Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Одеса (Таїрова)

...
Вікторія
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не чекала що у клініці з таким імʼям може бути такий жахливий сервіс. Я записала дитину на прийом до офтальмолога. Запис був на 12.20 ( це саме час, моеї обідньої перерви ) у кабінет ми зайшли о 12.50, за цей час адміністратор навіть не попередив що лікар затримається. Можливо це росповсюджне діло , роблю висновок що до часу кліентів вони відносяться з неповагою! Крім того, поки ми знаходились у кабінеті вже запросили іншого клієнта, що особисто я вважаю досить не коректним. Вважаю що з таким відношенням до клієнтів, вартисть 7 хвилинної консультації не повинна коштувати 700 гривень!
Ольга Кононова
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо звернення було дискомфортним для Вас. Факт затримки прийому за об'єктивних причин підтверджуємо та приносимо вибачення. На жаль, в медицині бувають непередбачувані випадки, вирішення яких потребує більше ніж регламентного часу. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Дякуємо за розуміння і сподіваємось на продовження співпраці. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую ОН-Клінік! Чудовий лікар Шевченко В.Г. - найкраща, з гумором та з увагою відноситься до своєї справи. Операція пройшла дуже добре. Післяопераційний період швидкий та безболісний. Дякую щиро! Рекомендую лікаря усім знайомим та друзям! Бажаю лікарю гарних пацієнтів та я назавжди запамʼятаю мій досвід у Вашій клініці.
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Вилегжанін Дмитро Сергійович надав гарну консультацію і одразу провів операцію, так як вона була необхідна тут і зараз. Дуже вдячний лікарю і буду рекомендувати його в майбутньому.
Євген
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була сьогодні на огляді у дуже професійного лікаря-гінеколога Чабаненко Інги Гієвни. Я залишилася дуже задоволеною її привітністю, професіоналізмом і окреме спасибі за те, як ця лікарка підходить до кожного органа, нічого не пропускаючи, що б могло спричинити ті, чи інші хвороби, або просто приносило дискомфорт для пацієнта. Дуже все сподобалося!
Антоніна
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Чабаненко Інги Гієвни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу курс Плазмоліфтинга у лікаря Горошко О.М. Лікар дуже приємна, процедура проходить дуже легко, приємно і досить неболісно. Лікар дуже уважно ставиться до мене, як пацієнта.
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка лікарю Шевченко Валерії Геннадіївні! Дуже уважна і приємна! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно! Все дуже сподобалося. Побільше таких лікарів!!!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось. Була на прийомі у Гурченкова Н.І. Приємне спілкування. Відчувається висока кваліфікація!
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую від душі лікарю гастроентерологу Дорохова Г.Ю. за увагу та професіоналізм. Щоб таких лікарів було побільше. Обовʼязково повернусь до такого уважного лікаря. ДЯКУЮ!
Любов
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Дорохової Анни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у Дорохової Ганни Юріївни. Лікарка дуже уважна та розуміюча. Дуже зрозуміло пояснює та доносить інформацію. Мені сподобалось відношення до мене та приділений час, а також його якість. Дякую центру і лікарці за сервіс та допомогу.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерина. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з лікарем і Ви залишилися задоволені результатом звернення до Дорохової Ганни Юріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Стайков Володимир Вікторович - відвідала лікаря-уролога цілком задоволена консультацією, лікар приділив багато часу історії моєї хвороби паралельно спілкуючись зі мною, як висновок можу сказати мене задовільнив похід як у Вашу клініку так і до уролога.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобався Олег Іванович, дуже уважний і кваліфікований лікар. Дуже рекомендую звертатися до Олега Івановича. У майбутньому якщо виникне необхідність буду звертатися до нього.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Головача Олега Івановича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.