0 800 30 11 77
Я мама пацієнта Максима. Здавали аналіз, кров з венки, дуже гарне відношення до дитини. Дружелюбний і ввічливий колектив клініки.
Ирина
Харків, 26.09.2023
Оцінка:
Відвідував сьогодні відділення на Холодній Горі, черг не було. Розташування відділення зручне. Приємні співробітники. Все зробили професійно, мені сподобалося! Дякую!!!
Георгій
Харків, 26.09.2023
Оцінка:
Хочу подякувати і порекомендувати гінеколога Соболь Світлану Георгієвну! Дуже приємна, професійна, чуйна людина з почуттям гумору і гарним настроєм. Отримала велике задоволення від прийому, аналізи були всі тільки по потребі, діагноз вірний і лікування допомогло з першого ж дня! Хочу додати, що якщо хтось вагається до якого лікаря записатися або якщо ви вперше у житті йдете до свого першого гінеколога, то вам точнісінько до Світлани Георгіївни, найделікатніша людина! Гінеколог після цього стане вашим самим улюбленим лікарем)
Оксана
Харків, 24.09.2023
Оцінка:
Вже декілька разів здавала аналізи у цій лабораторії, все дуже подобається. Швидко приходять результати, безболісно набирають аналіз, гарне обслуговування. Рекомендую.
Анастасія
Харків, 18.09.2023
Оцінка:
Все було дуже швидко та без проблем. Питають за самопочуття, це дуже приємно, відчуття ставлення як до людини. Щирі та привітні. Приємно лікуватись.
Анастасія
Харків, 08.09.2023
Оцінка:
Все дуже швидко. Обслуговування на вищому рівні. Дякую!:) Дуже приємна атмосфера та ввічливий персонал. Дякую! (Подружжя Демірових!)
Анастасія і Олександр
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє та Олександре. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні здавала аналіз на Alex тест, зранку одержала купу позитивних емоцій. В лабораторії на вул. Полтавський Шлях, 153 мене ввічливо зустріли, легко пройшла процедура забору крові. Зручно, що можна розрахуватися карткою, зручне місце розташування лабораторії. Та і ціни нижчі, ніж по місту. Буду рекомендувати своїм друзям та знайомим цей заклад.
Наталія
Харків, 25.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюсь не в перший раз в "ОН Клінік" за адресою Полтавський Шлях, 153, дуже задоволена відношенням персоналу. Завжди дуже уважні, приємні в спілкуванні, професійно відносяться до своєї справи. Завжди рекомендую своїм сусідям і друзям цю клініку. Дівчата, ви найкращі!
Алла
Харків, 23.08.2023
Оцінка:
Доброго дня! Чемні співробітники, акуратно беруть кров, чисто, є чай після здачі крові. Зручне розташування, адекватна ціна. Дякую! Ще прийду.
Наталія Володимирівна
Харків, 11.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Володимирівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лабораторія на Полтавському Шляху дуже сподобалась, не тільки чистота та доброзичливість, а й швидке обслуговування і ввічливість персоналу. Буду радити своїм знайомим!
Валерія
Харків, 09.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую ввічливим, уважним та кваліфікованим працівникам клініки. Моє знайомство з клінікою та персоналом почалося трохи менше року тому, але на цьому етапі я цілком задоволена сервісом та кваліфікацією фахівців. Все досконало організовано від запису-нагадування у вигляді смс та повідомлення на пошту. Незважаючи на відділення, вас завжди зустрінуть привітно та уважно. Прийом проходить у призначену годину в дружній, комфортній та спокійній обстановці. Дякую вам, що допомагаєте піклуватися про моє самопочуття та здоров'я.
Тетяна
Харків, 31.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Для нас важлива Ваша думка та зворотний зв'язок. Приємно знати, що Ви задоволені якістю сервісу у нашій клініці та високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після відвідування вашого центру я залишилась дуже задоволена. Колектив дуже ввічливий, гарно підготовлений. Лікар дуже гарно все пояснює, веде дуже цікаву бесіду про здоров'я. Дякую їм за їхню працю.
Віта
Харків, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віто. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємна Ваша висока відзнака професіоналізму наших фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Полтавский Шлях, 153

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Холодна Гора
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.