Відгуки про лікарів-неврологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Хочу подякувати лікарю невропатологу Клімову Наталію Миколаївну за професійний підхід до вирішення моєї проблеми. Діагноз було поставлено та призначено лікування, яке я успішно проходжу. Лікар чудовий спеціаліст і компетентний у своїй справі. Рекомендую.
Олег
Харків, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Дякуємо за надану довіру нашому спеціалісту та Ваші рекомендації. Ми раді, що Ви задоволені якістю надання медичної допомоги та задоволені відвідуванням нашого медичного центру. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати колективу клініки та особисто лікаря-невролога Макєєву М.А. за професійне та уважне ставлення до пацієнтів. Після медичних призначень моєму чоловікові, який переніс інсульт, стало значно краще. Лікування продовжується.
Тетяна Василівна
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно Василівно. Дякуємо за відгук та Вашу думку про роботу нашого спеціаліста. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було ефективним та результативним для пацієнта. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук подяки про Теслу Людмилу Миколаївну. До того як потрапила до неї, обійшла не одного лікаря і в платних і безкоштовних клініках. Тільки вона відразу ж знайшла причину і призначила лікування, яке РЕАЛЬНО допомогло. Дуже уважний лікар, приємна у спілкуванні, що, на жаль, зараз велика рідкість. Побільше таких лікарів, які не просто займають посаду, а насправді хочуть і можуть вилікувати
Тетяна
Харків, 21.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Ми раді, що у Вас залишилися лише позитивні враження після візиту до нашого медичного центру. У нас працюють лише кваліфіковані фахівці, у чому Ви переконалися на власному досвіді. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Макєєвої М. А. Дуже уважний лікар. Вислухавши мою проблему та обстеживши, призначила курс лікування. Все зрозуміло пояснила. Прийомом залишився задоволеним.
Сергій
Харків, 05.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за відгук. Ми раді, що перебування у стінах медичного центру залишило лише позитивні враження, і Ви задоволені результатом візиту. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у невропатолога Макеєвої Марини Анатоліївни. Дуже уважний лікар, вислухавши мою проблему та обстеживши, призначила курс лікування. Пояснила все зрозуміло, що і як. Прийомом залишився задоволеним. З повагою, Сергій.
Сергій
Харків, 01.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за відгук. Ми раді, що перебування у стінах медичного центру залишило лише позитивні враження, і Ви задоволені результатом візиту. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку доктору-невропатологу Макєєвій Марині Анатоліївні, вона є лікарем моєї мами. Завдяки високому професіоналізму Марини Анатоліївни, якість життя та самопочуття мами значно покращилася. Сьогодні я наплутала з датою прийому (почула - середа, а дату вирішила придумати на тиждень раніше запису), прийшовши на прийом мені дали прослухати запис, я помилилася .... Але дякую величезне доктору Макєєвій М. А. вона пішла нам на зустріч і прийняла нас після прийому, а це багато про що говорить про лікаря як про людину і професіонала. Спасибі!!!
Герман Ірина
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку нашого фахівця. Нам приємно, що в особі Марини Анатоліївни Ви знайшли лікаря, якому можете повністю довіряти. Наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи особливості кожного пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робота медперсоналу на найвищому рівні. Все чітко, швидко та якісно. Бажаю вам успіхів у такий нелегкий час. Так тримати.
Ірина
Харків, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка та шана Макєєвій Марині Анатоліївні за небайдуже ставлення до своєї справи і професіоналізм. Від спілкування та консультацій - спокій й впевненість у тому, що ваше здоров'я у надійних руках. Це лікар, якому не тільки можна, а і хочеться довіряти.  Дякую за людську турботу у досить важкій для нашої родини ситуації! Це лікар, яка віддана своїй справі на всі 100% і дуже відповідальна людина. Марина Анатоліївна дійсно професіонал своєї справи, проводить висококваліфікований огляд і консультацію, підбирає ефективні препарати, докладно роз'яснює хід лікування, а призначене лікування дає позитивний результат.
Галина Іванова
Харків, 09.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Дякуємо за довіру та вибір "ОН Клінік Харків". Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Ми розуміємо, наскільки важливий для пацієнтів емоційний зв'язок з лікарем і комфортна атмосфера в цілому. Нам важливо знати, що під наглядом нашого лікаря Макєєвої Марини Анатоліївни, Ви змогли отримати ефективний результат лікування. Комплексний підхід у діагностиці та лікуванні є одним із головних завдань наших спеціалістів, у чому Ви змогли переконатися на своєму прикладі. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Наша сім'я висловлює глибоку подяку лікарю-неврологу Черниш Тетяні Сергіївні за лікування нашої мами та бабусі Яценко Аделії. Чуйність, відповідальність та професіоналізм Тетяни Сергіївни буквально поставили на ноги нашу маму. Спасибі!
Яценко
Харків, 28.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Шохрат
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Черниш Тетяни Сергіївни, дуже хороший і компетентний лікар, відразу ж виявила проблему і виписала лікування. Через 1/2 тижня відчув результат. Рекомендую і пораджу друзям!!!
Волошенюк Олег Віталійович
Харків, 02.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже Віталійовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом візиту до нашого фахівця і якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку невропатологу Черниш Тетяні Сергіївні. Лікувався до цього у безлічі неврологів, але тільки професійний підхід і лікування Тетяни Сергіївни принесли відчутний ефект. Вперше за 4 роки мій стан покращився, відчуваю себе повноцінною людиною!
Петро
Харків, 29.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Петре. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що надана медична допомога лікарем Черниш Т.С. принесла бажаний результат, і Ви задоволені лікуванням. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама