Я розчарована. Як так? Зробити колоноскопію та не прибрати поліп? Я сама лікар, йдучи на серйозну процедуру до шановного лікаря такої великої клініки, у мене навіть не виникла думка, що таке можливо. Тепер мені треба повторно підготуватися (що мені дуже болісно), повторно оплатити, зробити колоноскопію з видаленням поліпа в обласній лікарні... Смішно. Я нікому зі своїх пацієнтів не пораджу.
Надія
Черкаси, 25.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та підтверждуємо, що процедура виконана згідно заявленої в повному обсязі. Наразі клініка не надає послуги з видалення подібних утворень. В будь-якому випадку перепрошуємо за дискомфорт. Сподіваємось на продовження співпраці та завжди готові надати якісні медичні послуги в рамках спеціалізації клініки. Здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Селіванова Олександра Геннадійовича я знаю давно. Це дійсно лікар від Бога. Він професіонал своєї справи та працює для людей. Його досвід роботи потрібно поширювати серед молодих фахівців медиків як в Україні так і за її межами. Олександре Геннадійовичу, дякую Вам за Вашу віддану працю, високий рівень професіоналізму та людське ставлення до пацієнтів.
Марина
Черкаси, 23.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо Вам за висловлену думку про нашого лікаря. Всім зичимо здоров'я, миру та наснаги.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась з проблемою нирок до лікаря Кургуза В.О., дуже уважний, чуйний лікар, вислухав, призначив лікування. Дякую йому величезне!
Ольга
Черкаси, 22.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого лікаря. Ми завжди готові допомогти в рамках спеціалізіції клініки. Здоров'я всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі в лікаря-уролога Кургуз Владислава Олександровича. Лікар поводив себе коректно, був уважний, відповідав на всі запитання , давав пояснення, призначив лікування. Дуже задоволені професіоналізмом лікаря, будемо звертатися знову. Вдячні за його гарне ставлення до пацієнтів та родичів пацієнта.
Сергій
Черкаси, 24.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся до клініки «ДокторПРО» до лікаря уролога Тичука В. П. у зв`язку з питанням чоловічого здоров`я. Лікар надав кваліфіковану консультацію, призначив ефективне лікування та фізіопроцедури, які дали відмінний результат. Залишися задоволений роботою лікаря, адміністраторів та медичних сестер. Буду рекомендувати клініку та лікаря.
Віктор Анатолійович
Черкаси, 20.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе Анатолійовичу. Згідні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасні медичні методики та обладнання. Дякуємо за позитивний відгук. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на лікуванні у Кургуза В.О., дуже задоволені Владиславом Олександровичем, він провів огляд, швидко виявив захворювання, провів операційне втручання назначив лікування, ми з чоловіком дуже ним задоволені., як врачем і як людиною, дуже радимо цього лікаря!!! Дуже гарне ставлення в лікарні взагалі, дівчата на рецепшені дуже уважні і приємні.
Олег
Черкаси, 19.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Також гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база наших медцентрів. Дякуємо за відгук і Вашу довіру. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хотіла б подякувати за кваліфіковану допомогу Медичному Центру «Доктор ПРО». Весь колектив дуже привітний та уважний до своїх пацієнтів. Зокрема хотіла б висловити подяку Винниченко Інні Олександрівні лікарю-гінекологу та Кургуз Владиславу Олександровичу лікарю-урологу. За весь період лікування ні разу пошкодувала що звернулася саме сюди. Також великим позитивним моментом «Доктор ПРО» є привітність та позитив працівників рецепції.
Аліна 402994
Черкаси, 27.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашого медичного центру. Одним з головних принципів роботи наших клінік є комфорт пацієнтів на кожному етапі, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Також важливо відзначити, що в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Дякуємо Вам за довіру і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік