Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Одеса (Таїрова)

23.05.2024 року під час взяття крові з вени медична сестра проколола вену з обох сторін, як наслідок велика гематома, набряк та біль !!!! Дякую за «спеціалістів»!!!!!
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що склалася така ситуація. Зазначаємо, що в нашій клініці працюють досвідчені фахівці та, на жаль, в медичній практиці не рідко трапляються технічні моменти по венепункції. Перепрошуємо за дискомфорт. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Обуховська Ирина дуже допомогла мені щ питанням гормонів та вітамінів. Лікар-професіонал. Рекомендуватиму її моїм знайомим!
Анастасія
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
При посещении доктора Гоадонько Валерии Реслановны получила все необходимые для себя рекомендации. Доктор очень внимательна, приятна в общении.
Вікторія
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Шевченко Валерія Геннадіївна, мій лікар, проходила операцію з видалення геморою. Операція безболісна і швидка. Лікар дуже тактичний, все зрозуміло пояснює, консультує до дрібниць. Проведеним оперативним лікуванням задоволена, лікар уважна і доброзичлива.
Олена
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Была на приеме у доктора УЗД Когутовой Е.Н. хожу и наблюдаюсь не первый раз. Качественно консультирует, процедуру проводит отлично. Рекомендую врача. Очень довольна приемом. Желаю хороших пациентов.
Инна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Кантишева Татьяна Ивановна мне очень понравился прием, очень внимательная, общительная, много рекомендована по своей специальности очень довольна на её обследование и её услугу. Большое спасибо.
Анна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Відвідала лікаря-гінеколога Чебаненко. Попала до неї за рекомендацією після невдалих спроб відвідування лікарів у Румунії. За моїми враженнями вона дуже високопрофесійний лікар, дуже уважний до деталей. Провела обстеження, виявила всю картину та призначила лікування. Додатково дала поради з приводу інших проблем, які стосуються діагнозу. Я залишилася дуже задоволеною. Дійсно, найкращий сервіс та лікарі в Україні. Дякую!
Анна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Відвідала лікаря Янішевську Наталю Володимирівну. Наданням послуги цілком задоволена. Приємне спілкування, а також лікар пояснювала всі свої дії та деякі терміни.
Інна
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Звернулася з проблемою неестетичності нарості на голові. Лікар Вилегжанін Дмитро Сергійович надав компетентну консультацію та також було проведено оперативне втручання. Все минуло безболісно і швидко. Дякую!
Ольга
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Сегодня посетил врача-уролога Чернийчук Ю.Ю., во время беседы был приятно удивлен компетентностью врача, добрым отношением к проблеме. Как правило интимная тема всегда волнует всех мужчин. Очень приятное общение с доктором. С удовольствием будем обследоваться в клинике «Он клиник». Хочу отметить приятное общение с девочками на ресепшене. Буду советовать своим знакомым и родственникам.
Геннадий
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Був на прийомі у лікаря Економ Х.П. Задоволений консультацією та діагностикою лікаря. Комунікативна, діагноз роздруковує з поясненням, що навіть людині без медичної освіти легко зрозуміти що і до чого. Уважна до деталей. Багато додаткових питань для складання комплексної картини ситуації. Консультацією задоволений. Радитиму знайомим та близьким!
Ігор
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Була на УЗД щитовидної залози та молочних залоз у Кантишевої Тетяни Іванівни. Залишилася дуже задоволена, лікар дуже ретельно дивиться, озвучує та розповідає (а для мене це важливо, бо німа сцена в УЗД завжди мене страшила). Гарний центр, фахівці - залишаюсь з Вами! Після такого прийому вже не хочеться ні до кого.
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кантишевої Тетяни Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.