Відгуки про лікарів-хірургів у Миколаєві

Звернулась до клініки з зв'язку із проблемами здоров'я. Була у хірурга Кухарика В. П., робили операцію на пальці, все пройшло добре, також була у ендокринолога Лобанової І. В., лікар дуже сподобалася за свою уважність до пацієнтів. Була у гінеколога Кучер Д. М., дуже уважна, з повагою відноситься до пацієнтів. В цілому мені сподобалося в клініці, дуже добре ставлення до пацієнтів. Дуже вдячна всім лікарям і дівчатам на ресепшені.
Наталя
Миколаїв, 27.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за щирий відгук і високу оцінку роботи наших спеціалістів. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до медичного центру. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування та беруть до уваги індивідуальні особливості кожного. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна співробітникам ОН Клінік, за бездоганне обслуговування, прекрасне відношення до пацієнтів, професійне лікування. Чудова атмосфера відчувається з ресепшена, дуже ввічливі адміністратори, Алла, Катерина. Доктора Пальчик Анастасія, хірург Гуменюк О.М., гастроентеролог Ганжа К. Г. обстеження і лікування проведено чітко, грамотно з позитивним результатом. Дуже задоволена, велике спасибі.
Тетяна
Миколаїв, 17.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом відвідин нашого медичного центру. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних для пацієнта умовах, у чому Ви змогли переконатися особисто. Дякуємо за позитивний відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хочу висловити свою вдячність і подяку лікарю-хірургу Глушкову Андрію В'ячеславовичу, професіоналу своєї справи, з яким дуже приємно і комфортно спілкуватися. Доктор не просто чітко і швидко поставив діагноз, не просто "оглянув і вилікував", але ще і дуже зрозуміло і дохідливо пояснив природу виникнення цієї болячки, і дав докладну інформацію, Дякую Вам величезне!
Лариса
Миколаїв, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ради, що рівень професіоналізму лікаря Глушкова А.В. виправдав Вашу довіру. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почували себе комфортно, і пропонуємо якісний медичний сервіс і індивідуальний підхід. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з проблемою врослого нігтя на нозі. Потрапив на прийом до лікаря Гуменюка Олександра Миколайовича та залишився дуже задоволений як результатом операції так і спілкуванням з лікарем, та й взагалі весь персонал ввічливий і привітний! Процедуру видалення нігтя провели швидко, якісно і абсолютно безболісно! Вже на 3 день після операції спокійно ходжу по вулиці не відчуваючи дискомфорту! Однозначно всім рекомендую!
Андрій
Миколаїв, 13.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Вдячні Вам, що поділилися своєю історією звернення в нашу клініку. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів і бачити результати старанної роботи лікарів. Раді, що наш фахівець виправдав Вашу довіру, допоміг позбутися від неприємної проблеми і Ви отримали бажаний результат. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрый вечер скажите вы делаете искуственые роди на 6 месеце
Валентина
Миколаїв, 31.07.2020
Оцінка:
Звернулася до хірурга Кухарика В. П. зі скаргами на хворобливе ущільнення в районі паху. Лікар проконсультував і видалив абсцес, призначив лікування, протягом 3-х днів ходила на перев'язки. Все швидко, спокійно, ввічливо. Зрозуміло відповів лікар на всі питання. Ідеальне лікування без зайвих переживань. Рекомендую. Дякую Володимира Петровича за якісне лікування.
Ганна
Миколаїв, 02.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анна. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися публічно своїм досвідом звернення до нашого лікаря. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік з проблемою, кісточка на лівій нозі до лікаря Кухарик В. П. Хочу висловити величезну подяку за увагу, чуйність, професіоналізм. Я відчуваю поліпшення свого стану. Так само хочу висловити подяку Андрєєвої О. Л. за оперативність, чуйність, увагу. Бажаю всім здоров'я і миру.
Людмила
Миколаїв, 05.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Дякуємо позитивний відгук. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у хірурга Кухарик В. П., дуже швидко і якісно обслужили. Сподобалася турбота доктора і підхід до лікування, так як я рік тому проходила таку ж процедуру в БСП, продовжу лікування у Вашій клініці. Лікар видалив гнійну атерому дуже добре і перев'язки проходили безболісно.
Тетяна
Миколаїв, 27.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама