Logo
0 800 30 17 30

Обстеження і діагностика в дерматології в Одесі

В наші дні захворювання шкіри зустрічаються досить часто, і їх джерелом можуть бути не тільки віруси або грибок, а й різні зовнішні чинники, від токсичних хімічних речовин до ультрафіолету. У будь-якому випадку, найменші ознаки роздратування шкірних покривів, що супроводжуються сверблячкою або болем, є досить вагомою підставою для того, щоб звернутися за допомогою до дерматолога. Адже навіть звичайна і, здавалося б, нешкідлива екзема згодом може перетворитися в меланому, і тоді позбутися від недуги, що представляє серйозну загрозу для життя будь-якої людини, буде практично неможливо.

Сьогодні у відділенні дерматології «ОН ​​Клінік Одеса» для діагностики шкірних захворювань використовуються найсучасніші методики і новітнє обладнання.

При первинному візиті до лікаря-дерматолога наші пацієнти проходять:

  • візуальний огляд шкірних покривів:
  • цифрова дерматоскопія (за показаннями), завдяки якій верхній шар епідермісу виводиться на монітор комп'ютера в багаторазовому збільшенні. Ця методика дозволяє не тільки більш точно визначити тип захворювання шкіри, але і виявити наявність онкології на ранніх стадіях, коли шанси на успішне лікування даного захворювання досить великі.
  • проби на чутливість до різних лікарських препаратів, що дозволяє згодом вибрати найбільш щадний і ефективний метод лікування недуги.

дерматоскоп для діагностики в дерматології в медичному центрі ОН Клінік Одеса

дерматоскоп для діагностики в дерматології в медичному центрі ОН Клінік Одеса

Варто також відзначити, що досвідчені і висококваліфіковані фахівці нашого центру приділяють особливу увагу симптомам, які супроводжують розвиток дерматологічних захворювань. Адже в деяких випадках їх причиною є поєднання відразу декількох факторів.

Наприклад, креми для рук з морської води або туалетного мила, що містить в собі токсичні добавки, і прямого впливу на шкіру сонячних променів. Для того, щоб правильно вибрати варіант лікування дерматиту, необхідно врахувати кожну дрібницю і, в першу чергу, усунути джерело, яке спровокувало розвиток захворювання. Фахівці медичного центру блискуче справляються з подібними завданнями, без праці визначаючи фактори, які спровокували розвиток недуги.

Але при цьому необхідно пам'ятати, що за добу перед обстеженням у дерматолога для точної і безпомилкової діагностики на уражені ділянки епідермісу не слід наносити лікарські або косметичні препарати.

Підготовка до обстеження

За добу до прийому рекомендується не наносити косметичні та лікарські засоби на уражені ділянки тіла.

Горошко Олена Миколаївна
Горошко Олена Миколаївна
Лікар відділення дерматології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість консультації дерматолога у Одесі

Виклик лікаря дерматовенеролога додому
1500 грн
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Одеса

Відгуки про лікарів-дерматологів у Одесі

Дякуємо Горошко Олені Миколаївні, лікар-професонал, людина із щирою душеї, дуже уважна до пацієнтів. Залишились задоволені відвідуванням лікаря та клініки.
Прокопенко Світлана , 08.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сьогодні я відвідала лікаря Горошко Олену Миколаївну і дуже була задовільна підходом до пацієнта, дуже гарний лікар, приємна людина, гарне обслуговування. Дуже...
Ірина , 13.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Горошок О.М. дуже сподобалася як професіонал, сподобався підхід. Дякую.
Поліна , 18.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу висловити величезну подяку ОН Клінік за прекрасну роботу і обслуговування. Бажаю Вашій клініці процвітати, і допомагати хворим людям.
Лариса , 02.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Можу сказати лікар з великої букви, дерматолог Нерубащенко Світлана Вікторівна. Дуже компетентна, не один рік з нею знайома, яка знаходить підхід до кожного пац...
Тетяна , 29.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Ми з чоловіком хочемо висловити глибоку подяку лікарю-дерматологу Горошко Олені Миколаївні. Вона дуже чуйна й уважна до відвідувачів. У неї є величезне бажання...
Надя , 28.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу виразити велику подяку докторам та клініці «ОН Клінік» на Таїрово. Тут дійсно пропонують якісне лікування. Мою проблему вирішили в найкоротший термін. А та...
Ольга , 28.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Гарний доктор
Данил , 02.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.