0 800 30 11 77
Я мама Артема і хочу написати про свої враження від лікаря гастроентеролога Микусько-Петрову Ольгу Зосимовну. В клініку звернулись з болем в животі, зробили відповідні аналізи призначені педіатром. Ольга Зосімовна нас прийняла з посмішкою. Поставила діагноз Диспепсія (цьому приділю особливу увагу. Диспепсія 8-мирічній дитині). Оскільки я не лікар то це відповідно мене не здивувало але дуже здивувало лікарів в яких ми були на прийомів згодом. Даний діагноз ставиться дітям раннього віку. Але це ще нічого. Вона призначила лікування на 10 днів. Проте болі стали частішими і більш різкішими, тому звернулись з направленням до неї в обласну дитячу лікарню, де вона працює, після чого вона призначила лише пробіотики та каплі від вздуття. Через три дні стало ще гірше і зранку ми примчали з болем до неї. Але вона не прийняла нас і навіть слухати не хотіла. Підходили тричі, дитина плакала від болю на лавочці в відділенні, а їй було байдуже. Тому це людина не лише поганий лікар але і байдужа та безсовісна. На даний час ми знайшли іншого лікаря але болі уже за час лікування в неї з'явились в районі шлунка, а при першому звернені були лише в районі пупка і слабкі. Тому категорично не рекомендую нікому Микусько-Петрову Ольгу Зосимовна. Бережіть своїх дітей, особливо від таких лікарів.
Артем
Миколаїв, 22.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що ми можемо предметно коментувати діяльність лікарів тільки в межах нашої клініки. Тому за діяльність спеціалістів в інших закладах не можемо нести відповідальність та впливати на хід подій. Кожен заклад має певні встановлені стандарти обслуговування пацієнтів, тому маршрут пацієнта в закладі визначається згідно правил. Кожен лікар має право на свою думку по лікувально- діагностичній тактиці, за яку несе відповідальність. В нашій клініці цілодобово працює контактний центр і є можливість у разі необхідності зв'язатися із лікуючим лікарем. У будь-якому випадку приносимо вибачення за дискомфорт, якщо він був під час звернення в нашу клініку. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у дитячого гастроентеролога Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Знайомі з доктором ще до роботи в даній клініці. Чудовий фахівець, уважна, чуйна. Спостерігаємося у неї протягом практично двох років. Одним словом - доктор від Бога. У даній клініки робили ще УЗД дитині у доктора Кузик І. В. Уважний, дуже грамотний фахівець. Клініка чудова, персонал уважний. Побажання, дисконтна карта)))
Тетяна
Миколаїв, 14.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук і Ваше об'єктивну думку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах клініки було для Вас ефективним і залишило тільки позитивні враження. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
У цю клініку потрапили вперше і випадково, але думаю, що станемо її постійними клієнтами. Дуже нам у Вас сподобалося, а саме: ввічливий персонал, швидке обслуговування, чистота в приміщенні. Для нас важливо, що в клініці на перший погляд є все для зручності відвідувачів. Ігрова зона дуже сподобалася нашій дитині, так, що навіть не хотів йти. В цілому з упевненістю можу сказати, що стала б рекомендувати вашу клініку своїм знайомим.
Ганна
Миколаїв, 24.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Дякуємо за відгук і Вашу довіру. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Були проблеми з харчуванням лікар відкоригувала все, дала дієту, якої потрібно дотримуватися. Були болі в животі. Лікар відповіла на всі питання, які мене цікавили. Доктор дуже приємна, з почуттям гумору і приємна людина. Персонал в клініці теж доброзичливий, милі дівчата на ресепшені.
Дар'я
Миколаїв, 19.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'я. Дякуємо за позитивний зворотній зв'язок. Ради знати, що наш фахівець змогла виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Також хочемо зазначити, що досягнення ефективного результату - це командна робота фахівця і пацієнта, адже невідступне виконання всіх лікарських приписів - одне з головних складових успішного лікування. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в ОН Клінік в дитяче відділення до гастроентеролога Мікусько-Петровій Ользі Зосімовні. Коли у батьків маленька дитина, хочеться для своєї дитини всього найкращого, і ми не пошкодували що записалися в ОН Клінік Миколаїв. Лікар уважна, все розповіла, чітко поставила діагноз - дисплазія жовчного міхура. Звернулися з висипом ще на тілі через харчування. Був поставлений діагноз - атопічний дерматит. Порадила консультації алерголога, розписала лікування, дієту, все дуже грамотно. Добре, що у нас в Миколаєві є така дитяча та доросла клініка, як ОН Клінік! Обслуговування на 100%.
Олександра
Миколаїв, 04.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександра. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасним обладнанням, яке використовується у нас в клініці, дозволяють отримати ефективний результат. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови перебування в клініці на всіх етапах для зручності кожного пацієнта. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувшись в мед заклад отримала кваліфіковану консультацію лікарів. Завжди професійно і уважно вислухають і відповідають на поставлені питання.
Ганна
Миколаїв, 21.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Будемо раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.