Logo
0 800 30 11 77
Все було добре. Лікар сподобався. Зробив лікування якісно та швидко наш лікар Вітюк А.О.
Дарʼя
Оцінка:
Доброго дня, Дарʼє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вітюк Анни Олегівни. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо Горошко Олені Миколаївні, лікар-професонал, людина із щирою душеї, дуже уважна до пацієнтів. Залишились задоволені відвідуванням лікаря та клініки.
Прокопенко Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я відвідала лікаря Горошко Олену Миколаївну і дуже була задовільна підходом до пацієнта, дуже гарний лікар, приємна людина, гарне обслуговування. Дуже доступно описала мій діагноз, розписала усі ліки, які мені потрібні для дальнійшого мого лікування. В цілому я дуже задоволена лікарем. Дякую дуже за такий приємний прийом. До такого лікаря хочеться приходити, це дуже приємна людина і професійний лікар.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Горошок О.М. дуже сподобалася як професіонал, сподобався підхід. Дякую.
Поліна
Оцінка:
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку ОН Клінік за прекрасну роботу і обслуговування. Бажаю Вашій клініці процвітати, і допомагати хворим людям.
Лариса
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро вдячні за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Можу сказати лікар з великої букви, дерматолог Нерубащенко Світлана Вікторівна. Дуже компетентна, не один рік з нею знайома, яка знаходить підхід до кожного пацієнта. Завжди на зв'язку та слідкує за ходом лікування. Найголовніше що без гормональних препаратів. Наразі, я впевнена в данному лікарі. Довіра найголовніше. Рекомендую.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Нерубащенко Світлани Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми з чоловіком хочемо висловити глибоку подяку лікарю-дерматологу Горошко Олені Миколаївні. Вона дуже чуйна й уважна до відвідувачів. У неї є величезне бажання допомогти своїм відвідувачам. Спасибі.
Надя
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Горошко Олені Миколаївні. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити велику подяку докторам та клініці «ОН Клінік» на Таїрово. Тут дійсно пропонують якісне лікування. Мою проблему вирішили в найкоротший термін. А також подяка медперсоналу, який вміє оптимізувати час пацієнта. УЗД, інші процедури та прийом лікаря можна пройти за одне відвідування клініки і не тільки в будні дні, але і в суботу та неділю. Дуже зручно. Сервіс обслуговування на висоті!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців та задоволені якістю сервісу. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарний доктор
Данил
Оцінка:
Доброго дня, Даниле. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у лікаря дерматолога Горошко Олени Миколаївни. Дуже задоволений лікуванням!Неодноразово звертався к іншим дерматологам, але мою проблему зі шкірою змогла вирішити тільки Олена Миколаївна. Велике дякую їй за це!!!
Ілля
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобалося все
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дерматолог Нерубащенко Світлана Вікторівна поставила абсолютно неправильний діагноз. З порога без аналізів було встановлено діагноз і призначено лікування+здати купу (як потім виявилося непотрібних) аналізів. 1 з них здавати тільки у них у клініці. Мазь(не дешеву) я звичайно відразу купила, щоб почати лікування швидше, але діагноз без аналізів викликав сумніви. Звернулась до лікаря в іншій поліклініці, здала перший необхідний аналіз (зішкріб) Світлана Вікторівна його не призначала здати. Цей аналіз показав абсолютно інший діагноз, далі було призначено лікування – вже є позитивним результатом. Висновок: некваліфікований лікар дерматолог в клинки і суцільна викачування грошей.
Віолетта
Оцінка:
Доброго дня, Віолетто. Хочемо зазначити, що під час первинного прийому лікар проводить профільний огляд, на підставі об'єктивних клінічних даних встановлює попередній діагноз та визначає подальшу тактику, в тому числі обсяг додактових обстежень та за необхідності симптоматичну терапію. Для отримання зворонього зв'язку за Вашим зверненням просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.