0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Біла Церква

Звернулась до лікаря-хірурга Бакшеєва А.О.. Прийшовши до клініки я отримала вичерпну та інформативну консультацію. Особливу увагу хочу звернути на роботу адміністраторів, прийом відбувся вчасно, дівчата на рецепції привітні та ввічливі. Атмосфера в клініці дуже приємна. Я задоволена та буду рекомендувати всім знайомим.
Владислава Олександрівна
Біла Церква, 19.09.2023
Оцінка:
Мене приймала лікар Скакун Тетяна Миколаївна, я звернулась з проблемою гострої кропив'янки і мені дуже сподобалося. Лікування пройшло успішно, і мені все допомогло. Я дуже задоволена, що я вилікувалась. І також обслуговування дуже сподобалось.
Наталія Петрівна
Біла Церква, 19.09.2023
Оцінка:
Ще не є клієнтом, але почитав про лікаря Корчака... трози в шоці. Відповідь типова відділу з контролю якості під кожним отзивом: ."Раді, що надана Вам у телефонному режимі додаткова інформація була прийнята". звучить так: по телефону навішаємо лапші якій завгодно. Доречі. По кнопці "автобіографія" у того лікаря пусто. Невже нічого пристойного не можна написати. Невже вгадала одна з дописувачів, що він має поганий послужний список..
Євгеній
Біла Церква, 19.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеній. Ми можемо предметно коментувати всі відгуки від реальних пацієнтів клініки, яким Ви очевидно не є. Служба контролю якості проводить розбір кожного звернення на підставі перевірки наявних фактів і медичної документації. Оскільки медична інформація є конфеденційною, то ми не маємо можливості публікувати деталізацію такої інформації в текстах публічних відповідей. Кнопка «читати всю біографію» працює коректно, біографія лікаря візуалізується за посиланням https://onclinic.ua/doctors/korchaka-oleg-leontiyovych. Якщо у будь-кого з пацієнтів є конкретні претензії — можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми залюбки допоможемо розібратись. Наразі по суб'єктивним домислам не маємо змоги проводити предметний розбір. Зичимо гарного дня і здоров'я, будемо раді бачити Вас в клініці і надати якісні медичні послуги.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найбезвідповідальніший мед.заклад! Два рази переносили обстеження на яке був записаний за пів місяця. Совок та й годі. Хочете бути здоровим, не майте з цією клінікою справ.
Олег
Біла Церква, 11.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олеже. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Перепрошуємо за ситуацію. Але, на жаль, іноді виникають об'єктивні непередбачені обставини. Дякуємо за розуміння. Ми раді, що надана у телефонному режимі інформація була Вами прийнята. Прагнемо відновити Вашу довіру, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Біла Церква, 08.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
У мене лише одне питання: чому все так складається? Прийшла до дерматолога Скакун Т. М. Я була в шоці. Зверхнє спілкування, взагалі не було нормально огляду проблеми. Мене толком нормально ніхто не слухав, і потім вже були перекручені мої слова. Весь час заповнювала карту клієнта в комп'ютері. Потім діагноз замиленими медичними фразами і листок із купою аналізів, лягати на стаціонар обов'язково! Це де таке є, поясніть мені будь ласка? Це пролікувати висип на 10000 грн? У вас скільки негативних відгуків саме цього лікаря, чому вона і досі працює у вас? Чи ви не дорожите своєю репутацією? Просто розводи на кожному кроці на гроші
Анна
Біла Церква, 06.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. У клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно з затвердженим прайсом та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Лікар рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Перепрошуємо, якщо не виникло взаєморозуміння у спілкуванні з лікарем і Ви відчули дискомфорт. Більш докладну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла зранку записатись на доплерографію судин голови, тому що турбує мігрень. На рецепції дівчині пояснила, що турбує, яку процедуру хочу зробити. Вона записала на УЗІ шиї, але з її слів- Прийдете лікарю поясните, він все зробить. Прийшла до лікаря на свій час, пояснила, що турбує, що хотіла б зробити, він недовольним тоном- а чого Ви так вирішили, що у Вас мігрень? Лягайте! Не так лягла, не так голову повернула. Зробив УЗІ шиї, вставайте! Кажу- це все? Я прийшла зробити УЗІ голови! Він ще більш недовольним тоном- значить доплатите , зроблю ще і голови! Це Я ПОСТІЙНО СТАРАЛАСЬ ГОВОРИТИ СПОКІЙНИМ ТОНОМ, не він , він тільки недовольно мені все робив, а потім ще і сказав- понапридумуєте собі діагнозів, а потім приходите! Та що я б собі не придумала, я чітко пояснила на рецепції, що мені потрібно, все розказала йому, що хочу зробити, все ввічливо і без хамства, за свої гроші?! А він веде себе, як звичайний ХАМ в звичайній сільській лікарні, де заплатіть, я тоді щось зроблю!!! Я подякувала за таку послугу, вийшла, стала чекати на рецепції, він вийшов в пів оборота до мене сказав- зверніться до невропатолога! Чесно, те що я в шоці- це мало сказати! Більше в житті в цю клініку ні ногою і іншим не пораджу! Розказала чоловікові, він сказав - навіщо ти платила, тобі придумали послугу, а далі хочеш щоб зробили , що тобі треба - доплачуй! Що за рекет?! Так і є!
Тетяна
Біла Церква, 04.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. В нашій клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно затвердженого прайсу та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Додаткові лабораторні або інструментальні дослідження бажано проходити за направленням лікуючого лікаря. Оскільки фахівець може рекомендувати дослідження які мають більшу доцільність та інформативність у кожному конкретному випадку. Зазначаємо, що лікарі сонологи не консультують пацієнтів, у разі необхідності, за результатами обстеження спеціаліст може рекомендувати звернутися до лікаря клініциста відповідного профілю. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення. Більш докладну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бакшеєв Андрій Олексійович - майтер свого діла. Дякую йому та ОН Клінік за вирішення моєї проблеми.Операція і післяопераційний період пройшли чудово.
Дмитро
Біла Церква, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Бакшеєву Андрію Олексійовичу. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся уже не перший раз до лікаря Давидець.Дуже хороший спеціаліст .
Катерина
Біла Церква, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось, якісне і професійне обслуговування
Василь
Біла Церква, 26.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Василю. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в дерматолога 8 серпня з приводу папілом.Проблему не вирішено,лікар,порадила звернутись до звичайної поліклініки. Проте, нарахувала родимок 3 шт.( вони в мене з народження) на 9,600 зі знижкою!!!,які загрожують моєму життю та які потрібно видалити просто зараз! Гроші порадила знайти до 8 вечора,чи попросити знайомих скинути мені на карту. Чи має взагалі право лікар давати фінансові поради,якісь ,,знижки"тощо? Прийом -10 хвилин,5 з яких зайняла робота лікаря на калькуляторі. Я вийшла з клініки з відчуттям морального згвалтування за свої же гроші.... Нікому не раджу і сама більше не піду в Вашу клініку(бізнесцентр). Добре що втратила тільки 400 грн, а могла здоров'я.
Наталія
Біла Церква, 21.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнту. За висновком консультації лікар надає пацієнту рекомендації щодо подальшої лікувальної тактики. Пацієнт має право погоджуватися, або ні з рекомендаціями лікаря. Зазначаємо, що в клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно з затвердженим прайсом та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час прийому. Більш докладну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініці перебуваю на обліку 4 роки, мала нагоду бути на прийомі у різних лікарів. Цього року необхідно було провести оперативне втручання для вирішення проблеми, попереднє обстеження та операцію провів лікар хірург-проктолог Бакшеєв Андрій Олексійович, жодних нарікань. Зібраність та професійність даного лікаря на високому рівні. Наступного дня необхідно було виконати перев'язку, це виконав лікар-проктолог Бабак Микола Володимирович і це було жахливо! Лікар поводив себе непрофесійно, не зміг надати консультацію, щодо рецепту, грубо розмовляв і щодо самої процедури було неприємно та боляче. Ні в якому разі не рекомендую даного спеціаліста! Даний лікар негативно впливає на репутацію закладу. Сміливо і впевнено можу рекомендувати Бакшеєва Андрія Олексійовича!!!
Лідія
Біла Церква, 18.08.2023
Оцінка:

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.