Logo
0 800 30 11 77
...
Рипянчин Василь Васильович
Миколаїв, 16.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика вдячність за професіоналізм та турботливе ставлення Шумовській А.Г. Консультацією задоволений, рекомендації прийняв до уваги. Рекомендую всім цього спеціаліста та клініку!
Олександр
Миколаїв, 09.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Шумовської Анфіси Георгіївни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Панкратовій Н.Г. за її професіоналізм. Консультація пройшла на високому рівні. Все зрозумів, буду притримуватись наданих рекомендацій лікаря з задоволенням. Дай Бог вам здоровʼя та вдячних пацієнтів!
Олександр
Миколаїв, 09.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Панкратової Наталії Григорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую медсестрам із КЗК за професіоналізм та турботливе ставлення. Потрапив на 2 зміни і залишився задоволений роботою спеціалістів: швидко, безболісно та з турботою. На всі питання надали відповідь. Велике дякую Антоніні, Аллі, Оксані за їх «золоті руки».
Олександр
Миколаїв, 09.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Будемо раді вітати у клініці. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я відвідую Onclinic довгий час, і завжди здаючи аналізи потрапляла в іншу зміну. 3.05.2024 прийшла в клініку в Миколаєві і саме ця здача аналізів була жахливою. Дівчина, яка брала кров з вени не дуже обережно і бережно до мене ставилась, на руці залишився великий синець, болить рука вже другий день. А дівчина, яка записувала данні та сиділа за компьютером хамка і невихована від слова зовсім. На моє питання, скільки будуть брати пробірок крові відповіла «скільки потрібно, скільки й візьмемо», і на питання скільки мл для кожної пробірки крові береться, відповіддю було «не переживайте, вам залишиться». Я більше ніколи не хочу потрапляти в цю зміну, і якби не кваліфіковані лікарі, узисти, і інший привітний персонал, я б ніколи сюди не повернулась.
Катерина
Миколаїв, 04.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо за дискомфорт. Хочемо зазначити, що технічні питання по процедурі венепункції в медичній практиці не рідкість, виключити які в повному обсязі не представляється можливим. Існують фізіологічні причини, які можуть вплинути на венозний доступ. Ми відповідально ставимося до підбору кадрів і оцінка роботи персоналу проводиться комплексно. Сподіваємось, що подальші звернення до нашої клініки будуть більш комфортними для Вас. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую! Лікаря Микитенко В.С. професіонал в своїй справі, анастезіолог та вся команда на вищому рівні!!! Дуже хвилювалась, перший раз проходила колоноскопію, але сором'язливість та страх залишились за дверима щойно ввійшла до кабінету. Ввічливі, чуйні, підтримали й допомогли в усьому, процедура пройшла безболісно. Отримала рекомендації від лікаря. РЕКОМЕНДУЮ !!!
Ганна
Миколаїв, 22.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічну відзначили високий рівень професіоналізму наших фахівців та чуйне ставлення до пацієнта. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні у мене пройшла, моя перша відеоконцультація з лікарем. Дуже не сподобалося те що, лікаря я чекала 15 хвилин. Всього на консультацію відводиться 20 хвилин. За 490 гривень, я отримала консультацію на 5 хвилин.
Ілона
Миколаїв, 19.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг є одним з наших пріоритетних завдань. Перепрошуємо за дискомфорт. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Прагнемо відновити Вашу довіру та сподіваємось на продовження співробітництва. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велику подякую висловлюю Шевченко Анатолію Андрійовичу за якісно проведену процедуру,масаж спини,За три сеанси вже є результати. І лікар завжди має гарний настрій ,а це неаби як впливає на стан пацієнта 👍
Вікторія
Миколаїв, 19.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого спеціаліста Шевченка Анатолія Андрійовича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже все сподобалось, все вчасно, узд зроблено і лікар кардіолог Коваленко В. Професіонально проконсультували. Буду звертатись
Ольга
Миколаїв, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємний лікар, якісне обслуговування ❤️
Катерина
Миколаїв, 15.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Стремедловської Анастасії Олександрівни. Справжній професіонал! Проконсультувала мене з усіх питань, дала рекомендації. Все швидко, ввічливо та з гарним настроєм.
Анастасія
Миколаїв, 12.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Стремедловської Анастасії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довелось шукати фахівця в проктології та мені порекомендували проконсультуватися у Шпака Володимира Володимировича. І наразі не виникло жодних сумнівів, що звернувся не даремно. Що здивувало, так це негативний відгук Тетяни. Адже в мене діаметрально протилежне враження про візит, операцію та післяопераційне ведення мене як пацієнта. Від самого початку і до тепер лікар був ввічливий та уважний до всіх моїх проблем. Операція була проведена досить швидко і професійно. Рекомендації від лікаря були чіткі, зрозумілі та дієві. І ось вже пройшло 2 післяопераційних візити і жодних нарікань. По переду ще декілька візитів, але вже, навіть, зараз я розумію, що мій вибір лікарів був на 100% вірний та я буду без жодних вагань рекомендувати Володимира Володимировича.
Сергій
Миколаїв, 05.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Вдячні, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Шпака Володимира Володимировича. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізм фахівця. Ми раді, що з допомогою нашого спеціаліста Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви маєте позитивний результат лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.