Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Одеса (Таїрова)

Були у дитячого дерматолога Горошко О.М. дуже уважний фахівець, відповіла на всі запитання, зробила призначення. Відвідуванням залишилися задоволені.
Іван
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за позитивний відгук. Раді знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сімчинська Катерина П. зделала осмотр ребенку, прописали очки. Остались довольны осмотром, приятная врач
Софія
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сімчинської Катерини Павлівни. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря офтальмолога Сімчинська Катерина Павлівна. Прийом провела дуже добре, дослухалась до нашої проблеми, уважна. Дала гарні поради та рекомендації.
Аміна
Оцінка:
Доброго дня, Аміно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Сімчинською Катериною Павлівною та результатом звернення до фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у дитячого хірурга Кривенко М.В. Лікарем задоволена: досить професіонально був зроблений огляд, проведені необхідні маніпуляції. Лікар відповідальний, чуйний.
Ангеліна
Оцінка:
Доброго дня, Ангеліно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кривенко Марії Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Економ Х.П. Уважний лікар, все сподобалося. Дитина і я залишилися задоволені консультацією та назначенням.
Ярослав
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Економ Христини Петрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякуємо лікарю Данільченко В.В. за швидке та якісне обстеження сина. Привітний лікар, фахівець свого діла. Дитина навіть не заплакала. Бажаємо всього найкращого клініці та лікарю Данільченко В.В.
Роман
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Данільченко Вікторії Вікторівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Касюга О.В. квалифицированный специалист, очень хорошо провела прием. Остались довольны. Все понятно рассказывала и объясняла.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим фахівцем та Ви маєте позитивні враження від звернення до лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шляхтіна Л.П. дуже приємний лікар. Приємні враження після прийому. Все зрозуміло та доступно пояснила. Раді будемо завітати ще раз. Гарний підход до дитини з боку лікаря. Чуйна та приємна людина, з юмором. Дякую.
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивне враження від звернення до нашого лікаря Шляхтіної Людмили Петрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Касюга О.В. дуже хороший і ввічливий лікар. Консультація пройшла добре.
Давид
Оцінка:
Доброго дня, Давиде. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідали лікаря хірурга Кривенко Марію Володимирівну. Були жалоби на вростання нігтя великих пальців ніжок, лікар дуже уважно все подивилася та ретельно перевірила пальчики. Дала поради, які дуже допомогли при лікуванні. Марія Володимирівна дуже уважна, привітлива та ввічлива. Дуже рекомендую!
Михайло
Оцінка:
Доброго дня, Михайле. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кривенко Марії Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідували лікаря-дерматолога з дівчинкою-підлітком. Дуже вдячні Горошко Олені Миколаївні за консультацію, призначення лікування. Приємне спілкування, адекватні ціни. Затишно, чисто все на кращому рівні. Всім бажаю здоровʼя.
Олександра
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря Касюги О.В., на огляді лікар з турботою віднеслася до дитини. Зверталися з кашлем і високою температурою. Лікар послухав і призначив медикаменти. Все доступно пояснила, як і скільки приймати ліки. Пацієнт остався довольний. Дуже привітлива і компетентна, задовольнила всі наші питання.
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

Дитяче відділення «ОН Клінік Одеса» (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.