житті. Фахівцям відомі випадки, коли кількість кондилом була такою, що вони повністю вкривали статеві органи, промежину і задній прохід чоловіка. Видаляти кондиломи самостійно категорично забороняється, тому що на їх місці утворюються виразки, які погано загоюються і постійно кровоточать.

Чоловік, в організмі якого є папіломавірусна інфекція, схильний до зараження іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом (уреаплазмоз, трихомоніаз, хламідіоз тощо). Нерідко цей вірус супроводжується вражаючим «набором» венеричних захворювань. Саме тому за виявлення хоча б однієї кондиломи чи папіломи необхідно негайно звернутися до фахівця. Тільки лікар-уролог допоможе видалити ці утворення і призначити адекватне та ефективне лікування.

Діагностування і терапія гострих кондилом в Одесі

Досвідченому і кваліфікованому фахівцю не складе труднощів розпізнати кондилому за одним тільки зовнішнім виглядом. Проте для встановлення остаточного діагнозу необхідно виявити ДНК вірусу в крові людини, а тому важливо провести обстеження. Крім того, лікар обов'язково повинен дослідити урогенітальну мікрофлору чоловіка. Це необхідно, щоб виключити наявність в організмі пацієнта інших збудників захворювань, що передаються статевим шляхом.

На сьогодні не існує медикаментів, здатних знищити папіломавірус, тому лікування цього захворювання складається з курсу імунокорегувальної терапії та безпосереднього видалення кондилом і папілом.

У медичному центрі «ОН Клінік Одеса» подібні новоутворення видаляються радіохвилями — одним з найбільш ефективних, безпечних і абсолютно безболісних способів. Після такого видалення кондилом не виникає кровотеча, ранка заживає за лічені дні, а на шкірі не залишається шрамів і рубців.

фотек (праворуч) для видалення гострих кондилом і папілом у чоловіків в медичному центрі ОН Клінік Одеса

фотек (праворуч) для видалення гострих кондилом і папілом у чоловіків в медичному центрі ОН Клінік Одеса

Фахівці категорично не рекомендують займатися самостійним діагностуванням та лікуванням ВПЛ. По-перше, під час видалення кондилом пацієнт може пошкодити здорові тканини або сплутати утворення з будь-яким іншим захворюванням, наприклад, зі злоякісною пухлиною. По-друге, неправильно визначивши дозування лікарських препаратів, людина може завдати непоправної шкоди своєму організму. Саме тому краще відразу звернутися до фахівців в «ОН Клінік» і довірити лікування ВПЛ саме їм. Чоловіки Одеси вже сьогодні можуть записатися на прийом і в найкоротший термін позбутися цього неприємного захворювання! Будьте здорові!

Грейліх Денис Андрійович
Грейліх Денис Андрійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування гострих кондилом і папілом у чоловіків у Одесі

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Одеса

Відгуки про лікарів-урологів у Одесі

Хочу поділитися своїм душевним теплом від відвідування "ОН Клінік", мені за короткий час було надано послуги: УЗД, обстеження та консультації висококваліфікован...
Тетяна , 20.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Візит до жіночого лікаря-уролога сподобався. Лікар був уважним та надав професійні рекомендації та призначення Дякую Стайков В.В.
Катерина , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні був на прийомі у лікаря уролога, Стайкова В.В. Консультацією я задоволений, у доступній формі лікар пояснив і призначив аналізи.
Василь , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Консультація у лікаря Чернійчук Ю.Ю. Звернулася з болем у лівому боці. Консультація пройшла в позитивній обстановці. Загалом залишилася задоволена, лікар привіт...
Таня , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже хороша клініка з добрими адміністраторами
Анна , 30.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
23.05.2024 року під час взяття крові з вени медична сестра проколола вену з обох сторін, як наслідок велика гематома, набряк та біль !!!! Дякую за «спеціалісті...
Юлія , 23.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідав лікаря-уролога Чернійчука Ю.Ю., під час бесіди був приємно здивований компетентністю лікаря, добрим ставленням до проблеми. Як правило інтимна...
Генадій , 17.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у уролога Стайкова В.В. дуже задоволений результатом аналізу, високопрофесійний рівень доктора, отримав на мою думку компетентні відповіді на сво...
Олег , 03.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.