Logo
0 800 30 11 77
Все дуже сподобалося! Юлія Василівна дуже чуйна, добра людина! Хороший лікар, все гарно проконсультувала, надала допомогу і постійно була на звʼязку! Дуже сподобався лікар, буду приходити ще) Дякую☺️
Зоряна
Біла Церква, 17.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зоряно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Легенчук Юлії Василівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Левенчук Юлія-прекрасний гінеколог і людина.Максимально комфортно бути на прийомі,все зрозуміло пояснює.Тільки приємні емоції після🤍
Вероніка
Біла Церква, 14.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Легенчук Юлією Василівною. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося консультації лікаря геніколога Легенчук Юлії Василівни, дуже уважна та доброзичлива
Марія
Біла Церква, 11.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Легенчук Юлії Василівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Хочу подякувати лікарю гінекологу Легінчук Юлії Василівні, за уважне ставлення , за професійні консультації та поради. Лікар дуже уважна та ввічлива, все доступно розповідала, давала вілповіді на всі запитання. Також хочу згадати і медсестру Раю, вона мені дуже сподобалась.В цю клініку звертаюсь вперше прийду сюди ще не один раз , а також буду рекомендувати знайомим та друзям. Велике дякую!
Юревич Інна
Біла Церква, 11.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Легенчук Юлії Василівни. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалась у лікаря Наумової Катерини Михайлівни.Професійна,кваліфікована,уважна,гарно відноситься до хворого.На всі мої питання відповіла чітко,зрозуміло для мене. Чудові лікарі та приємний персонал.Я вдячна за якісну та уважну консультацію.Дякую,що ви є "ОН Клінік"
Юлія
Біла Церква, 10.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Наумової Катерини Михайлівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалась у Наумової Катерини Михайлівни ,дуже професійна,уважна 🙌все зробили просто шикарно,дуже задоволена 🫶дякую вам
Ірина Мислінська
Біла Церква, 10.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Наумової Катерини Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лiкарь Наумова Катерина Михайлівка олень внимательная и хороший доктор Огромное спасибо
Мартиненко
Біла Церква, 01.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Наумової Катерини Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю Чернявській Марині Вікторівні, медичній сестрі Оксані, лікарям Кретовській Наталії Валеріївні та Наумовій Катерині Михайлівні. Дякую за ваш професіоналізм, за відданість своїй професії та дбайливе ставлення до пацієнтів, завдяки таким фахівцям змінюється негативне ставлення до медичного закладу, яке у мене склалося рік тому після лікування у лікаря Скакун Т.М.
Валентина
Біла Церква, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентина. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму наших фахівців. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалася на УЗД 30.12 на 13:20 до Наумова Катерина Михайлівна сказати, що я в шоці це нічого не сказати сама також працюю лікарем, весь час посміювалися разом з медсестрою і писала якісь записки на папері 13:45 медсестра вийшла і потім як я дізналася записала мене на консультацію, про ціну прийому я знала завчасно бо попередили консультанти як наслідок , щоб я заплатила їм більше вони просто додали консультацію до УЗД як окрему послугу, кол центр обіцяв пояснити , але нічого не відбулося і я там розумію це стабільна схема, в мене питання на скільки легко обдурювати людей і таким чином заробляти гроші
Анжела
Біла Церква, 10.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжело. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження. Нами було перевірено інформацію по ситуації та відповідність вартості наданих послуг. Перепрошуємо за дискомфорт під час звернення до клініки. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Ми раді, що вона Вами прийнята та питання вирішене. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все сподобалось, персонал привітний. Лікар чудовий, уважний, рекомендую.
Лукашенко Юлія
Біла Церква, 18.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось, приємний персонал та лікарі. Всі дбайливо ставляться до пацієнтів.
Анна
Біла Церква, 17.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
За жіночим здоров‘ям потрібно слідкувати кожній жінці,я впевнилась в цьому ,як ніхто Звернулась з цим питанням в ОнКлінік,так як в одному місці можна отримати і консультацію, і пройти аналізи,а також зробити необхідні обстеження Приймала лікарь—Наумова Катерина Михайлівна—чуйна,уважна, тактовна та ввічлива Прийом відбувся вчасно,все сподобалось (адміністратори дуже приємні ) Вже порекомендувала Вас знайомим 😍❤️
Вікторія
Біла Церква, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Наумової Катерини Михайлівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги гінеколога в Білій Церкві

Консультація лікарів в «ОН Клінік Біла Церква»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Лабораторні аналізи

Клінічні аналізи крові і сечі. Аналізи на гормони і чутливість до антибіотиків. Аналізи на ЗПСШ.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Неврологія

Діагностика і лікування захворювань нервової системи людини. Лікування порушень слуху, мови, пам'яті.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Терапія

Консультації терапевта. Первинна діагностика захворювань. Напрямок до профільних лікарів.
Детальніше про відділення

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.