0 800 30 17 30

Дерматоскопія в Одесі

Дерматоскопія - неінвазивний метод діагностики поверхні шкіри, що дозволяє ретельно вивчати шкірні новоутворення. Зараз дерматоскопія - досить широко застосовуваний діагностичний метод. Близько 10-ти років тому було неможливим проводити обстеження проблемних ділянок шкіри без болю і операційного втручання.

Дерматоскопія дозволяє на ранніх стадіях встановити меланому, вивчити підозрілі плями та різні утворення на шкірі. Такий метод передбачає візуальне обстеження, для його проведення не використовується анестезія.

Суть методики проста - після багаторазового оптичного збільшення на дерматоскопі, на монітор комп'ютера виводиться цифрове зображення родимки або підозрілого шкірного утворення. Дерматолог оглядає колір досліджуваного об'єкта, його форму і розмір.

За появи нових родимок, різних потемнінь на шкірі, зверніться до дерматолога в «ОН Клінік Одеса». Дерматоскопія не відніме багато вашого часу, але пройшовши її, ви зможете бути впевнені у власному здоров'ї.

У медичному центрі «ОН Клінік Одеса» ви можете зробити дерматоскопію в будь-який зручний час з понеділка по суботу. Для запису на прийом достатньо зателефонувати за номером (0482) 32-8888 або заповнити форму запису на сайті. Кваліфікований лікар-дерматолог надасть вам вичерпну консультацію, а за потреби призначить комплексне лікування.

Савкун Вікторія Валеріївна
Савкун Вікторія Валеріївна
Лікар відділення дерматології

Вартість прийому лікарів у Одесі

Виклик лікаря дерматовенеролога додому
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Одеса

Відгуки про дерматологах ОН Клінік у Одесі

Добрий день. Хочу подякувати дерматологу Горошко Олені Миколаївні. Лікар-професіонал, який уважно вислухає скарги, призначить необхідні обстеження і правильне лікування. Лікування пройшло успішно і в короткі терміни. Дуже чуттєва і чуйна. Дякую за допомогу та увагу!!!
Зінаїда , 25.12.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30; Сб: 9:00 - 17:00; Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.