«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Хочу выразить благодарность детскому дерматологу Биньковской Марине Михайловне. Специалист самого высокого профессионального уровня. Объяснила как все устроено и что нужно делать. Очень внимательная, все свои действия объясняет.
Зубарева Виктория
Харків, 28.09.2021
Оцінка:
Залишився дуже незадоволений!!!! Обслуговування погане, запис на конкретний час не працює, рентген не показав чужорідне тіло в стопі, що показав рентген в іншому місці. Консультація лікаря огидна, рекомендація звертатися в МКЛ, навіщо такий доктор. Керівництву клініки довів свою правоту, гроші за рентген і два прийоми доктора консультанта повернули, АЛЕ ХТО КОМПЕНСУЄ ЗДОРОВ'Я, НЕРВИ, ЧАС???? красива вивіска і реклама - результат нульовий !!!! КЛІНІКА У ЧОРНИЙ СПИСОК ДЛЯ МЕНЕ, БЛИЗКИХ, ЗНАЙОМИХ!!! Нікому не рекомендую!!!!
Ігор
Харків, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ігоре. Дана ситуація вже була розглянута Службою контролю якості та Адміністрацією клініки спільно з Вами за фактом звернення. Визначено тактика подальших дій з максимальною лояльністю з боку клініки, з пропозиціями щодо якої Ви погодилися. Ми так і не отримали медичний документ з іншим думкою лікаря - рентгенолога за описом знімка. Не зрозуміле повторне звернення через більш, ніж пів року. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
На прийомі у Тахташевої Діни Рашидівни отримала повну і якісну консультацію. Лікар професіонал, розуміючий, позитивний. Спасибі, рекомендую.
Лариса
Харків, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви задоволені візитом до нашого фахівця, а отримана консультація була зрозуміла і інформативна. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шканд Тетяна Віталіївна - відмінний доктор, професіонал. Дуже уважна: подивиться, пощупає. Ніколи не призначає ні зайвих аналізів, ні зайвих препаратів. Це наш сімейних лікар - спостерігаємося періодично вже багато років.
Інна
Харків, 22.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую доктору, Каспарі Наталії Романівні за професіоналізм, турботу і увагу. У мене була хронічна анальна тріщина. Муки довгий період часу. Наталія Романівна запропонувала операцію. Я боялася, але погодилася. Не жалкую. Операція під наркозом, швидко, не боляче. Період після операції в постійному контакті з Наталією Романівною, процедури, корегування в лікуванні. У підсумку все відмінно зажило. Шкодую тільки, що раніше не звернулася. Рекомендую від щирого серця Наталію Романівну Каспарі
Віта
Харків, 22.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віто. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова. У медичних центрах нашої Мережі використовуються щадні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми швидко, в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря-проктолога Каспарі Н.Р. Вам вдалося вирішити делікатну проблему, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я і не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про Кочеровского О.І. Робила операцію в травні (пахова грижа), все пройшло успішно, спрацював відмінно, зараз маленький, акуратний шов, який зажив протягом тижня, зовсім не турбував. Сама операція теж пройшла успішно, хоча я дуже боялася всього на світі і за підсумком отримала швидку реабілітацію і відмінну консультацію. Якщо у когось подібна проблема, відмінний спосіб швидко і якісно її вирішити - це хороший лікар! Спасибі вам, Олександре Ігоровичу!
Марина
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналіз 18.09 о 9:15 ранку "Скринінг першого триместру". Після чого просиділа в холі, в очікуванні ціни за цей аналіз, так як, лікар (у якого я є помітний у цій же клініці) призначив мені аналіз в лабораторії з якою вони співпрацювали раніше, а тепер у них новий договір, з іншого лабораторією, яка ще не підтягла ціни і вони в базі не бачать такого аналізу і не знають скільки він коштує! Відмінно, чи не так) Після скандалу мені нарешті то видали суму до оплати. У понеділок я отримую свій результат і що ви думаєте) Це "Скринінг другого триместру" Дуже цікаво отримати такий результат перебуваючи на 13 тижні вагітності! Я подзвонила на гарячу лінію, вони взяли мою заявку, але через добу, результатів нуль! Хочу так само уточнити, що на гарячу лінію я зателефонувала раніше, до отримання результату, так як зайшла в особистий кабінет подивитися, а не прийшов чи результат, тоді то я і зрозуміла що гроші, та й саму кров, взяли не зрозуміло на що! Після звернення на гарячу лінію (о 12:45) мені передзвонили з ОН Клінік де то о 19:20 і почали уточнювати дані, необхідні для даного аналізу! Ви серйозно? Кров я здавала 18.09 о 9:15, ви телефонуєте мені 20.09 (після отримання не ту аналізу) і уточнюєте дані? Я вже мовчу про те, що у мене вже брали помилково цей аналіз, але тільки на 7-8 тижні вагітності! Класно працюють професіонали. Не зрозуміло взагалі навіщо вам карта пацієнта, в якій лікарем прописано призначення і дата аналізу, якщо ви все одно робите все навпаки? Так само було ще з одним аналізом, який я оплатила 1500, а через 15 хвилин мені сказали, що у мене борг за нього поверніться, а за фактом, та ж історія, його просто не виявилося в базі, і коштує він на порядок дешевше! Добре що в тому випадку гроші на депозит повернули. Ну власне, я більш ніж яскраво змалювала професіоналізм даного закладу!
Катя
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка і зворотний зв'язок від наших пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування. Персонал клініки прагне максимально оперативно реагувати на будь-які нестандартні ситуації, забезпечуючи якісне надання послуг в комфортних умовах. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців, але на жаль, іноді мають місце бути непередбачені обставини і вплив людського фактора. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у вирішенні питань, пов'язаних з обслуговуванням у нашій клініці. У будь-якому випадку клініка готова нести відповідальність за всі недоліки в роботі, якщо такі є. Просимо свої вибачення. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Ми раді, що інформація і вибачення були Вами прийняті. Завжди готові допомогти в разі потреби. Сподіваємося на подальшу співпрацю, бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасний лікар, не виписує зайвого, що не пічкає антибіотиками, коли треба і не треба. Все доступно і зрозуміло пояснив, після прийому не залишилося ніяких питань.
Олена
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи медцентрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Світлані Леонідівні за правильно створену атмосферу довіри під час особистого прийому, професійний підхід до діагностики стану, ясність і спокій як результат консультації
Ірина
Харків, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за добрі слова про нашого лікаря Скорикову С.Л. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Хотіла б висловити свою вдячність фахівцю своєї справи, чудовому доктору - Мангушевій Вікторії Юріївні! Уважне ставлення до пацієнта, приємне і комфортне. Професіонал своєї справи, дуже уважно поставилася до проблеми і призначила ефективне лікування. Дякую! ❤️
Аліна
Харків, 15.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого фахівця. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи нашої Мережі, а професіоналізм лікарів і сучасне обладнання є запорукою високих показників ефективності. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б висловити величезну подяку фахівцю своєї справи, чудовому лікаря-хірургу Кочеровскому Олександру Ігоровичу! Уважне ставлення до пацієнтів, приємне і компетентне спілкування. Після отриманої травми та неприємних наслідків не залишилося ні сліду завдяки якісно наданій допомозі. Величезне дякую!
Яна
Харків, 14.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Дякуємо за відгук і добрі слова про нашого фахівця Кочеровського А. І. Одним з головних стандартів нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку доктору-нефрологу Бірюковій Ірині Тимофіївні! Професіонал своєї справи, дуже уважно поставилася до проблеми і призначила ефективне лікування! У клініці медсестри теж дуже уважні, все стерильно, якісне, нове обладнання! Спасибі!
Анастасія
Харків, 14.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за довіру і вибір "ОН Клінік Харків". Раді знати, що наш фахівець змогла виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік