Logo
0 800 30 17 30

Лікування чоловічих захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) в Одесі

Венеричні захворювання — це інфекційні захворювання, які передаються статевим шляхом. Основним способом передачі ЗПСШ є незахищений статевий контакт.

Побутове зараження венеричними захворюваннями відбувається в разі використання засобів особистої гігієни спільно із зараженою людиною (рушник, капці, мочалка тощо). ЗПСШ також здатні передаватися від матері до дитини внутрішньоутробно або під час пологів (під час проходження дитини через родові шляхи).

Ознаки зараження венеричними захворюваннями у чоловіків

Після зараження венеричним захворюванням можуть з'явитися перші симптоми. Перші ознаки ЗПСШ у чоловіків включають:

 • біль, печіння, різі під час сечовипускання;
 • біль і дискомфорт під час статевого акту;
 • почервоніння головки члена;
 • зниження чоловічого лібідо;
 • кровотечі з уретри;
 • гнійні виділення з уретри;
 • висипання, виразки, нарости в області геніталій;
 • припухлість яєчок;
 • збільшення лімфовузлів в області паху.

За перших ознак статевих інфекцій у чоловіків варто звернутися до уролога для діагностики венеричного захворювання. Перші ознаки захворювань, що передаються статевим шляхом, з'являються після інкубаційного періоду. У кожного ЗПСШ у чоловіків різний інкубаційний період: 1-10 днів (гонорея, генітальний герпес, гарднерельоз), 7-28 днів (хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз), від 3 тижнів до 10 років (ВПЛ, сифіліс).

Особливостями деяких чоловічих статевих захворювань (герпес, трихомоніаз, хламідіоз та інші) є їх безсимптомний перебіг або поява перших ознак через роки після зараження (так звані «сплячі» інфекції, наприклад, вірус папіломи людини). Небезпека «сплячих» чоловічих статевих інфекцій полягає в тому, що ЗПСШ переходить у хронічну форму, і заражена людина передає інфекцію статевим партнерам. Тому, щоб виявити приховані венеричні хвороби у чоловіків, плановий огляд уролога і аналізи на ЗПСШ варто проводити не рідше, ніж один раз на рік.

Ускладнення чоловічих статевих інфекцій

Рання діагностика і своєчасне лікування венеричних захворювань можуть запобігти розвитку їх ускладнень. До ускладнень чоловічих статевих інфекцій відносять:

 • безпліддя;
 • запалення органів сечостатевої системи (простатит, уретрит, цистит);
 • розлад статевої функції (імпотенція);
 • виникнення злоякісних новоутворень (папіломи та кондиломи здатні до переродження в злоякісну пухлину).

За підозри на зараження венеричними захворюваннями варто пройти обстеження і утриматися від статевого життя. Раннє виявлення та лікування ІПСШ допоможуть запобігти не тільки ускладненням, а й передачі інфекції статевим партнерам.

Лікування трихомоніазу у чоловіків в Одесі

Трихомоніаз — це поширене венеричне захворювання, яке викликається патогенним мікроорганізмом — трихомонадою. Перша ознака трихомоніазу у чоловіків — різі під час сечовипускання та еякуляції.

Трихомоніаз піддається лікуванню протимікробними препаратами (антибіотиками). Після обстеження і виявлення трихомоніазу лікар-уролог призначить схему лікування. Протягом всього курсу лікування важливо утримуватися від статевих контактів. Після повного курсу терапії уролог направить на повторні аналізи (кров або мазок з уретри), щоб проконтролювати результат лікування.

Лікування хламідіозу у чоловіків в Одесі

Хламідіоз — це бактеріальне ЗПСШ, що викликається бактерією хламідією. Хламідіоз у чоловіків проявляється набряком статевого члена, почервонінням головки члена і гнійними виділеннями з уретри.

Хламідіоз часто протікає безсимптомно, лише у 30% чоловіків з'являються симптоми. Чоловічі бактеріальні інфекції можна виявити, здавши аналізи на ЗПСШ. Оскільки збудником хламідіозу є бактерія, то захворювання лікується за допомогою антибіотиків, які призначає лікар. Для раннього виявлення хламідіозу варто проходити регулярні обстеження на ЗПСШ.

Лікування мікоплазмозу у чоловіків в Одесі

Мікоплазмоз — це ЗПСШ, збудником якого у чоловіків і жінок є мікроорганізм мікоплазма. Симптоми мікоплазмозу схожі з ознаками інших чоловічих статевих інфекцій: біль і печіння під час сечовипускання, почервоніння голівки статевого члена.

Мікоплазмоз, як і інші бактеріальні інфекції, що передаються статевим шляхом, повністю виліковуються за допомогою антибіотиків. Після всіх необхідних аналізів лікар-уролог підбере схему лікування. Після повного курсу лікування знадобиться повторна здача аналізів, щоб переконатися в позитивних результатах терапії.

Лікування генітального герпесу у чоловіків в Одесі

Генітальний герпес — це венеричне захворювання, яке викликається вірусом простого герпесу (ВПГ). Основні симптоми герпесу — виразки та свербіння шкіри. За генітального герпесу у чоловіків виразки з'являються на члені та навколо нього.

Вірус герпесу не лікується. Медикаментозна терапія спрямована на зменшення болю і прояву виразок, а також дозволяє контролювати спалахи захворювання. Лікарські препарати знижують поширення герпесу і прояв симптомів. Однак статевим партнерам варто проходити регулярні обстеження.

Лікування вірусу папіломи у чоловіків в Одесі

Вірус папіломи людини (ВПЛ) — це вірус, який передається за статевого контакту, а також через уражені ділянки тіла (через рани, тріщини на шкірі, порізи). Повністю усунути вірус папіломи людини після зараження неможливо.

Основний симптом ВПЛ — поява бородавок, папілом і кондилом на тілі. Анальні кондиломи — це нарости на геніталіях чоловіків, які мають форму гриба або капусти. Кондиломи та папіломи у чоловіків і жінок абсолютно безболісні.

Кондиломи та папіломи можуть переродитися в злоякісну пухлину. Тому їх обов'язково слід видаляти. Безболісне видалення генітальних папілом здійснює медичний центр «ОН Клінік Одеса».

Лікування гарднерельозу у чоловіків в Одесі

Гарднерельоз — це запальне захворювання, викликане бактерією гарднерелою. У чоловіків гарднерельоз супроводжується водянистими, гнійними, виділеннями з неприємним запахом з уретри, а також болем у промежині.

Гарднерельоз повністю виліковується протягом 1-3 тижнів медикаментозними препаратами, призначеними лікарем. Без лікування гарднерельоз у чоловіків призводить до ускладнень — простатиту і уретриту.

Запобігання розвитку чоловічих захворювань, що передаються статевим шляхом

Для того, щоб запобігти розвитку ЗПСШ у чоловіків і уникнути несприятливих наслідків, необхідно один-два рази на рік відвідувати лікаря-уролога і здавати аналізи на ІПСШ за появи їх перших симптомів. Здати аналізи на венеричні захворювання у чоловіків в Одесі можна в мережі медичних центрів «ОН Клінік Одеса».

Для зменшення ризику ЗПСШ, варто дотримуватися рекомендацій уролога і профілактичних заходів. Профілактика чоловічих венеричних захворювань включає:

 • використання бар'єрних методів контрацепції (презервативів);
 • використання індивідуальних засобів особистої гігієни;
 • планові огляди уролога;
 • здачу аналізів на приховані ЗПСШ.

Уролог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням венеричних захворювань у чоловіків. Записатися на консультацію до уролога в Одесі і на лікування чоловічих статевих інфекцій в «ОН Клінік Одеса» можна за допомогою форми запису на прийом або зателефонувавши за номером, вказаним на нашому сайті.

Грейліх Денис Андрійович
Грейліх Денис Андрійович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому урологів у Одесі

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Одеса

Відгуки про лікарів-урологів у Одесі

Хочу поділитися своїм душевним теплом від відвідування "ОН Клінік", мені за короткий час було надано послуги: УЗД, обстеження та консультації висококваліфікован...
Тетяна , 20.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Візит до жіночого лікаря-уролога сподобався. Лікар був уважним та надав професійні рекомендації та призначення Дякую Стайков В.В.
Катерина , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні був на прийомі у лікаря уролога, Стайкова В.В. Консультацією я задоволений, у доступній формі лікар пояснив і призначив аналізи.
Василь , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Консультація у лікаря Чернійчук Ю.Ю. Звернулася з болем у лівому боці. Консультація пройшла в позитивній обстановці. Загалом залишилася задоволена, лікар привіт...
Таня , 31.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже хороша клініка з добрими адміністраторами
Анна , 30.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
23.05.2024 року під час взяття крові з вени медична сестра проколола вену з обох сторін, як наслідок велика гематома, набряк та біль !!!! Дякую за «спеціалісті...
Юлія , 23.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні відвідав лікаря-уролога Чернійчука Ю.Ю., під час бесіди був приємно здивований компетентністю лікаря, добрим ставленням до проблеми. Як правило інтимна...
Генадій , 17.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у уролога Стайкова В.В. дуже задоволений результатом аналізу, високопрофесійний рівень доктора, отримав на мою думку компетентні відповіді на сво...
Олег , 03.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.