Лікування еректильної дисфункції (імпотенції) в Черкасах

Еректильна дисфункція або імпотенція – це порушення статевої функції у чоловіків, при якому вони виявляються нездатними до досягнення або підтримання ерекції, достатньої для здійснення повноцінного статевого акту.

Згідно зі статистикою, даний сексуальний розлад є одним із найбільш поширених серед чоловіків. Традиційно, з проблемою частіше зустрічаються представники сильної статі, які досягли зрілого віку. Чим старший чоловік, тим вищий ризик її виникнення.

Еректильна дисфункція – питання дуже делікатне, яке для більшості представників сильної статі стає справжнім випробуванням. Оскільки проблема не завжди має тільки фізіологічний, а й психологічний характер, чоловік може зіткнутися зі станом безвиході, тривоги та відчаю. Саме тому, фахівці медичного центру «ОН Клінік Черкаси» проявляють максимум розуміння і такту, допомагаючи пацієнтові впоратися з цією проблемою. Щоб діагностика еректильної дисфункції була проведена максимально точно, чоловік повинен повністю довіряти своєму лікарю.

Симптоми еректильної дисфункції:

 • небажання фізичної близькості, зниження бажання;
 • ослаблення ерекції або її припинення під час статевого контакту;
 • слабка ерекція або затримка її настання за умови активної стимуляції статевого органу;
 • зниження твердості статевого члена.

Порушення ерекції – розлад, який у більшості випадків піддається успішному лікуванню. На жаль, проблеми з ерекцією можуть бути симптомами інших захворювань внутрішніх органів і систем чоловіків. Тому кожен представник сильної статі, який зіткнувся з ознаками еректильної дисфункції, повинен пройти ґрунтовне обстеження, програму якого йому підбере лікар в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси».

Причини еректильної дисфункції (імпотенції)

На етапі діагностики порушень ерекції лікарі медичного центру «ОН Клінік Черкаси», як правило, встановлює причини її виникнення. В залежності від них розрізняють кілька форм цього сексуального розладу:

 • психологічна імпотенція, викликана стресами, депресією, нервовим перенапруженням, проблемами у взаєминах зі статевим партнером;
 • органічна дисфункція, спровокована певними фоновими захворюваннями;
 • змішана форма.

Причинами органічної еректильної дисфункції називають:

 • захворювання судин, які забезпечують приплив і відтік крові до статевого органу (атеросклероз, тромбоз, варикоз, зміна стінок судин внаслідок цукрового діабету або гіпертонії);
 • порушення в роботі ендокринної системи, пов'язані з хворобами щитовидної залози, збоями в роботі гіпофіза, ожирінням, прийомом спеціального спортивного харчування;
 • хвороби нервової системи (інсульти, розсіяний склероз, травми спинного мозку і защемлення нервів);
 • проблеми з чоловічим здоров'ям (травми і удари статевого члена, грижа мошонки, каверніт, операції на органах сечостатевої системи, ЗПСШ).

Фахівці медичного центру «ОН Клінік Черкаси» на підставі проведеного обстеження пацієнта зможе виявити причину даного стану, а також підбере відповідну схему лікування, основною метою якої стане поліпшення ерекції.

Якщо чоловікові необхідно лікування імпотенції в Черкасах, своє здоров'я йому краще довірити досвідченим лікарям – кращим фахівцям медичного центру «ОН Клінік Черкаси». Відновлення потенції стане можливим завдяки точній діагностиці і правильно підібраній методиці лікування.

Лікарі нашого медичного центру впевнені: профілактика – найкращий спосіб запобігання проблем зі здоров'ям! Але якщо вони все ж виникли – фахівці медцентру «ОН Клінік Черкаси» допоможуть з ними впоратися!

Тичук В'ячеслав Петрович
Тичук В'ячеслав Петрович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Повторний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про урологів ОН Клінік у Черкасах

Я розчарована. Як так? Зробити колоноскопію та не прибрати поліп? Я сама лікар, йдучи на серйозну процедуру до шановного лікаря такої великої клініки, у мене навіть не виникла думка, що таке можливо. Тепер мені треба повторно підготуватися (що мені дуже болісно), повторно оплатити, зробити колоноскопію з видаленням поліпа в обласній...
Надія , 25.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з еректильної дисфункції

Youtube OnClinic

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама