Logo
0 800 30 11 77
Был на приеме у доктора Чернийчука Ю.Ю. Врач внимательно отнесся ко мне. Расспросил о причинах визита. Задавал наводящие вопросы. Все это проходило в вежливой форме. Определил первичные процедуры и назначил следующее посещение для определение хода лечения.
Валентин
Одеса, 19.04.2024
Оцінка:
...
Вікторія
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обурює що адміністрація не дає жодного зворотного зв'язку. Звернення залишали кілька разів.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня. Служба контролю якості проводить предметний розбір звернень особисто з пацієнтами. Медична інформація пацієнта являється конфіденційною і не надається третім особам. Якщо особисто у пацієнта є будь-які претензії чи побажання — ми допоможемо розібратись у ситуації і вирішити питання. Для цього очікуємо звернення особисто від пацієнта на номер Служби контролю якості 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, Дідіченко Юлії Олександрівні, за гарну роботу та професіоналізм
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар уролог Главацький Ігор, некоректно працює . 16.02.2024 була онлайн консультація , де лікар мав на основі зданих аналізів призначити лікування , але він у телефонному режимі сказав , що все в принципі добре , але потрібно щоб пацієнт прийшов ще особисто та вже потім вони все обговорять . Питання : чому лікар не призначив лікування ? Чому поставив консультативний висновок не повідомивши це пацієнту? Навіщо призначати додатково оплачуваний візит ? Я вимагаю , щоб інший лікар переглянув аналізи та призначив лікування Очікую зворотній зв’язок на номер 0996765709
Вадим
Оцінка:
Доброго дня. Служба контролю якості проводить предметний розбір звернень особисто з пацієнтами. Медична інформація пацієнта являється конфіденційною і не надається третім особам. Якщо особисто у пацієнта є будь-які претензії чи побажання - ми допоможемо розібратись у ситуації і вирішити питання. Для цього очікуємо звернення особисто від пацієнта на номер Служби контролю якості 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поблагодарить доктора уролога Стайкова Владимира Викторовича. Замечательный доктор, специалист своего дела. Очень добрый, приветливый человек. Успокоит больного, все подробно расскажет. Выходишь с кабинета его уже наполовину здорова, только от его слов. Такие люди должны работать в медицине. Спасибо вам доктор!
Наталья
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Стайкова Володимира Вікторовича. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Чернійчука Юрія Юрійовича. Лікар кваліфікований, задоволений прийомом. Раджу всім. Обслуговування на вищому рівні.
Влад
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чернійчука Юрія Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась клініка, гарне відношення, персонал уважний. Лікар Грейліх Денис Андрійович дуже уважний.
Лілія
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені спілкуванням з нашим персоналом та результатом звернення до нашого лікаря Грейліха Дениса Андрійовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У клініку звернулася вперше, не шукала якогось конкретного лікаря за відгуками чи з великим досвідом, записалася до вільного у зручний для мене час. Дуже рада, що потрапила до Єлизавети Ігорівни Гарьковець. Молодий фахівець, проте чудово знає свою справу, дуже уважна до пацієнта та його проблеми. Єлизавета Ігорівна проконсультувала, потім прооперувала, дала слушні професійні поради для періоду реабілітації після оперативного втручання. Дякую Єлизаветі Ігорівні за професіоналізм, чуйність та людяність!
Алла
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Гарьковець Єлизаветі Ігорівні. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасний лікар. Легко знайшли спільну мову, допоміг із проблемою і дав корисну пораду. Усім рекомендую
Чебан Костянтин
Оцінка:
Доброго дня, Костянтине. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Стайковим Володимиром Вікторовичем. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був сьогодні на консультацію у лікаря Чернійчука Ю.Ю. Консультацією задоволений. Пройшов лікування, воно було успішним. Лікар доступно пояснив лікування та комфортно проводив процедури. Дякую.
В'ячеслав
Оцінка:
Доброго дня, В'ячеславе. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чернійчука Юрія Юрійовича. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив лікування в ОН Клінік на Таїрова у Чернійчука Ю.Ю. Залишився максимально задоволений. Професіоналізм лікаря відчувався одразу, приємний у спілкуванні, доступно все пояснював.
Євген
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Вдячні за високу оцінку рівня професіоналізму нашого лікаря Чернійчука Юрія Юрійовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.