0 800 30 11 77
Проходив прийом у гастроентиролога в Кропивницькомму відділені ОН клінік. Лікар Саковніч Інна Ігорівна. Дуже задоволенний. Був два рази на прийомі і робив аналіз біопсії. Лікар уважний , професійний рівень високій. Гарне ставлення. Дуже задоволенний рівнем прийому і ставленням. Дякую усьму персоналу ОН Клінік у Кропивницькому.
Правда Олександ Васильвич
Кропивницький, 23.09.2023
Оцінка:
Чудовий лікар який дуже швидко та ефективно вивішив мою проблему з хелікобактером та привів шлунок у норму
Вадим
Кропивницький, 26.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарям клініки ДокторПРО за високий профісіоналізм, гастроентерологам Сіроштана М.М. та Третякова Р.М., лікарі дуже уважні, під час консультації відповіли на всі мої питання. Обстеженням задоволена, лікарі уважні, під час обстеження почуваєшся комфортно. Рекомендую їх, як спеціалістів.
Олена Юріївна
Кропивницький, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено Юріївно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю думкою про наш медичний центр і лікарів. Хочемо зазначити, що у нас використовується сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перше враження завжди дуже важливе. Лікар Старобор С.М. і правді турботлива людина зі щирим бажанням допомогти. Це був мій перший візит, де вислухали скарги та дали рекомендації та запропонували орієнтовне меню для покращення мого теперішнього стану. Окрема подяка за чистоту та охайність приміщення та привітність персоналу.
Катерина
Кропивницький, 14.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря. Ми раді, що звернення до нашої клініки було ефективним та результативним для Вас. Надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних умовах один з головних принципів роботи наших медичних центрів, а завдяки зворотному зв'язку від наших пацієнтів ми можемо постійно покращувати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ще не скоро б я пішла до гастроентеролога, якби не рекомендація проктолога Пархоменко С.І, який пояснив про важливість правильного харчування під час лікування геморою. Тому все таки вирішила не відкладати на потім і пройти консультацію. Лікар Старобор С.М уважно вислухала всі мої скарги та назначила ряд аналізів для детальної діагностики, також були дані рекомендації з харчування. Тепер очікую наступної консультації для назначення тепер вже лікування.
Надія Михайлівна
Кропивницький, 05.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє Михайлівно. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Ми раді, що звернення до нашої клініки було ефективним та результативним для Вас. Хочемо зазначити, що невідступне виконання усіх назначень лікаря є одним із головних аспектів одужання. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікаря Старобор С.М. порекомендувала дерматолог, перед візитом здала аналізи. Прийомом гастроентерологом задоволена. Світлана Миколаївна дуже уважний лікар і приємна людина. Це вже не перший візит до медичного центру, і віднині тепер тільки сюди. Колосальна економія часу і сил, що в теперішніх умовах просто необхідне! Бажаю сил і процвітання «Доктор Про».
Маргарита 348955
Кропивницький, 15.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні, я собою пишаюся двічі, по-перше я переборола свій страх, по-друге знайшла чудових спеціалістів у місті Кропивницькому . Проблеми зі шлунком і самопочуттям у мене дуже давно. Відвідала багато спеціалістів, усі розводили руками. І о чудо! Баранова Н.М. - це лікар з великої букви, дуже приємна жінка, гарний спеціаліст. Вислухала всі мої скарги, дала поради, призначила лікування. Я дуже задоволена, і надіюся, що скоро забуду про всі свої скарги.
Карта 379639
Кропивницький, 11.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Згодні з Вами, в клініках нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Кравченко В’ячеслав Юрійович – робив узі, дуже сподобалось, уважний, справжній фахівець своєї справи. Третьяков Роман Миколайович – робив гастроскопію дуже хвилювалась, він мене заспокоїв, все пройшло дуже добре і безболісно. Старобор Світлана Миколаївна гастроентеролог, дуже уважно вислухала мої проблеми, назначила курс лікування. Буду обов’язково рекомендувати Медичний Центр Доктор Про своїм знайомим!!!
Тетяна, 376151
Кропивницький, 01.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Гастроскопія є надзвичайно важливою для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримую лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що звернення до нашої клініки було комфортним та ефективним. Щиро дякуємо Вам за детальний відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.