Logo
0 800 30 11 77
Дуже подобається Гомберг М.В. приємна, спокійна і головне чудовий спеціаліст. Дуже уважна до деталей, делікатна у поводженні з пацієнтом. Відвідуємо її з 2021 року і ходимо тільки до неї. Дякуємо за її роботу.
Єлизавета
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку про нашого лікаря Марину Валентинівну. Сподіваємось на продовження співпраці з Вами і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Гомберг Марина Валентинівна сподобалася. Спокійна, ввічлива. Все пояснила.
Юлія
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гомберг Марини Валентинівни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до двух лікарів, дитячого гінеколога Гомберг Марини Валентинівни та дерматолога Устинської Інни Іванівни. Прийомами у лікарів залишились дуже задоволені, адже спеціалісти висококваліфіковані, уважні. Особливо я, як мама, переживала за відвідування дитячого гінеколога, адже доньці 12 років, а для неї це вперше, але Марина Валентинівна настільки професійно попроцювала з моєю донькою, що у неї немає ніякого страху, і багато речей мені, як мамі, уже не потрібно їй роз'яснити, за мене це зробив лікар, якому ми дуже вдячні.
Олена
Миколаїв, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи наших спеціалістів. Нам приємно, що наші лікарі змогли виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Гомберг М. В., дитячий гінеколог, дуже сподобалася як спеціаліст. В першу очередь заспокоїла мене як маму, розказала все детально і зрозуміло, нічого зайвого не прописала. Уважно вислухала, дала хороші рекомендації. Сподобалася як людина і як лікар, буду рекомендувати всім знайомим і друзям.
Тетяна
Миколаїв, 10.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Гомберг Марини Валентинівни. Спеціалісти «ОН Клінік» добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням усіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.