Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-хірургів у Миколаєві

...
Оксана
Миколаїв, 16.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже розчаровані ситуацією, насилу потрапили на прийом (перший раз у клініці був потоп і довелося записатися ще раз, лікар приймає раз на 2 тижні). Відвідування цього лікаря рекомендував педіатр, у якого були на прийомі у вашій клініці в Миколаєві, в результаті лікар сказав, що він не той лікар, до якого нам потрібно, відправивши до травматолога, ортопеда і дитячого гінеколога. Огляд дитини не проводив взагалі, всі поставлені питання позначив як такі, які не належать до його компетенції, хоча в нашій поліклініці саме хірург оглядав спину дитини і все інше. За прийом оплатили 300 грн, фактично отримавши направлення до інших лікарів. За звернення на гарячу лінію з питанням, чому повна відсутність консультації коштує 300 грн. зрозумілої відповіді не отримали. Дуже здивовані і засмучені, педіатр у вашій клініці дуже сподобався, а ось якими питаннями займається дитячий хірург, абсолютно незрозуміло. Чекаємо зворотного зв'язку
Колесніченко Ольга
Миколаїв, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що під час запису на прийоми до фахівців оператори контактного центру або адміністратори медцентру детально уточнюють причини звернення для правильного вибору тієї чи іншої профільної спеціалізації лікаря. У нашому медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці, все відділення оснащені сучасним обладнанням. Якщо за результатами прийому необхідна консультація суміжного фахівця - лікар має право направити пацієнта для отримання такої думки. Більш детальна інформація Вам була надана в телефонному режимі. Будемо раді бачити в медичному центрі на наступних візитах за попереднім записом. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день, хотіла від щирого серця подякувати лікарю Чеканову Дмитру за прекрасно проведену операцію з видалення пахової грижі у дитини! У лікаря золоті і ніжні руки! Дуже уважний, кваліфікований, співчутливий і добрий! Дуже рада, що потрапили саме до нього! Величезна подяка за Вашу працю!
Тетяна
Миколаїв, 04.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасні медичні методики та обладнання. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже подобається ваша клініка. Ходимо до Вас усією сім'єю. Дуже уважний персонал, який завжди допомагає, вирішує всі питання зі здоров'ям. Я дуже рада, що у нашому невеличкому місті з'явилася насправді європейська клініка з професійним персоналом, який любить свою працю. Велике Вам спасибі!
Марина
Миколаїв, 19.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - наші медичні центри забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані лікарі. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Про приватні клініки багато говорять і пишуть. Хочу поділитися своїм досвідом. Зверталася в клініку, в дитяче відділення з дитиною кілька разів, до різних спеціалістів (до педіатра і до хірурга). Ставлення лікарів, їх уважність і компетентність дуже порадували. Ми швидко і без нервів вирішили свої проблеми. Вчора довелося відвідати державну дитячу лікарню - це "вирвані роки". Контраст ставлення до людей колосальний. Окремо хотілося б відзначити дівчат на ресепшені: ввічливі, все розкажуть і підкажуть. При необхідності буду звертатися сюди.
Юлія
Миколаїв, 02.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо, що поділилися своїм позитивним досвідом взаємодії з «ОН Клінік Миколаїв Дитяче Відділення». Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою фахівців і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
04 травня мій чоловік був з 9-місячною дитиною на прийомі у хірурга даної клініки Кухарика Володимира Петровича з проблемою врослого нігтя у дитини. У мене просто не вистачає слів, щоб висловити все своє обурення з приводу поведінки даного "фахівця" з дитиною. Йому категорично не можна працювати з дітьми (як виявилося після прочитання його біографії він ніколи і не працював з ними, хоча заявлений на сайті як дитячий хірург, але жодного дня не працював до цього ні в одній дитячій лікарні або дитячому відділенні). Ця людина без всякої анестезії, без попередження батька на огляді почав просто наживу тиснути дитині на опухлий запалений бічний валик пальця щоб перевірити чи є там гній !!! Наживу !!! Жоден дорослий не витримає подібного болю, а 9-місячна дівчинка отримала переляк, стрес, больовий шок !!! І незважаючи на крики і плач малятки, посинівшою, переляканою, з тремтячою нижньою губою, він продовжував тиснути. Чому не втрутився батько? Тому що йому ніяково було вчити "дитячого" лікаря як поводитися з дітьми! Це окрема розмова. Дитина досі здригається коли засинає, не підпускає нікого до своїх ніжок і лікарів боїться до крику. Дівчинка, яка до цього посміхалася всім лікарям, тепер синіє від плачу варто комусь із них до неї підійти !!!! Це як називається ??! Дитячий лікар??!! Так я нікому такого лікаря не побажаю !!! Не може, не має права працювати з дітьми людина, у якого немає з ними досвіду роботи !!!! Хто тепер вилікує психологічну травму у 9-місячної дівчинки ??! Або вона для такого хірурга просто "м'ясо" ?? !! Я не те що рекомендувати його не буду, я б скаргу в облздоров написала на нього! І до речі, проблема з якою ми звернулися, так і не вирішена!
Ольга
Миколаїв, 13.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що прийоми лікарів в нашій клініці проводяться згідно стандартів. Застосування анестезії для загального огляду в таких випадках не проводиться і не доцільно. Як правило, лікарі не завжди роблять приємні процедури на прийомах, це можуть бути в тому числі і больові відчуття, але лікар повинен виконати повноцінний якісний огляд для визначення діагнозу і подальшої тактики. Реакція дітей на огляд або незнайому обстановку може бути і це природна захисна реакція. Лікар не зможе допомогти пацієнтові, якщо буде на одній емоційній хвилі з пацієнтом. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
З самого початку сам інтер’єр центру справляє позитивне враження, тут хороша атмосфера. Адміністратори уважні, та можуть пояснити усі питання, що виникають. Дитяче відділення облаштоване так, що одразу налаштовує дитину на позитив та невимушеність. Взагалі – дитяче відділення великий плюс центру. А лікарі – спеціалісти своєї справи ( порівняно з гіркім досвідом у державних поліклініках).
Христина
Миколаїв, 30.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що відвідування нашої клініки залишило тільки позитивні емоції. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в комфортних для кожного пацієнта умовах, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Дитяче відділення в Миколаєві
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб - Нд: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.