Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Дорога служба контролю якості! Ви відповіли на мій відгук від 10.11.22 на Крутько Д.І. За вашою відповіддю: - Ви передзвонили мамі пенсіонерці, яка не знала про мій відгук, не користується інтернетом. Звичайно сказала, що не скаржилася. Вона скаржилася мені. - Ви пишете, що лікар заповнив документацію на підставі вимог законодавства. Так і я вам писала, що окрім заповнення в комп'ютері лікар нічого не зробив..... Напишіть у рекламі клініки: «Приходьте до нас, ми заповнимо ваші документи відповідно до законодавства - це вас вилікує» - Далі ви пишете, що моя мама телефоном отримала більше інформації. Якої? Клінічної картини ви не розповіли. Призначення не дали. УЗД не розшифрували, що воно показало. Усе, що ви сказали, що лікар і не повинен розмовляти з пацієнтом. Поговорили з бабусею і все роботу зроблено.
Інна
Харків, 15.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що в рамках первинного візиту лікар проводить профільний огляд з уточненням анамнезу хвороби, встановлює попередній діагноз. На підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує подальшу тактику по додатковому лабораторному обстеженню для підтвердження або спростування попереднього діагнозу. За результатами первинного прийому пацієнт отримав повноцінне заключення з рекомендаціями подальшої тактики. Тільки після отримання результатів додаткових обстежень лікар має можливість встановити кінцевий діагноз та визначити обсяг лікування. Обгрунтування тактики та призначень дообстеження було повідомлено пацієнтці особисто, підтвердила що інформація зрозуміла, додаткових питань не було. Якщо у Вас або пацієнтки є додаткові питання - можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00), ми залюбки допоможемо розібратись. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні мама Любов Сергіївна (68років) була на прийомі у Крутька Д.І. після узд. Враження огидні. Ми що прийшли розповісти йому як хворіли раніше, щоб він заповнив у себе в комп'ютері, або почути про перебіг хвороби зараз, почути розшифровку узд. Все, що він сказав корисного, пийте те, що ви п'єте (він не робив призначення), здавайте аналізи і приходьте. Я так і в просту поліклініку могла сходити безкоштовно. Огидний прийом. Лікар узд і то виявилася хоч описала картину.
Інна
Харків, 10.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Служба контролю якості проводить предметний розгляд ситуації особисто з пацієнтом, яким Ви наразі не є. Ми зв'язались особисто з пацієнткою, наявність претензій до прийому лікаря не підтверджує. Нами перевірена інформація що прийому пацієнта лікарем та зазначаємо, що прийом та відповідна документація виконана коректно на підставі вимог чинного законодавства. Більш детальна інформація надана пацієнтці телефоном особисто. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Рожкова Юлія Володимирівна, консультація проведена дуже гарно, діагноз роз’яснено просто і доступно.
Євген
Харків, 08.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Ми раді, що Вам сподобалась консультація лікаря. Дякуємо за відгук та зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар уролог Трубеко Сергій Миколайович. Дуже досвідчений лікар, професіонал свого діла, кажу вам не з чуток, і просто порядна людина. Лікування було довгим та не дешевим, але ситуація була не проста... Нещодавно він зробив мені операцію і зараз ходжу до нього на перевʼязки. Заживає рана не дуже добре і лікар, в свій вихідний, мені дзвонить, і цікавиться, чи кровить рана чи ні. Дуже приємно і несподівано. Рекомендую!
Олексій
Харків, 30.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю наданої медичної допомоги та результатом лікування під наглядом Сергія Миколайовича. Дякуємо за рекомендації, Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий лікар! Відмінний фахівець і дуже хороша людина! Рада що потрапила саме до нього!
Ірина
Харків, 25.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Нам приємно отримувати зворотній зв'язок та знати що пацієнт залишився задоволений. Дякуємо за відгук, міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку професору Кочеровському О.І. ,за його професіоналізм та за його уважність . Ви Лікар з великої літери! Загалом про клініку враження позитивні, була вперше і відчула різницю. Дякую вам за допомогу, мирне небо! Всім раджу.
Яна
Харків, 18.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Вдячні Вам за відгук та теплі слова лікарю Олександру Ігоровичу. Нам приємно знати, що Вам сподобалось обслуговування у нашій клініці. Зичимо міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
ВЕЛИКА ПОДЯКА Кутеповій Катерині Володимирівні. Огляд проводився дуже охайно, після пояснила все на пальцях. (В інший клініці дуже налякали і нічого конкретного не сказали та призначили дуже багато аналізів.) Наступний крок аналізи та лазерне видалення папіломи та лікування. Все дуже швидко загоїлось. Можу сказати довше збиралась ніж лікувалась.
Олена
Харків, 11.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Олено, доброго дня. Дякуємо, що знайшли можливість публічно висловити свою думку про лікування в нашій клініці. Радіємо, що Ваші очікування виправдались і отримано бажаний результат. Сподіваємось, що Ваша щира історія звернення до лікаря допоможе потенційним пацієнтам вирішити подібну проблему зі здоров'ям. Міцного Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вкрай неприємне враження від операторів на ресепшен.
Ірина
Харків, 06.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нм прикро, що у Вас склалось таке враження. Підтверджуємо, що всі послуги в клініці надаються за попереднім записом. Сподіваємось, що наступні звернення будуть більш комфортними для Вас. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Мангушевій В.Ю., за діагностику та професійне лікування!
Володимир
Харків, 03.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю Вікторії Юріївні. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Мангушевій Вікторії Юріївні за комплексний підхід та ефективне лікування випадіння волосся. Підібраний догляд, виявлення внутрішніх проблем та мезотерапія повернули моє волосся до життя, випадіння припинилося і нове волосся активно відростає! Чудовий спеціаліст, всім рекомендую!
Марина
Харків, 28.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Марино, доброго дня. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до лікаря Вікторії Юріївни. Ми радіємо, що Ви задоволені результатом лікування та спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила комп'ютерну діагностику в ОН Клінік на пр. Героїв Харкова у лікаря Кім В.І. Оперативно отримала результати і рекомендації лікаря. Дуже сподобалось. Сучасна апаратура і індивідуальний підхід. Буду рекомендувати!
Любов
Харків, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Вдячні Вам, що публічно відзначили роботу нашої клініки та лікаря. Будемо раді допомогти пацієнтам за Вашими рекомендаціями, всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую лікарю Буравель Богдані Олександрівні за її особистісні та професійні якості. Лікар швидко і точно поставила діагноз, призначила курс лікування, підібрала відмінні ліки, надала моральну підтримку (лікар завжди знаходила правильні та заспокійливі слова), надала відповіді на всі мої питання щодо лікування, поточних та подальших дій у моїй ситуації. Дуже рада, що потрапила до цього лікаря. Планую і надалі відвідувати даного прекрасного спеціаліста в галузі жіночого здоров'я.
Олена
Харків, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні Вам за вибір нашої клініки і що змогли поділитись історією звернення до лікаря Богдани Олександрівни. Ми радіємо, що Ви задоволені отриманою допомогою та спілкування з лікарем було комфортним. Сподіваємось на продовження співпраці, будемо раді бачити Вас в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама