Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Потрапили на прийом до Катерини Юрієвни випадково, до інших лікарів не було запису і були приємно вражені! Лікар - молода, прогресивно мисляча, все чітко та зрозуміло. Уклали декларації всією родиною, рекомендуємо!
Ірина
Харків, 09.04.2024
Оцінка:
01.04.2024 прийшов у клініку зробити рентген грудного відділу хребта перед тим, як іти до лікаря на прийом, тому що турбують болі в хребті та болі між ребрами. Раніше в 7-річному віці в мене був компресійний перелом трьох хребтів, пролежав у лікарні близько 5 місяців. Болі стали турбувати з 2011 року до 44 року, тоді ж востаннє робив рентген, який підтвердив травму. На знімку було видно травмовані хребці з компресією 0,5 см і різні дегенеративні зміни. Сьогодні обстеження робив лікар Фатєєв. За результатами обстеження Фатєєв слідів травми не виявив. Коли я звернувся до нього, показав висновок і запитав, а де ж травма? Він відповів, що, мабуть, у мене була хороша реабілітація і взагалі він пише у висновку те, що бачить. Напрошуються запитання: як це може бути, що наслідки травми, отриманої в 7 років, на рентгені в 44 роки, через 37 років, було видно, а ще через 10 років, у 57, вони зникли? Видно у лікаря Фатєєва проблеми з професійною підготовкою або в даний час така політика щодо чоловіків, або молодильні яблучка їм.
Сергій
Харків, 01.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена медична документація і підтверджуємо коректність опису діагностичного дослідження згідно отриманих цифрових рентгензнімків. Всі цифрові рентген знімки автоматично ідентифікуються програмою і параметри фіксуються на самих знімках та доступні до візуалізації. Рентгендіагностика являється одним із додаткових методів досліджень і потребує подальшої консультації лікуючого лікаря для встановлення клінічного діагнозу і визначення подальшої тактики. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Свердліній Оксані Віталіївні. Дуже хороший лікар, дуже уважна, прекрасний професіонал. Зразу визначає проблему і методи вирішення. Дуже гарне відношення до пацієнта, поставиться з розумінням і терпінням. Чудовий лікар. Велике дякую.
Анна
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Свердліної Оксани Віталіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу висловити безмежну подяку лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні. Я звернулася з досить складною проблемою, не мала уявлення, що мені робити. Вікторія Юріївна мене заспокоїла, призначила лікування, за результатами якого я відчула покращення свого стану вже на трєтій день прийому препаратів навіть не закінчивши повністю курс лікування. Я дуже вдячна своєму лікарю, безмежно задоволена результатами лікування, і на наступний повторний візит я приїхала без тих проблем, які були при первинному огляді. Вікторіє Юріївно, ви надзвичайний лікар. Дякую Вам за допомогу та бажаю здоров'я Вам і Вашій родині.
Олена
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, що турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велике дякую лікарю Кочеровському Олександру Ігоровичу та его помічниці за кваліфіковану допомогу, за чуйність, за якісне лікування, за професіоналізм у своїй справі. Після операції, яку провів Олександр Ігорович та его помічниця, було призначено ефективний курс реабілітації, постійний контроль за ходом реабілітації аж до отримання позитивного результату. Безумовно можу рекомендувати Вашу клініку і Кочеровського Олександра Ігоровичя!
Логвиненко Олександр Анатолійович
Харків, 28.03.2024
Оцінка:
Дякую лікарю Атаманенко А.В. за турботу, професійний підхід та оптимістичний настрій. В ОН Клінік приходжу кілька років, тут записані мої батьки. Все подобається. Видно, що піклуєтесь про пацієнтів. Дуже наглядна інфографіка. Дякую!
Надія
Харків, 25.03.2024
Оцінка:
...
Світлана
Харків, 20.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Безмежно вдячна лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні за діагностику і компетентне лікування. За 2 місяці місце алопеції заросло волоссям і загальний стан волосся покращився. Разом з волоссям повернулась впевненість в собі і радість життя. Рекомендую!!!
Тетяна
Харків, 19.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чернишенко Марина Сергіївна, дякую за теплий прийом, за уважність, доброзичливість, привітність і вашу увагу! ДЯКУЮ!
Валентина
Харків, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобався візит до нашого лікаря Чернишенко Марини Сергіївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую офтальмологу Горбачовій Олені Володимирівні за професійний медичний огляд та призначенне дієве лікування! Рекомендую!
Оксана
Харків, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горбачової Олени Володимирівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую лікаря отоларінголога Колісник Ганну Анатоліївну! Уважне професійне обстеження та призначенні ліки , а головне - проблема, з якою я жила практично все моє життя, була вирішена без перебільшення за декілька днів лікування після призначення лікування препаратами. Дякую, лікарю, за моє здорове і спокійне дихання носом, без кашлю, задухи і без багаторічних недоспаних ночей через це!
Оксана
Харків, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Колісник Анна Анатоліївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Слюсаренко Вікторія Віталіївна є професіоналом своєї справи. Лікар привітна. Консультувалась з питань дерматології та трихології, отримала відповіді на всі питання, обов'язково звернусь повторно в разі потреби.
Олена
Харків, 13.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Слюсаренко Вікторією Віталіївною. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.