Лікування енурезу в Харкові

Енурез або нетримання сечі - це неврологія, що виникає як у дітей, так і в дорослих. Для дітей і підлітків характерний нічний енурез, у дорослих людей втрата контролю над сечовипусканням виникає внаслідок дисфункції стінок сечового міхура, інфекцій або гормональної перебудови організму.

Лікування енурезу передбачає індивідуально орієнтований підхід і вимагає кваліфікованого спостереження. Лікування енурезу народними засобами не тільки не надає бажаного результату, але й сприяє переходу захворювання в запущену стадію перебігу. Своєчасна діагностика і терапія багаторазово прискорюють повне одужання.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» працюють лікарі-неврологи з великим досвідом лікування нетримання сечі, що забезпечує стійкий терапевтичний ефект і попереджає рецидив патології.

Причини і симптоми енурезу

Причини енурезу можуть бути неврологічного (внаслідок різних травм і захворювань) і урогенітального характеру.

Порушення діяльності сечостатевої системи нерідко призводять до появи ургентного нетримання сечі, сечовипускання під час кашлю або нетримання сечі за переповненого сечового міхура. Також енурез виникає внаслідок наявності пухлин та інфекційного процесу в сечостатевих шляхах (аденома простати, цистит та ін.).

Неконтрольоване сечовипускання може розвиватися, як супутня патологія за:

  • цукрового діабету;
  • епілепсії;
  • стриктури сечівника (звуження);
  • порушення обміну стероїдних гормонів або вироблення вазопресину;
  • розсіяному склерозі та інших нейропатиях.

Вищезазначені захворювання можуть викликати гіпермобильність або непрохідність уретри, недостатність внутрішнього сфінктера або гіперактивність стінки сечового міхура.

Як лікувати енурез?

Початковим обов'язковим етапом лікування енурезу в дорослих є проведення комплексних діагностичних заходів для виявлення причин захворювання. Його природа визначає тактику і склад терапії.

Медикаментозна терапія може включати прийом:

  • гормональних препаратів;
  • психостимуляторів;
  • антидепресантів.

Грамотна комбінація лікарських речовин і дотримання всіх рекомендацій невролога призводить до швидкого усунення симптоматики енурезу, попереджають розвиток ускладнень (депресія, зниження статевої функції та ін.).

Прийом лікарських засобів нерідко доповнюється курсом спеціальних фізичних вправ для тренування сфінктера сечового міхура, зміною способу життя і методами психокорекції.

Лікування енурезу в дітей спрямоване на зменшення частоти епізодів захворювання, тривалості періоду ремісії. Для цього, з огляду на фактори патогенезу, призначається індивідуальна схема прийому ліків, питного режиму і психологічної корекції. Нерідко енурез після досягнення п'яти років проходить самостійно і не потребує медикаментозної терапії, оскільки відбувається остаточне формування та підтримання контролю нервовою системою процесів наповненості сечового міхура, випускання сечі.

Щоб записатися на консультацію або пройти лікування нетримання сечі у невролога медичного центру «ОН Клінік Харків», залиште замовлення на сайті медичного центру або зателефонуйте нам за вказаним номером. Дзвінки приймаються цілодобово.

Вартість лікування енурезу у Харкові

Консультація невролога
400грн. / 380грн.
ОНЛАЙН Консультація невролога
400грн. / 380грн.
ОНЛАЙН Консультація невролога за кордон

Лікарі відділення неврології ОН Клінік Харків

Відгуки про неврологiв ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама