Logo
0 800 30 17 30

Лікування гострого і хронічного дерматиту в Одесі

Що таке дерматит?

Дерматит є досить поширеним шкірним захворюванням, яке зазвичай є наслідком алергічної реакції організму на ті чи інші компоненти. На розвиток цього захворювання можуть впливати різні чинники, включаючи медикаменти та харчові продукти, здатні спровокувати почервоніння і свербіння шкірних покривів.

Причини дерматиту

Найчастіше дерматит виникає після контакту шкіри з різними хімічними речовинами, зокрема косметикою, яка нерідко містить в собі токсини.

Крім цього, причиною розвитку дерматиту можуть стати сонячні промені або пилок рослин, що також призводить до алергічних шкірних висипань.

Дерматит має гострий запальний характер і на початковій стадії проявляє себе як звичайне почервоніння шкіри. Однак якщо дія алергену триває, то уражені ділянки шкіри починають пекти та свербіти, вкриваються пухирями і набрякають.

Що буде, якщо не лікувати?

Якщо після цього не вжити екстрених заходів і не звернутися за допомогою до медиків, то на тлі тривалої інтоксикації організму бульбашки на шкірі лопаються, утворюючи кровоточиві виразки з нагноєнням, які дуже погано піддаються загоєнню. Причому залежно від типу захворювання дерматит може вражати різні ділянки тіла, включаючи руки, ноги, тулуб і обличчя.

Діагностика дерматиту в медичному центрі «ОН Клінік Одеса»

За контактного дерматиту встановити причину розвитку захворювання не становить труднощів, адже пацієнти в більшості випадків можуть легко відповісти на питання, які хімічні препарати або косметичні засоби використовували. Те ж саме стосується і фотоконтактного дерматиту, який розвивається після перебування на відкритому сонці. Однак якщо йдеться про харчовий дерматит, то для визначення продуктів харчування, які викликали алергічну реакцію, дуже часто доводиться проводити додаткові лабораторні дослідження.

дерматоскоп для діагностики дерматиту в медичному центрі ОН Клінік Одеса

дерматоскоп для діагностики дерматиту в медичному центрі ОН Клінік Одеса

Лікування дерматиту в медичному центрі «ОН Клінік Одеса»

Основне завдання під час лікування дерматиту зводиться до того, щоб захистити пацієнта від джерела подразнення, що є причиною виникнення алергічної реакції. Після цього дерматологи «ОН Клінік Одеса» зазвичай радять пацієнтам пройти курс лікування антигістамінними препаратами. Паралельно для більш швидкого загоєння шкірних покривів ми використовуємо ефективні мазі вітчизняного та імпортного виробництва, які допомагають зняти свербіння і больові відчуття. Також для лікування дерматиту в нашому центрі сьогодні з успіхом використовуються фізіопроцедури (плазмолiфтинг), які допомагають прискорити процес одужання наших пацієнтів.

Горошко Олена Миколаївна
Горошко Олена Миколаївна
Лікар відділення дерматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування дерматиту у Одесі

Виклик лікаря дерматовенеролога додому
1500 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Одеса

Відгуки про лікарів-дерматологів у Одесі

Дякуємо Горошко Олені Миколаївні, лікар-професонал, людина із щирою душеї, дуже уважна до пацієнтів. Залишились задоволені відвідуванням лікаря та клініки.
Прокопенко Світлана , 08.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні я відвідала лікаря Горошко Олену Миколаївну і дуже була задовільна підходом до пацієнта, дуже гарний лікар, приємна людина, гарне обслуговування. Дуже...
Ірина , 13.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Горошок О.М. дуже сподобалася як професіонал, сподобався підхід. Дякую.
Поліна , 18.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити величезну подяку ОН Клінік за прекрасну роботу і обслуговування. Бажаю Вашій клініці процвітати, і допомагати хворим людям.
Лариса , 02.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Можу сказати лікар з великої букви, дерматолог Нерубащенко Світлана Вікторівна. Дуже компетентна, не один рік з нею знайома, яка знаходить підхід до кожного пац...
Тетяна , 29.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Ми з чоловіком хочемо висловити глибоку подяку лікарю-дерматологу Горошко Олені Миколаївні. Вона дуже чуйна й уважна до відвідувачів. У неї є величезне бажання...
Надя , 28.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу виразити велику подяку докторам та клініці «ОН Клінік» на Таїрово. Тут дійсно пропонують якісне лікування. Мою проблему вирішили в найкоротший термін. А та...
Ольга , 28.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Гарний доктор
Данил , 02.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.