Logo
0 800 30 11 77
Была на приеме у врача-гинеколога Шляхтина Людмила Петровна. Приём прошёл в очень комфортной обстановке. Компетентность, профессионализм не вызвали никаких негативных емоций. Если понадобится - буду обращаться.
Наталия
Одеса, 20.06.2024
Оцінка:
Проблемы накопившиеся годами в организме очень профессионально с глубоким пониманием смогла решить Шляхтина Л.П. Глубокие знания организма человека дают уверенность в том, что вопрос с которым обратился, будет обдуман со всех сторон и решен наилучшим для пациента образом. С благодарностью и доверием.
Оксана
Одеса, 20.06.2024
Оцінка:
Помельнікова Ю.А. На консультації лікар на всі питання відповідає, при огляді пояснює. Рекомендую!
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Помельніковою Юлією Андріївною. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря-гінеколога Чебаненко. Попала до неї за рекомендацією після невдалих спроб відвідування лікарів у Румунії. За моїми враженнями вона дуже високопрофесійний лікар, дуже уважний до деталей. Провела обстеження, виявила всю картину та призначила лікування. Додатково дала поради з приводу інших проблем, які стосуються діагнозу. Я залишилася дуже задоволеною. Дійсно, найкращий сервіс та лікарі в Україні. Дякую!
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Чабаненко Інги Гієвни. Завжди раді вітати та готові допомогти Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Чабаненко І.Г. Дуже приємний лікар. Зазвичай коли йдеш до гінеколога то важливо не лише професіоналізм, а і уважність та чуйність. Інга Гієвна надзвичайно приємна і хороший професіонал. Описала вона ситуацію і рекомендувала все дійсно важливе. Я залишилася дуже задоволена і точно буду звертатися ще за потреби!
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Чабаненко Інгою Гієвною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На консультації лікар Помельнікова Ю.А. на всі питання відповідає, при огляді - пояснює. Рекомендую!
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Помельнікової Юлії Андріївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше була на прийомі лікаря-гінеколога Помельникової Ю.А. Я задоволена обслуговуванням та ввічливим ставленням до мене як пацієнта і як до людини. Відповіла на всі мої питання та поставила у відомість щодо стану мого здоровʼя на поточний час. Буду звертатися ще.
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Помельнікової Юлії Андріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в лікаря гінеколога Помельникової Ю.А. Прийомом задоволена, лікарка провела професійний огляд, забрала аналізи, провела консультацію. Дякую лікарю, рекомендую!
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Помельнікової Юлії Андріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на консультації у гінеколога Шляхтіної Людмили Петрівни. За всю мою історію ходіння по лікарях, це перший лікар-гінеколог, яка почала розбиратися комплексно у вирішенні моїх питань. Дуже уважна, грамотна і доступно, і докладно пояснює лікар!
Христина
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Дякуємо за позитивний відгук та висловлену думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шляхтіної Людмили Петрівни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила до лікаря-гінеколога по відгукам з інтернету і залишилася дуже задоволена. Чабаненко Інга дуже кваліфікований лікар, як на мене. Дуже уважна і відразу зрозуміла, що хвилює найбільше. І взагалі персонал в клініці на Таїрова дуже чемний та привітливий. Буду звертатися ще!!! Окрема вдячність лікарю УЗІ Когутова К.М. Дякую дуже
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів Чабаненко Інги Гієвни та Когутової Катерини Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Статнік Вікторія Василівна - дуже уважна, розʼяснила мені дуже детально про мої проблеми, дала дійсно корисні рекомендації. Сподобалось, прийду ще.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Статнік Вікторії Василівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємна, ввічлива, тактовна. Усе пояснила, усе призначила. Було легко і комфортно. Лікар, дуже розташовує до себе. Дякую, Шляхтина Л.П.
Євгенія
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Шляхтіної Людмили Петрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.