Logo
0 800 30 11 77
Сьогодні були на прийомі дитячого гастроентеролога Мікусько-Петрової О.З. дуже приємний розуміючий та чуйний лікар. Все розклала по поличках стосовно хвороби та лікування мого сина. Дуже сподобався лікар дитині, це дуже рідко буває.
Лілія
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем і Ви залишилися задоволені результатом звернення до Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я мама Артема і хочу написати про свої враження від лікаря гастроентеролога Микусько-Петрову Ольгу Зосимовну. В клініку звернулись з болем в животі, зробили відповідні аналізи призначені педіатром. Ольга Зосімовна нас прийняла з посмішкою. Поставила діагноз Диспепсія (цьому приділю особливу увагу. Диспепсія 8-мирічній дитині). Оскільки я не лікар то це відповідно мене не здивувало але дуже здивувало лікарів в яких ми були на прийомів згодом. Даний діагноз ставиться дітям раннього віку. Але це ще нічого. Вона призначила лікування на 10 днів. Проте болі стали частішими і більш різкішими, тому звернулись з направленням до неї в обласну дитячу лікарню, де вона працює, після чого вона призначила лише пробіотики та каплі від вздуття. Через три дні стало ще гірше і зранку ми примчали з болем до неї. Але вона не прийняла нас і навіть слухати не хотіла. Підходили тричі, дитина плакала від болю на лавочці в відділенні, а їй було байдуже. Тому це людина не лише поганий лікар але і байдужа та безсовісна. На даний час ми знайшли іншого лікаря але болі уже за час лікування в неї з'явились в районі шлунка, а при першому звернені були лише в районі пупка і слабкі. Тому категорично не рекомендую нікому Микусько-Петрову Ольгу Зосимовна. Бережіть своїх дітей, особливо від таких лікарів.
Артем
Миколаїв, 22.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що ми можемо предметно коментувати діяльність лікарів тільки в межах нашої клініки. Тому за діяльність спеціалістів в інших закладах не можемо нести відповідальність та впливати на хід подій. Кожен заклад має певні встановлені стандарти обслуговування пацієнтів, тому маршрут пацієнта в закладі визначається згідно правил. Кожен лікар має право на свою думку по лікувально- діагностичній тактиці, за яку несе відповідальність. В нашій клініці цілодобово працює контактний центр і є можливість у разі необхідності зв'язатися із лікуючим лікарем. У будь-якому випадку приносимо вибачення за дискомфорт, якщо він був під час звернення в нашу клініку. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у дитячого гастроентеролога Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Знайомі з доктором ще до роботи в даній клініці. Чудовий фахівець, уважна, чуйна. Спостерігаємося у неї протягом практично двох років. Одним словом - доктор від Бога. У даній клініки робили ще УЗД дитині у доктора Кузик І. В. Уважний, дуже грамотний фахівець. Клініка чудова, персонал уважний. Побажання, дисконтна карта)))
Тетяна
Миколаїв, 14.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук і Ваше об'єктивну думку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах клініки було для Вас ефективним і залишило тільки позитивні враження. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
У цю клініку потрапили вперше і випадково, але думаю, що станемо її постійними клієнтами. Дуже нам у Вас сподобалося, а саме: ввічливий персонал, швидке обслуговування, чистота в приміщенні. Для нас важливо, що в клініці на перший погляд є все для зручності відвідувачів. Ігрова зона дуже сподобалася нашій дитині, так, що навіть не хотів йти. В цілому з упевненістю можу сказати, що стала б рекомендувати вашу клініку своїм знайомим.
Ганна
Миколаїв, 24.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Дякуємо за відгук і Вашу довіру. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Мікусько-Петрової Ольги Зосімовни. Були проблеми з харчуванням лікар відкоригувала все, дала дієту, якої потрібно дотримуватися. Були болі в животі. Лікар відповіла на всі питання, які мене цікавили. Доктор дуже приємна, з почуттям гумору і приємна людина. Персонал в клініці теж доброзичливий, милі дівчата на ресепшені.
Дар'я
Миколаїв, 19.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'я. Дякуємо за позитивний зворотній зв'язок. Ради знати, що наш фахівець змогла виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Також хочемо зазначити, що досягнення ефективного результату - це командна робота фахівця і пацієнта, адже невідступне виконання всіх лікарських приписів - одне з головних складових успішного лікування. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в ОН Клінік в дитяче відділення до гастроентеролога Мікусько-Петровій Ользі Зосімовні. Коли у батьків маленька дитина, хочеться для своєї дитини всього найкращого, і ми не пошкодували що записалися в ОН Клінік Миколаїв. Лікар уважна, все розповіла, чітко поставила діагноз - дисплазія жовчного міхура. Звернулися з висипом ще на тілі через харчування. Був поставлений діагноз - атопічний дерматит. Порадила консультації алерголога, розписала лікування, дієту, все дуже грамотно. Добре, що у нас в Миколаєві є така дитяча та доросла клініка, як ОН Клінік! Обслуговування на 100%.
Олександра
Миколаїв, 04.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександра. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасним обладнанням, яке використовується у нас в клініці, дозволяють отримати ефективний результат. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови перебування в клініці на всіх етапах для зручності кожного пацієнта. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувшись в мед заклад отримала кваліфіковану консультацію лікарів. Завжди професійно і уважно вислухають і відповідають на поставлені питання.
Ганна
Миколаїв, 21.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Будемо раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.