Logo
0 800 30 11 77
Дуже гарна атмосфера у самій клініці. Все тихо і спокійно. Уважні дівчата, доброзичливі, завжди готові допомогти. Кваліфіковані лікарі до яких хочеться приходити, з ними приємно розмовляти, надають зрозумілу консультацію.
Анна Олександрівна
Кропивницький, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно Олександрівно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування чудове. Гастроентеролог Саковніч Інна Ігорівна висококваліфікований спеціаліст, уважна, турботлива до пацієнта. Після першого відвідування і прийому ліків, які вона призначила, отримала полегшення. Дуже вдячна!
Татьяна Іванівна
Кропивницький, 10.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Саковніч Інни Ігорівни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Яловиця С.О. кваліфікований спеціаліст, уважний, прийомом задоволена, рекомендую клініку, обслуговування на вищому рівні. Дякую!
Олена Миколаївна
Кропивницький, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Миколаївно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Яловиці Степана Олександровича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарю Саковніч Інні Ігорівні, лікарю Кедик Анатолію Володимировичу і всьому персоналу клініки за увагу, лікування, відношення. Окрема подяка медсестрі лабараторії Балашкевич Альоні.
Ірина Олександрівна
Кропивницький, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Олександрівно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо Левенко А.В. за професійну, культурну роботу з пацієнтами, а також лікарю Яловиця С.О.
Тамара Андріївна
Кропивницький, 19.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тамаро Андріївно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму наших фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Саковніч І.І. за професіоналізм, добре підібране лікування, чуйність та увагу. Завдяки професійному підходу в лікуванні якість мого життя значно підвищилась. Побільше б таких лікарів!
Ірина Валентинівна
Кропивницький, 04.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Валентинівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Саковніч Інни Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив прийом у гастроентиролога в Кропивницькомму відділені ОН клінік. Лікар Саковніч Інна Ігорівна. Дуже задоволенний. Був два рази на прийомі і робив аналіз біопсії. Лікар уважний , професійний рівень високій. Гарне ставлення. Дуже задоволенний рівнем прийому і ставленням. Дякую усьму персоналу ОН Клінік у Кропивницькому.
Правда Олександ Васильвич
Кропивницький, 23.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре Васильовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Саковніч Інни Ігорівни. Для нас є важливою Ваша висока оцінка професіоналізму фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар який дуже швидко та ефективно вивішив мою проблему з хелікобактером та привів шлунок у норму
Вадим
Кропивницький, 26.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарям клініки ДокторПРО за високий профісіоналізм, гастроентерологам Сіроштана М.М. та Третякова Р.М., лікарі дуже уважні, під час консультації відповіли на всі мої питання. Обстеженням задоволена, лікарі уважні, під час обстеження почуваєшся комфортно. Рекомендую їх, як спеціалістів.
Олена Юріївна
Кропивницький, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено Юріївно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю думкою про наш медичний центр і лікарів. Хочемо зазначити, що у нас використовується сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перше враження завжди дуже важливе. Лікар Старобор С.М. і правді турботлива людина зі щирим бажанням допомогти. Це був мій перший візит, де вислухали скарги та дали рекомендації та запропонували орієнтовне меню для покращення мого теперішнього стану. Окрема подяка за чистоту та охайність приміщення та привітність персоналу.
Катерина
Кропивницький, 14.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря. Ми раді, що звернення до нашої клініки було ефективним та результативним для Вас. Надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних умовах один з головних принципів роботи наших медичних центрів, а завдяки зворотному зв'язку від наших пацієнтів ми можемо постійно покращувати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ще не скоро б я пішла до гастроентеролога, якби не рекомендація проктолога Пархоменко С.І, який пояснив про важливість правильного харчування під час лікування геморою. Тому все таки вирішила не відкладати на потім і пройти консультацію. Лікар Старобор С.М уважно вислухала всі мої скарги та назначила ряд аналізів для детальної діагностики, також були дані рекомендації з харчування. Тепер очікую наступної консультації для назначення тепер вже лікування.
Надія Михайлівна
Кропивницький, 05.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє Михайлівно. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи наших спеціалістів. Ми раді, що звернення до нашої клініки було ефективним та результативним для Вас. Хочемо зазначити, що невідступне виконання усіх назначень лікаря є одним із головних аспектів одужання. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікаря Старобор С.М. порекомендувала дерматолог, перед візитом здала аналізи. Прийомом гастроентерологом задоволена. Світлана Миколаївна дуже уважний лікар і приємна людина. Це вже не перший візит до медичного центру, і віднині тепер тільки сюди. Колосальна економія часу і сил, що в теперішніх умовах просто необхідне! Бажаю сил і процвітання «Доктор Про».
Маргарита 348955
Кропивницький, 15.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.