Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Миколаїв

Дуже задоволені візитом. Лікар ортопед травматолог дуже допоміг, вправив дитинці вивих лівої руки: дитина одразу почала рухати рукою та припинила скаржитися на біль. Будемо радити лікаря всім! Дякую лікарю Коханенко Дмитру Миколайовичу. Дякую клініці за фахівців.
Софія
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас важливо знати, що наш лікар Коханенко Дмитро Миколайович допоміг вирішити проблему зі здоровям та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відгук на лікаря Коханенко Д.Н. Велика подяка за гарний прийом, підхід до дитини та професіоналізм. Дякую за рекомендації які ефективні і за гарне відношення.
Арсеній
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Арсенію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Коханенка Дмитра Миколайовича. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хамське відношення лікаря Мікусько до пацієнта. За повторний прийом заплатила 450 грн, щоб почути, що вам треба звернутися до невролога. Проблема наша (закрепи) зовсім не вирішена, лікування не допомогло. На моє запитання, можливо потрібно здати ще аналізи, лікар сказала,якщо вам бабки біля під"їзду сказали, то здавайте і йдіть лікуйтеся до іншого лікаря. За що я заплатила гроші, за цю нісенітницю????? Не рекомендую он-клінік.
Ірина
Миколаїв, 29.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Зазначаємо, що у клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно затвержденого прайсу та, перш за все, метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Фахівець рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря.Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Канєвська І.В. дуже сподобався лікар, уважна, ввічлива. Все добре пояснила. Дякую за прийом!
Тетяна
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Канєвської Ірини Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже подобається Гомберг М.В. приємна, спокійна і головне чудовий спеціаліст. Дуже уважна до деталей, делікатна у поводженні з пацієнтом. Відвідуємо її з 2021 року і ходимо тільки до неї. Дякуємо за її роботу.
Єлизавета
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку про нашого лікаря Марину Валентинівну. Сподіваємось на продовження співпраці з Вами і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це був перший та останній похід в цю клініку. Маю дуже велику претензію до педіатра, Овчаренко Наталії Сергіівни. Два дні тому звернулися до неї з висипом на шкірі та температурою у дитини. Не оглянувши так як потрібно, педіатр швидко поставила діагноз кропивниця і сказала дитині , що потрібно менше на «ничку» їсти шоколад. Виписав ліки сказала звернутися до неї через 7 днів, якщо не стане краще. Пройшло всього 2 дні і дитині стало ще гірше. Температура 40 і висипи на тілі збільшилися. Ми вирішили поїхати до педіатра в дитячу обласну поліклініку , де прекрасні педіатри взялися за свою роботу, назначили аналіз: крові та сечі. І виявилася зовсім інша хвороба. Огляд моєї дитини там зайняв години три а не 5 хвилин, як у Овчаренко Наталії. І як її після цього можна назвати педіатром. Ганьба їй і позор. Скільки років працює і нічого не вміє, ні лікувати , ні спілкуватися с пацієнтами.
Олена
Миколаїв, 12.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Фахівець рекомендує пацієнту варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Кожен пацієнт, так само як і випадок захворювання, індивідуальні. Під час розвитку хвороби не виключено можливість зміни симптоматичних проявів та об'єктивного стану пацієнта, що потребує динамічного нагляду лікаря та корекції терапії за необхідності. Більш детальна інформація Вам була надана у телефонному режимі. Зичимо міцного здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні були на прийомі дитячого гастроентеролога Мікусько-Петрової О.З. дуже приємний розуміючий та чуйний лікар. Все розклала по поличках стосовно хвороби та лікування мого сина. Дуже сподобався лікар дитині, це дуже рідко буває.
Лілія
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем і Ви залишилися задоволені результатом звернення до Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Гомберг Марина Валентинівна сподобалася. Спокійна, ввічлива. Все пояснила.
Юлія
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гомберг Марини Валентинівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобалося обслуговування, детальне обстеження, компетентність дитячого ЛОРа
Світлана
Миколаїв, 17.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на УЗД у лікаря Мрук В.П. дуже ввічливий та уважний, добре пояснив та дав рекомендації.Дуже задоволені відвідуванням цього лікаря.
Катерина
Миколаїв, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро вдячні за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Мрука Володимира Петровича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар УЗД Мрук В.П. дуже приємний і чемний, все розповів в зрозумілій для нас «мові», всі терміни, все розʼяснив. Дякую Вам:)
Вікторія
Миколаїв, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мрука Володимира Петровича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже кваліфіковані спеціалісти
Лариса
Миколаїв, 04.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Дитяче відділення в Миколаєві
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб - Нд: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.