Logo
0 800 30 11 77
...
Жемчужная
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у дерматолога Горошко Олени Миколаївни! Велика вдячність їй за лікування моєї проблеми! Лікувалися у різних дерматологів, але не було ефекту!
Ілля
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Вітюк Анна Олегівна, дуже приємний лікар , все чітко пояснила по лікуванню , за її вказівками все пройшло за 4 доби , дуже уважна и приємна людина, я задоволена її роботою
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вітюк Анни Олегівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Горошко Олени Миколаївни! Якщо ви хочете діагноз "пальцем у небо", то вам до цього лікаря! Поставила неправильний діагноз, налякала, зі словами - "з огляду на свій досвід я і так бачу, що це псоріаз", без аналізів, зішкріб навіть не призначила! І природно крапельниці, гормональні препарати. Навіть не уявляю що б було з моєю шкірою, якби я лікувалася у вас!!! Я зважилася піти до інших лікарів, була у двох, діагноз - звичайна алергія. Моєму гніву немає меж! Я буду скаржитися і далі! На вас і вашого лікаря!
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Лікар на підставі об'єктивних клінічних даних надає пацієнту рекомендації щодо подальшої тактики діагностично-лікувальних дій відповідно до стану здоров'я на момент звернення. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Зазначаємо, що на даний момент ми не отримали від Вас обіцяного альтернативного висновку з іншою думкою фахівця. Для продовження конструктивного діалогу та розбору ситуації очікуємо на документ. Зичимо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, вдячна всім працівникам за хороший прийом на рецепшині, а особливо Грінченко Максиму Олександровичу, а також врачу-дерматологу Горошко Олені Миколаївні. Прийшовши перший раз на прийом, можна зрозуміти, що Олена Миколаївна хороший лікар і дуже рада я що потрапила до неї і буду в цій клініці продовжувати проходити лікування. Всім працівникам клініки хороших мирних днів.
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу наших фахівців. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я була на прийомі у лікаря Горошко О.М., яка мене проконсультувала і дуже делікатно видалила папіломи на шиї та грудях. Процедура була безболісною, тому що мені запропонували анестезію. Усе пройшло чудово, очікую на загоєння і красиву шкіру. Дякую Горошко Олені Миколаївні, знайомством дуже задоволена.
Инна.
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було добре. Лікар сподобався. Зробив лікування якісно та швидко наш лікар Вітюк А.О.
Дарʼя
Оцінка:
Доброго дня, Дарʼє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вітюк Анни Олегівни. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо Горошко Олені Миколаївні, лікар-професонал, людина із щирою душеї, дуже уважна до пацієнтів. Залишились задоволені відвідуванням лікаря та клініки.
Прокопенко Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я відвідала лікаря Горошко Олену Миколаївну і дуже була задовільна підходом до пацієнта, дуже гарний лікар, приємна людина, гарне обслуговування. Дуже доступно описала мій діагноз, розписала усі ліки, які мені потрібні для дальнійшого мого лікування. В цілому я дуже задоволена лікарем. Дякую дуже за такий приємний прийом. До такого лікаря хочеться приходити, це дуже приємна людина і професійний лікар.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Горошок О.М. дуже сподобалася як професіонал, сподобався підхід. Дякую.
Поліна
Оцінка:
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку ОН Клінік за прекрасну роботу і обслуговування. Бажаю Вашій клініці процвітати, і допомагати хворим людям.
Лариса
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро вдячні за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Можу сказати лікар з великої букви, дерматолог Нерубащенко Світлана Вікторівна. Дуже компетентна, не один рік з нею знайома, яка знаходить підхід до кожного пацієнта. Завжди на зв'язку та слідкує за ходом лікування. Найголовніше що без гормональних препаратів. Наразі, я впевнена в данному лікарі. Довіра найголовніше. Рекомендую.
Тетяна
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Нерубащенко Світлани Вікторівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги дерматолога в Одесі

Консультація лікарів в «ОН Клінік Одеса»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

УЗД

Точна ультразвукова діагностика органів і систем. Останні моделі УЗД-апаратів.
Детальніше про відділення

Офтальмологія

Діагностика та лікування порушень зору у дорослих і дітей. Підбір засобів для зору.
Детальніше про відділення

Фізіопроцедури

Використання ультразвуку, ультрафіолету, магнітного поля, гірудотерапії і інших методик за напрямками.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.