Лікування безпліддя у чоловіків у Черкасах

Проблеми з репродуктивною функцією у чоловіків такі ж часті, як і у жінок, а проявитися ознаки безпліддя у чоловіка можуть тільки в одному випадку - коли гінекологічно здорова жінка тривалий час не може завагітніти. Тоді причину потрібно шукати у чоловіка. Діагноз лікар зможе поставити після огляду та вивчення результатів пройдених досліджень і аналізів.

Початковий етап обстеження при чоловічому безплідді починається зі збору анамнезу та огляду органів репродуктивної системи. Оцінюються дані про фертильність, призначаються лабораторні аналізи, включаючи аналіз сперми.

Чоловіче безпліддя - не вирок

Отримані відомості дозволяють виявити деякі проблеми вже на першому етапі обстеження. Наприклад, діагностувати варикоцеле (розширення вени сім'яного канатика), побачити знижену фертильність (здатність до запліднення) чоловіка.

Якщо причини залишаються нез'ясованими, на наступному етапі діагностика безпліддя у чоловіків проводиться за розширеною програмою з додатковими дослідженнями, які дозволяють знайти проблему або уточнити діагноз.

Лікування чоловічого безпліддя проводиться в залежності від викликали його причин. Причини безпліддя можуть бути самими різними, тільки фахівець може точно визначити їх, ідентифікувати і призначити відповідне лікування.

Причини безпліддя у чоловіків

Секреторна безплідність пов'язана з порушенням функції яєчок, що виробляють сперматозоїди низької якості. Причинами його можуть бути як захворювання, так і зовнішні чинники:

  • водянка яєчок, пахова грижа, варикоцеле;
  • перенесені інфекційні захворювання, свинка;
  • вплив радіації, електромагнітного випромінювання, лікарських препаратів;
  • удари і травми статевих органів, високі температури.

Екскреторна безплідність пов'язана з запальними захворюваннями. Причинами безпліддя можуть стати простатит, везикуліт, уретрит, при яких зменшується концентрація сперматозоїдів і знижується їх рухова активність.

Обтураційне безпліддя пов'язане з утрудненим або неможливим пересуванням сперматозоїдів по закупореним сім'явивідним протоках. Причиною його може бути вазектомія, генетичні аномалії, зрощення придатків яєчок після перенесеного гострого запалення або венеричних хвороб.

Імунологічне безпліддя пов'язане з несумісністю партнерів і поразкою сперматозоїдів антиспермальними антитілами. Причинами виступають імунологічна несумісність, інфекції статевої системи, травми, хірургічне втручання.

Лікуванням безпліддя у чоловіків в Черкасах аймається лікар-уролог в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси». Причин безпліддя багато, але методи діагностики в спеціалізованому урологічному відділенні медичного центру допоможуть їх виявити, а досвідчені фахівці призначать ефективну терапію.

Відповідальний підхід до свого здоров'я - найкраща профілактика чоловічого безпліддя, яка позбавить від багатьох проблем.

Записатися до уролога в Черкасах можна цілодобово на сайті медичного центру.

Є питання? На них вам детально відповість оператор за вказаними контактними телефонами.

Тичук В'ячеслав Петрович
Тичук В'ячеслав Петрович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Повторний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про урологів ОН Клінік у Черкасах

Я розчарована. Як так? Зробити колоноскопію та не прибрати поліп? Я сама лікар, йдучи на серйозну процедуру до шановного лікаря такої великої клініки, у мене навіть не виникла думка, що таке можливо. Тепер мені треба повторно підготуватися (що мені дуже болісно), повторно оплатити, зробити колоноскопію з видаленням поліпа в обласній...
Надія , 25.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама