0 800 30 07 00

Лікування передчасного сім'явиверження в Черкасах

Існують різні визначення поняття «передчасна еякуляція». Так називають сім'явиверження до або відразу після початку статевого акту. Його також визначають за кількістю фрикцій або прив'язують до досягнення оргазму партнеркою. Але фахівці називають раннє сім'явиверження сексуальною дисфункцією, що полягає у неможливості чоловіком контролювати еякуляцію так, щоб обидва партнери були задоволені якістю статевого акту.

Діагностика передчасної еякуляції

Спочатку треба записатися на прийом до уролога. Лікар вивчить симптоматику, проведе огляд, призначить ультразвукову діагностику. У разі необхідності пацієнту запропонують додаткову діагностику, спрямовану на дослідження чутливості статевого члена і кровотоку судин в ньому, а також лабораторні дослідження. Допоможе визначити причини хвороби і довірча бесіда з лікарем, адже неможливість контролювати процес сім'явиверження не тільки фізіологічна, але і психологічна проблема чоловіка. Тому, йому може знадобитися консультація андролога і психолога.

Причини передчасної еякуляції

Їх умовно можна розділити на дві групи: пов'язані зі здоров'ям або особливостями функціонування і будови органів, а також психологічні.

Фізіологічні причини:

  • перш за все, це підвищена чутливість голівки статевого члена (вона може бути як природженою, так і набутою);
  • запалення сім’яних міхурців, в яких накопичуються сперматозоїди та інші складові сперми (хронічний везикуліт). Ця хвороба практично завжди розвивається на тлі простатиту.

Серед психологічних причин – складні відносини всередині пари, відсутність гармонії між чоловіком і жінкою, хибні уявлення про чоловічу силу, незнання особливостей фізіології чоловічого організму.

Лікування передчасного сім'явиверження в Черкасах

Впоратися з усіма цими проблемами і відчути взаємне задоволення від інтимної близькості допоможуть лікарі медичного центру "ОН Клінік Черкаси". Лікування буде спрямовано, насамперед, на усунення причин передчасної еякуляції. Після обстеження пацієнту призначається індивідуальний курс терапії. Лікарі застосовують ефективні запатентовані препарати рослинного походження, які не порушують роботу організму в цілому, але при цьому позитивно діють на конкретний орган. Виправдовує себе і застосування вазоактивного судинного тесту – метод дозволяє визначити обсяг і швидкість ерекції.

Одним з методів лікування передчасного сім'явиверження в "ОН Клінік Черкаси" є метод денервації головки статевого члена апаратом "Сургітрон" (радіохвильовий метод). Процедура полягає в перетині нервових волокон під шкірою статевого члена, які відповідають за чутливість органу.

Існує три види денервації в залежності від способу перетину нервів: повна, неповна, часткова. Залежно від симптоматики і скарг пацієнта лікар підбирає оптимальний спосіб лікування проблеми.

Процедура денервації безпечна і ефективна, а реабілітаційний період триває недовго і не приносить дискомфорту.

Також для лікування передчасного сім'явиверження показаний курс фізіотерапії, який включає лазеротерапію, магнітотерапію, електростимуляцію. Ну і, звичайно, індивідуальний підхід, увага до кожного пацієнта – гарне доповнення до професіоналізму спеціалістів медичного центру.

Не треба втрачати час і цим погіршувати ситуацію. Довіртеся лікарям "ОН Клінік Черкаси" і разом ви обов'язково вирішите проблему. Записатися до спеціаліста просто: для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати.

Тичук В'ячеслав Петрович
Тичук В'ячеслав Петрович
Лікар відділення урології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів у Черкасах

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про урологах ОН Клінік у Черкасах

YouTube ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.