Logo
0 800 30 11 77
Сімчинська Катерина П. зделала осмотр ребенку, прописали очки. Остались довольны осмотром, приятная врач
София
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Були на прийомі у лікаря офтальмолога Сімчинська Катерина Павлівна. Прийом провела дуже добре, дослухалась до нашої проблеми, уважна. Дала гарні поради та рекомендації.
Аміна
Оцінка:
Доброго дня, Аміно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Сімчинською Катериною Павлівною та результатом звернення до фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Економ Х.П. Уважний лікар, все сподобалося. Дитина і я залишилися задоволені консультацією та назначенням.
Ярослав
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Економ Христини Петрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалася лікарка, змогла знайти підхід до маленької дитини. Дала необхідні рекомендації. Рекомендую Симчинську Катерину Павлівну.
Лев
Оцінка:
Доброго дня, Леве. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сімчинської Катерини Павлівни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я сьогодні з сином (5 років) була на консультації в On-clinic у лікаря-офтальмолога Катерини Павлівни. Прийомом дуже задоволена і гарний лікар, все пояснила, добре відношення до дитини. Дуже грамотно все пояснила і написала як слід лікуватися. Лікаря рекомендую всім пацієнтам.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Сімчинської Катерини Павлівни. Раді, що візит до лікаря Вам сподобався. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Візняк Катерини В. Можу сказати, що лікар кваліфікований і любить свою роботу. Будемо надалі приходити до неї на лікування.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені візитом до нашого лікаря Візняк Катерини Вікторівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У нас був перший день прийому. Велике спасибі, лікар Візняк Катерина Вікторівна дуже уважно оглянула мою дочку. Дякую за прийом, була тепла атмосфера.
Дар'я
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Зворушені щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Візняк Катерини Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо «ОН Клінік» за теплий прийом. Була з сином на консультації у дитячого офтальмолога Катерини Петрівни. Лікар - компетентна, уважна, гарна комунікація з дітьми, огляд був приємним та інформативним. Бажаю колективу успіхів та процвітання.
Георгій
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з лікарем і Ви задоволені результатом звернення до Сімчинської Катерини Павлівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук - лікарка-дитячий офтальмолог дуже сподобалася! Активна, компетентна, дуже уважна. Все дрібно розповіла, тепер маємо на увазі - де є гарний спеціаліст по очах!
Каріна
Оцінка:
Доброго дня, Каріно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

Дитяче відділення «ОН Клінік Одеса» (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.