Відгуки ОН Клінік Біла Церква

Проходила лікування екземи у лікаря Скакун Т. М. Хотілося б відзначити її професіоналізм, адже вона провела максимально повне обстеження організму та вже з урахуванням цього призначила програму лікування. Нарешті я отримала результат, тому щиро дякую лікарю Скакун Т. М., медсестрі Оксані та команді ОН Клінік за надзвичайно уважне та турботливе ставлення та ефективне вирішення проблем!
Анна
Біла Церква, 22.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Нам важливо знати думку наших пацієнтів про обслуговування у нашій клініці. Ми раді знати, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом лікаря Тетяни Миколаївни. Щиро зичимо Вам міцного здоров'я та дякуємо за відгук.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все дуже сподобалось
Serhii
Біла Церква, 21.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за висловлену думку, ми раді що Вам сподобалось у клініці. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування екземи у лікаря-дерматолога Скакун Т. М. Отримала ефект від лікування по закінченню програми, шкіра гладенька, висипання більше не турбують. Лікар дуже уважна та провела максимально повне обстеження. Медсестра Оксана також надзвичайно уважна та турботлива. Щиро дякую справжньому професіоналу Скакун Т. М. та команді ОН Клінік.
Сломчинська Анна
Біла Церква, 21.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Ми вдячні Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своїми враженнями. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування та результатом отриманого лікування. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо!
Анна
Біла Церква, 14.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за вибір нашої клініки, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую клініці та лікарю Скакун Т.М. Одразу відчувається професіоналізм та досвід лікаря. Клініка чудова, працює навіть під час вітряних відключеннях світла (мають генератор). Все організовано на вищому рівні, окрема подяка за пунктуальність.
Іван Козак
Біла Церква, 09.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо, що знайшли можливість публічно відзначити роботу нашої клініки та лікаря. Ми раді, що Вам сподобалась якість обслуговування. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми є ВПО і для нас не передбачено знижок. Хотілося б щоб їх передбачили для таких людей. Все інше сподобалося.
Ірина
Біла Церква, 06.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Нам важливо знати зворотній зв'язок від наших реальних пацієнтів. Актуальна інформація про наявну додаткову лояльність розміщена на нашому офіційному сайті onclinic.ua, наразі іншого не передбачено. Зичимо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за чудове та якісне лікування)))дуже чудовий і привітний персонал)))і величезне дякую лікарю дерматологу Скакун Тетяні Миколаївні за професійне лікування)))
Вікторія
Біла Церква, 15.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за неодноразові відгуки про роботу наших клініки та спеціалістів. Нам приємно знати, що Вам сподобалось обслуговування у клініці, а головне - що Ви повністю задоволені результатом лікування. Завжди будемо раді Вас бачити у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже незадоволений роботою відділення. Я розумію, що зараз тяжкий час і є складності с постачанням електроенергії, але це не може бути аргументом того, щоб не попередити клієнта о неможливості лікування тим чи іншим приладом. Звичайно при процедурах лікування потрібно світло (струм в розетці), але якщо ви приймаєте пацієнтів і берете за це гроші, надайте необхідний сервіc, або зачиняйтесь. А то схема дуже непогана - до вас їде пацієнт в надії на лікування та витрачає свій час та гроші на бензин (поїздка здалеку) , а ваші працівники його відшивають аргументуючи тим що нема світла. Так навіщо ви записуєте на прийом? Чим ви займаєтесь? Озвучте всі можливості поліклініки завчасно, щоб не витрачати часу на відвідування поліклініки. У вас є для цього адміністратори, щоб розмовляти с клієнтами і надавати їм інформацію у ПОВНОМУ обсязі - телефону працюють навіть коли вимикають світло. По підсумку - витрачено пів дня на те щоб доїхати, приблизно 800 грн на витрати на бензин та відвідуванню лікаря - 350 грн, а результата ніякого нема, тому що світла нема, ще й прилетіло в мій адрес, що "чого я взагалі хочу, зараз війна і літають бомби" - дуже крутий аргумент замість вирішування питань компетенції вашої лікарні. Невже так складно розмовляти с клієнтами та попереджувати їх за можливі форсмажори?! І головне питання, чому у вас в лікарні всі думають за себе, а на пацієнта та на його витрати начхати?
Степан
Біла Церква, 08.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Степан. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми ведемо предметний розбір ситуації тільки особисто з пацієнтом клініки, наразі яким Ви не є. Якщо у реального пацієнта є конкретні претензії до клініки або лікарів - можна особисто звертатись до Служби контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми залюбки допоможемо у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням у наших клініках. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємне спілкування, все розумно пояснили, якщо потрібно, заспокоюють. Рекомендую лікаря проктолога Бабак Миколу Володимировича. Дуже задоволена.
Мар'яна
Біла Церква, 17.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мар'яно. Вдячні Вам за відгук та висловлену думку. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря. Бажаємо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, я була у вас на прийомі поставили діагноз псоріаз, здавала аналізи, Ви сказали, що все добре, потрібно звернутися до гінеколога, звернулася теж здавала аналізи і теж аналізи в порядку. Користувалася лосьйоном Елоком 6 днів, і кремом дермовейт, місяць зміни були, а ось пару днів назад знову появилося почервоніння та корочки. Підкажіть, що робити в даній ситуації?
Альона Женжера
Біла Церква, 10.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. На жаль, ми не змогли зв'язатись з Вами телефоном - абонент недоступний. Для продовження діалогу просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найжахливіший Центр у якому я був, обдирають до нитки. Зайшов зняти шви, погодився на перев'язку, припускав, що це серйозний заклад, а там виявилися сидять шахраї, які за зняття швів і ліплення двох пластирів здирають 780 грн. Нікому не раджу сюди ходити. Ще й з приводу цінника ставлять перед фактом після роботи і дописують консультацію якої я не потребував. Краще вже звертатися до місцевих поліклінік де вас за таку ціну на руках носитимуть, а не обдиратимуть у десятикратному розмірі!!! Якби можна було поставити нуль, я б його поставив не замислюючись! А лікар (чоловік), як тільки я почав розбиратися чому така ціна втік з кабінету і не повернувся! Тому хто до своїх коштів ставиться трепітно, раджу оминати це місце стороною.
Сергій
Біла Церква, 04.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що оплата за надані послуги проведена коректно згідно затвержденого прайсу. Зазвичай пацієнти свідомо обирають користуватись або ні платними медичними послугами, оплата проводиться в добровільному порядку. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Зичимо міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре.
Андрій
Біла Церква, 28.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Вдячні за вашу думку, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.