0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Хочу оставити свій відгук про гастроєнтеролога Шканд Тетяна Віталіївна,цей лікарь дуже компетентна,все пояснює,я дуже рада що знайшла іменно її,мені треба було глотки зон перший раз в житті,я це зробила з анестезії,тому хто боїться зонда,не бійтесь з анестезії ви нічого не відчуваєте,прокинулись и забули все як страшний сон,так це не дешева процедура но все ж такі у вас не буде в дальнецшом страху,у кого е проблеми по части гастроєтероголії,дуже рекомендую цього лікаря
Наталія
Харків, 30.09.2023
Оцінка:
Приезжал Святослав https://onclinic.ua/doctors/pavlykha-sviatoslav-oleksiiovych с парнем. Лучшие врачи и обслуживание. Полностью доволен, было приятно и общатся и сделали все максимально грамотно и комфортно. Супер ребята! Спасибо!
Антон
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Дуже добре враження від лікаря Слюсаренко, та вцілому від лікарів. Звертаюсь не вперше до лікарні. Професійні та чутливі, дякую за роботу.
Ірина
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Звернулася за допомогою до лікаря Лисаченко Ю.В., прийомом дуже задоволена. Уважна, надала допомогу як спеціаліст. Рекомендую наступним пацієнтам.
Тетяна
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Дуже був теплий прийом, дуже уважний. Велике спасибі доктору Селівановій Ларисі Ігорівні.
Ольга
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Вікторія Юріївна єдиний лікар що правильно поставив діагноз та допоміг з АКНЕ. Було дуже приємно та легко в спілкуванні. Дуже дякую!
Михайло
Харків, 29.09.2023
Оцінка:
Хочу висловити велику подяку лікаря Кочеровському О.І. за високий професіоналізм, чуйне та уважне ставлення та особистий підхід до кожного пацієнта. Дякую за кваліфіковану допомогу у вирішенні проблеми. Також хочу подякувати медсестрі Діхтярьовій Марині за турботу, піклування та професійну допомогу. Щира подяка. Рекомендую лікаря Кочеровського О.І. на всі 100%.
Олена
Харків, 27.09.2023
Оцінка:
Світлана Леонідівна - найкращий ендокринолог. Дуже чуйна людина, справжній ФАХІВЕЦЬ. Завдяки Світлані Леонідівні моє здоров'я тримається на гарному рівні. Дякую.
Ірина
Харків, 25.09.2023
Оцінка:
Доброго дня, довелося побувати в дитячому відділенні трихології. Хотілося б написати відгук про прийом. По-перше, коли ви йдете на прийом, враховуйте те, що лікар до якого ви записалися вас не прийме. При записі оператор сказав мені, що я потраплю на прийом до Мангушевої Вікторії Юріївни, насправді потрапила до Слюсаренко Вікторії Віталіївни… Насправді - це ще пів біди, бо у Вікторії Віталіївни (як вказано на сайті) 27 років досвіду роботи. Що ж насправді? Лікар небагатослівний, виписали аналізів більше ніж на 2тис. грн, також виписали шампунів теж на тисячу гривень. Прийшли аналізи, знову запис до Слюсаренка, лікар абсолютно нічого не сказав, з аналізами все добре, але треба буде ходити на мезотерапію, тому що бачите шампуні, які я купила, не допоможуть так як допомагає мезотерапія. При питанні: « Так яка ж причина мого захворювання?» , я отримала: « Ну багато причин» .Хоча на першому прийомі лікар вказав на те, що критичного нічого немає 🙆🏻‍♀️ Загалом, не раджу вам йти до Слюсаренко, якщо ви звичайно ж не хочете викинути гроші на вітер не отримавши зрозумілої інформації з приводу вашої проблеми.
Анастасия
Харків, 23.09.2023
Оцінка:
Проходила курс лікування у Кочеровського Олександра Ігоровича! Дійсно найкращий лікар якого я зустрічала. Дуже уважний, завжди все пояснить та заспокоїть! Результатом його роботи максимально задоволена) не можу натішитися! Окрема подяка медсестрі за допомогу і підтримку, за тепле ставлення! Більше б таких фахівців як Олександр Іванович! Дуже Вам вдячна!!!
Катерина
Харків, 20.09.2023
Оцінка:
Сьогодні відвідали Он клінік ,були на знімку . Після цього відали знімок та його опис ,забрали та поїхали додому ,на пів дорозі помітили не наше прізвище та вік. Дівчата на рецепції переплутали ,ми повернулися , ніхто навіть не вибачився та не подякував . Ми дуже не задоволені обслуговуванням
Віолета
Харків, 19.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віолетто. Служба контролю якості проводить предметний розбір кожного зверненя від реальних пацієнтів, яким очевидно Ви не є в данному випадку. Ми намагались зв'язатись особисто з пацієнтом, на жаль, безуспішно. Якщо особисто у пацієнта є конкретні претензії - можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00), ми залюбки допоможемо. Зичимо здоров'я та гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Оперувалася у лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Дуже вдячна за професіоналізм та людяність! Радила і раджу саме цього спеціаліста. Від початку і до завершення всього лікування він разом зі своїми колегами вирішили мені ряд проблем, як функціональних, так і естетичних. А ще й допомогли з вирішенням інших у моєму кишківнику, порадивши спеціаліста. Ціни прийнятні , психологічно комфортно, результатом задоволена🫶🏻👍
Марина
Харків, 15.09.2023
Оцінка:

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.