Видалення родимок в Одесі

Родимки бувають різними за кольором (червонi  -  ангiоми), за формою і за походженням. Деякі з них прикрашають обличчя або тіло, деякі, навпаки, дуже сильно псують зовнішній вигляд. Мало того, родимки можуть перероджуватися (перетворюватися в злоякісне утворення). Найсильнішим поштовхом для цього служить надмірне перебування на сонці. При цьому треба зауважити, що критичний поріг інсоляції для кожної людини різний. Визначити його досить складно, тому потрібно керуватися загальним положенням про те, що тривале перебування на сонці нікому не приносить користі.

Перетворитися на злоякісне новоутворення родимка може в період гормональної перебудови всього організму, наприклад, під час вагітності. Часто травма родимки здатна привести до її переродження. Що ж робити в таких випадках?

Коли позбавляються від родимок?

Якщо ваша родимка раптом сильно збільшилася в розмірах, змінила колір, стала кровоточити, свербіти або хворіти, в таких випадках фахівці медичного центру «ОН Клінік Одеса» призначають радіохвильове видалення родимок. Це найефективніший і безболісний метод позбутися їх.

Скільки коштує видалення родимки? Ціна процедури невелика, триває вона не довго і не викликає у пацієнта особливого дискомфорту. За допомогою апарату «Сургітрон» формуються радіохвилі спеціальної частоти, які розкладають тіло родимки і на її місці утворюється корочка, під якою формується здорова і чиста шкіра. В даний час методів видалення родимок безліч, але саме радіохвильової метод заслужено визнаний найефективнішим.

Де видаляють родимки в Одесі?

Видалення плоских родимок в Одесі найчастіше виконують досвідчені дерматологи «ОН Клінік Одеса». Вони працюють оперативно і професійно, тому більшість призначень по видаленню здійснюється саме цим медичним центром. Наші фахівці віртуозно видаляють родимки на обличчі, на шиї, а також на будь-яких ділянках тіла.

Савкун Вікторія Валеріївна
Савкун Вікторія Валеріївна
Лікар відділення дерматології

Вартість видалення родимок у Одесі

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Одеса

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Одесі

Була у Анастасії Калашникової. Збентежило що стаж маленький,але ризикнула у мене був дерматит та екзема. Прописала таблетки, мазь, так, теж збентежило направлення на купу аналізів і узі, але це заробіток клініки, тому здебільшого і виписують. Далі не зверталася, аналізи не бачила сенсу здавати і завдяки мазі і таблеткам все загоїлося...
Анна , 25.05.2022. Показати відповідь
Оцінка: